Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
elizap
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2010 15:53

Ostrzezenie dla wszystkich mezcyzn ktorzy poszukuja pracy

Postautor: elizap » 30 cze 2010 16:16

!!UWAGA!!

Firma niby bardzo dobrze prosperująca (budowa) która prowadzi dwóch wspólników o imieniu Paweł I Zbyszek. Tych dwóch polaków którzy robią ludzi w konia, chcą dorobić się na rodakach, nie płacąc ludziom pieniędzy nawet za okresy roczne, a już nie mówiąc na bieżąco po przepracowanym tygodniu. Nie odprowadzają od ludzi żadnych podatków, ludzie nie mający za co kupić biletów a już nie mówiąc o bieżącym życiu. szefowie traktują rodaków jak frajerów. Jeżeli ktoś jest frajerem i chce pracować u takich śmieci za darmo jak nasi rodacy tu są ich numery telefonów: Paweł 07872018509 Zbyszek 07891814073

Wystrzegajcie się tych wyrodków (Pawła i Zbyszka) którzy uważają się za firmę i myślą ze na Polakach nieszczęściu mogą się dorobić.

Dla tego pisze do was wszystkich żeby was ostrzec przed takimi nieudacznikami!!!!!

Pozdrowienia dla wszystkich polaków.

kaz-ik
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 15 paź 2007 19:13

Postautor: kaz-ik » 02 lip 2010 13:46

ja spotkalem sie z podobną firma ale Imie szefa było Marcin i tel.+447553604193
wspólnik cwaniakowaty gosc o imieniu Włodek chyba tel. +44758734189 a 3-cia osobe nieznam jej imienia ...

zlecają ci prace u klijenta potem zamiast zaplaty groźby pobicia ...też texty , ze nie znasz sie na robocie zostaw to sam dokoncze i takie tam jak pytasz o zapłate to mowią wpierw , ze niemaja pieniedzy bo klijent ma rozliczyć sie jak zakoncza to co kazali ci przerwać wpierw ...hehehe w ciagu dnia by było to zakonczone i klijentka (bogata murzynka) nie zgłaszala żadnych zastrzeżeń i widocznie było że nie chce z nimi rozmawiać wychodząc do swego pokoju by zapytac o cos to smieszne było ale pukając do niej podawali sie że to Kaz puka hehehe

tego co oni nie wiedzieli zarzucając ze nieznam sie na malowaniu np. że poprzednio zrobiłem 2 flaty sam na Invoisa ( selfemployed) wymiana uszkodzonych plyt gipsowych plastrowanie i dekoratorka na gotowo z malowaniem i innymi drobnicami typu Handyman
czas poczatkowo mialem na ostatnim flacie 4 bed tydzień na 9 pomieszczeń skrocił mi to Landlord na 4 dni bo znalazl tenanta i tez zdążyłem ... zaplacił i bez uwag ...,(też murzyn - jakby sie kto pytał )

u tych polskich zlecających z jednym pokojem i lazienką tylko ponad tydzień i nie byli w stanie zakonczyć swojego zlecenia ..smieszni firma budowlana hehehe a zapłata to siłowo tłumaczyć chcą ile sie ci nalerzy


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości