O wszystkim na tematy prawne
PrincePolo
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2011 18:25

Odzyskanie pieniędzy !!!

Postautor: PrincePolo » 25 maja 2011 18:38

Witam!
Mój problem polega na tym,że moja agencja pracy zwleka z oddaniem pieniędzy za home office(pieniądze zostały odciągnięte z wypłaty,natomiast home office nie został "wyrobiony").
Od początku maja czekam na zwrot pieniędzy,za każdym razem jestem zbywany,że "jeszcze tydzień" podając absurdalne argumenty,ostatnio powiedziano mi,że muszę poczekać jeszcze dwa tygodnie,bo robią nową listę osób(nie tylko ja czekam na zwrot tych pieniędzy).
Czy w takim przypadku powinienem przedstawić im tzw "Letter before action"?
Dodam tylko,że czekam również na zapłatę za jeden dzień pracy(12 godzin) złożyłem w tej sprawie reklamację w agencji,niestety jedyną rzeczą jaką robią w tej sprawie jest wykręcanie się :roll:
Myślę,że wiele osób ma/miało podobną sytuację :evil:
Z góry dziękuję za wszelką pomoc!

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Re: Odzyskanie pieniędzy !!!

Postautor: Starababa » 26 maja 2011 09:02

PrincePolo pisze:home office nie został "wyrobiony"


:shock:

biasmarek
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2011 21:25

Postautor: biasmarek » 30 maja 2011 21:30

Zadzwoń 07878722055 lub 01517340969 i się zapyta. To profesjonalne centrum doradztwa dla Polaków w UK. Mi nie raz pomogli. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Lobo7
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2012 17:49

Postautor: Lobo7 » 20 maja 2012 18:45

Co to za nr? Czy to jacys prawnicy? Mi ciapek nie zaplacil za prace i umowy tez mi nie dal wiec nie wiem co robic. Rozwalilbym mu auto ale wokol chaty ma pelno kamer bo pewnie wie ze oszukuje ludzi:/

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 23 maja 2012 00:37

dlaczego ci nie oddal? jaki to rodzaj pracy? nie dales wypowiedzenia tylko zwiales z dnia na dzien? jesli na to drugie moje pytanie odpowiedziales nie, to napisz formalny list do tego pana, z informacja ile powinien ci zaplacic i do kiedy. Mowiac formalny mam na mysli, ze w prawym gornym rogu piszesz jego adres a w lewym swoj, potem tresc ile ma ci zaplacic do kiedy, a jesli nie wywiaze sie z tej umowy to bierzesz sprawe do sadu. I czekasz. Jak nie zaplaci to zakladasz sprawe w sadzie, co jest prosta sprawa i zalezy od kwoty ale w twoim przypadku nie bedziesz uczestniczyl w zadnej sprawie sadowej tylko sedzia sam to rozstrzygnie, wiec ok. No ale najpierw wyslij ten formalny list. A z samochodem daj sobie spokuj, bo facet kupi sobie drugi a ty owsianke w wiezieniu bedziesz wcinal. I zrob kopie tego listu dla siebie, bo to ma potem byc dowod w sadzie w razie czego. Takie sa procedury, zanim podasz kogos do sadu musisz go formalnie poinformowac, ze zamierzasz to zrobic, a potem jak facet nie bedzie po tym chcial zaplacic to dopiero bierzesz go do sadu.


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości

cron