Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
SCREAM
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 30 wrz 2009 14:29

Postautor: SCREAM » 01 paź 2009 22:07

ojej jakis ty słodziutki. Mowiłem , panu jzu dziękujemy. Za to ty inteligencja taka ze musiałes jechać za granice... skonczmy temat bo gbur to raczej ty.Jestem tu w celu uzyskania informacji a ty sue pwierdzielasz mieląc ozorem nie w temacie , inteligencjo bez papierów

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 01 paź 2009 23:30

:roll: :evil:
Ostatnio zmieniony 02 paź 2009 10:42 przez 71jkc, łącznie zmieniany 1 raz.

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 01 paź 2009 23:37

SCREAM pisze:ojej jakis ty słodziutki. Mowiłem , panu jzu dziękujemy. Za to ty inteligencja taka ze musiałes jechać za granice... skonczmy temat bo gbur to raczej ty.Jestem tu w celu uzyskania informacji a ty sue pwierdzielasz mieląc ozorem nie w temacie , inteligencjo bez papierów


och czy ktos jest w stanie ten belkot przetlumaczyc ?
Napisz do dragons den i wszyscy sie z twoich pomyslow usmiejemy :)
DELL BOY :lol:

darekKatowice
Gastarbeiter
Posty: 48
Rejestracja: 11 sie 2009 19:12

Postautor: darekKatowice » 02 paź 2009 11:19

SCREAM pisze:ojej jakis ty słodziutki. Mowiłem , panu jzu dziękujemy. Za to ty inteligencja taka ze musiałes jechać za granice... skonczmy temat bo gbur to raczej ty.Jestem tu w celu uzyskania informacji a ty sue pwierdzielasz mieląc ozorem nie w temacie , inteligencjo bez papierów


Oj gostek działasz mi na nerwy, niedość że dużo tematów narobisz to jeszcze cwaniak.I nietłumacz tego że jak napisałeś tematy to dopiero potem przegldałeś forum, bo nawet jakbyś tak zrobił, to poco napisąłes kolejne tematy skoro zrobiłeś już to wczesniej, to mogło to tak zostać.Jesteś kolejnym kosmita który chce cos kupić za pare groszy a w Polsce za kupe sprzedać i ludzi w konia zrobić.Jakbyś kupił coś droższego , lepszego i sprzedał to jak należy to wierz mi satysfakcja gwarantowana. A jesli handlujesz lub zajmujesz sie lapkami to powinienes wiedzieć co trzeba.

SCREAM
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 30 wrz 2009 14:29

Postautor: SCREAM » 02 paź 2009 13:32

nie za pare groszy bo moge kupic z 10 laptopów za 5 czy 10 tysięcy , nie o to chodzi, chce to sprzedac od ręki a zysk chcialbym miec większy niz glupie 150zł na sztuce bo tyle to mma tu teraz nie ruszając dupy...
i nei gadaj mi o cwaniakowaniu tylko zobacz najpierw ze ten pajac zaczynał się pluc kiedy ja zadałem noramlne pytanie.
a temat z lapami powtorzymem 2x bo jzu ci napisałem ze nie zauwazyłem dzialu z kompami. Po 2 ty moderator abym się tłumaczył ? chyba nie ;]

darekKatowice
Gastarbeiter
Posty: 48
Rejestracja: 11 sie 2009 19:12

Postautor: darekKatowice » 02 paź 2009 13:58

Na twoje szczęście nie jestem, ale jakbym był to byś taki do przodu .Już starczy tych przegadywanek.Bo tylko forum się zaśmieca.


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości