O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
wjkarczmarz
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 22 paź 2012 10:30

Szkola deskorolki w Londynie!!!!!

Postautor: wjkarczmarz » 22 paź 2012 10:48

One Step Forward Skateboarding School.
Czy chcesz aby Twoje dziecko spedzalo czas bardziej aktywnie pod opieka wykfalifikowanych instruktorow?
Powstaje projekt z mysla o dzieciakach, ktore tak samo jak my kocha deskorolke!!!
Chcemy stworzyc deskorolkowa szkole gdzie niezaleznie od wieku czy prezentowanego poziomu bedziecie mogli podszkolic swoje umiejetnosci lub tez zaczac od podstaw.
Pragniemy przekazac nasza wiedze i umiejetnosci mlodszemu pokoleniu, ktore widzi w tym duzo lepsza forme spedzania wolnego czasu badz tym dla ktorych deskorolka jest pasja i chca konsekwetnie rozwijac sie w tym kierunku.
Przy uzyciu profesjonalnego sprzetu deskorolkowego, ochraniaczy i doskonale przygotowanego do tego parku jestesmy w stanie nauczyc podstaw oraz bardziej zaawansowanych trikow deskorolkowych.
Chcemy stworzyc zajecia grupowe, oraz zajecia 1-1 z trenerem z zachowaniem maksymalnego bezpieczenstwa dla uczniow.

Jak juz wspominalismy jest to projekt, ktory chcemy stworzyc z mysla o dzieciakach z Polski i nie tylko by wspolnie mogly rozwijac swoje umiejetnosci na deskorolce.
Jesli jestescie zainteresowani tym projektem i chcecie tak jak my stworzyc cos ciekawego dla mlodziezy prosimy o kontakt droga meilowa lub telefoniczna.
                                                                          Skate and create!!!

wjkarczmarz
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 22 paź 2012 10:30

Postautor: wjkarczmarz » 22 paź 2012 10:54

Sadzicie, ze taki projekt wzbudzi zainteresowanie ze strony Polakow w uk??Czy raczej bazowac na dzieciach z roznych stron swiata??
Dajcie znac co sadzicie na ten temat!!!

wjkarczmarz
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 22 paź 2012 10:30

Postautor: wjkarczmarz » 22 paź 2012 11:58

Baaaardzo Ci dziekuje za te informacje!!!
Pomysl i caly projekt jest generowany checia zrobienia czegos konstruktywnego dla mlodziezy z calego swiata i oczywiscie nie chcemy sie ograniczyc tylko do mlodziezy z Polski.Chcemy wyciagnac dzieciaki z domow i pokazac im jak bardzo wciagajacym zajeciem jest deskorolka,jakie korzysci plyna z aktywnego uprawiania tego sportu.
jeszcze raz dziekuje za info z ktorego na pewno skorzystam!!!

wjkarczmarz
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 22 paź 2012 10:30

Postautor: wjkarczmarz » 22 paź 2012 12:31

No domyslam sie ze aplikacje moga nas troche przerazic na poczatku, ale mamy tyyyyyle motywacji ze powinnismy sie z tym uporac jakos:D
Jeszcze takie male pytanko.
Zanim zaczniemy cokolwiek w tym kierunku czy powinnismy sie zarejestrowac jako spolka ltd.?

wjkarczmarz
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 22 paź 2012 10:30

Postautor: wjkarczmarz » 22 paź 2012 13:31

Jeszcze jedno male pytanko.
Czy myslisz ze udzial w takim projekcie osob ktore np. maja swoje firmy deskorolkowe w Polsce lub Uk bedzie pomocny w uzyskaniu dotacji?Osoby ktore zajmuja sie marketingiem w takich firmach?!W celach promocyjnych to oczywiste ze pomocne, po prostu zastanawiam sie kogo powinno sie jeszcze zaangazowac w taki projekt?!

wjkarczmarz
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 22 paź 2012 10:30

Postautor: wjkarczmarz » 22 paź 2012 14:30

Meeeega pomoc!!!!
Dziekuje raz jeszcze!!!!!!
Skate and create!!!!!!


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości

cron