O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Elinga
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 01 kwie 2011 16:49

Ogloszenia....

Postautor: Elinga » 01 kwie 2011 17:00

Kochani, kazdy ma prawo umiescic ogloszenie, czy to o pracy, czy tez towarzyskie, ale blagam....jak juz napiszesz to ogloszenie, sprawdz ile jest w nim bledow, ile literowek i popraw to. Druga sprawa, to logiczna tresc, czasami sa takie ogloszenie, ze trzeba pomyslec, co ogloszeniodawca mial na mysli.Kaleczymy jezyk angielski, bo nie jest naszym jezykiem podstawowym, ale nie robmy tego z naszym, pieknym, jezykiem polskim.

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 01 kwie 2011 18:03

tymczasem to zwykle luki w edukacji :roll:

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 01 kwie 2011 18:56

moze i tak chociaz nigdy nie spotkalam kogos z gruntownym wyksztalceniem strzelajacego orty :roll:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Ogloszenia....

Postautor: aina24 » 02 kwie 2011 00:14

Elinga pisze:Kochani, kazdy ma prawo umiescic ogloszenie, czy to o pracy, czy tez towarzyskie, ale blagam....jak juz napiszesz to ogloszenie, sprawdz ile jest w nim bledow, ile literowek i popraw to. Druga sprawa, to logiczna tresc, czasami sa takie ogloszenie, ze trzeba pomyslec, co ogloszeniodawca mial na mysli.Kaleczymy jezyk angielski, bo nie jest naszym jezykiem podstawowym, ale nie robmy tego z naszym, pieknym, jezykiem polskim.




po angielsku cos napisz to zobaczymy czys dalej taka madra :roll:

co cie obchodzi jak kto pisze, nie rozumiesz nie czytaj, jakby wszyscy np w anglii mieli by takie podejscie to bys granicy nie przekroczyla :roll:

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 02 kwie 2011 07:33

Elinga, wszystko ładnie, pięknie ale ty też nie używasz poprawnej polszczyzny.
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę gdzie popełniasz błąd więc ci pomogę.
Polskie znaki. Naprawdę żle się czyta teksty bez polskich znaków więc mam nadzieję, że opcja 'edytuj post' nie jest ci obca i uzyjesz jej. Wówczas jak najbardziej twój temat będzie rzeczowy.

justa81
Emigrant
Posty: 104
Rejestracja: 07 sty 2011 08:17

Postautor: justa81 » 03 kwie 2011 20:48

bez polskich znaków w ogóle mi nie przeszkadza ale jak ktoś pisze 'urzywam' zamiast używam to wybaczcie ale żadna dysortografia ani dysleksja niczego nie tłumaczy to jest tylko wymówka żeby nie pisać ortograficznie, ponadto przeglądarka sama podkreśla błędy więc pisanie z bykami oznacza tylko ignorancje w stosunku do czytelnika

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 03 kwie 2011 22:20

Oj tam, dobrze wiesz jak wygląda polski alfabet. Nie używacie ą ę ł itd bo jesteście leniwi i macie to w dupie.

przeciez niewazne jak sie pisze wazne ze sie cos napisze

justa ta technologia nie przyjela sie jest to pierwsza opcja ktora zostaje wylaczona po instalacji firefox'a no bo po kiego ma mi jakies szlaczki wyswietlac jak ja wiem jak sie pisze po polsku
jeszcze trzeba wracac poprawiac lolaboga
lol

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 04 kwie 2011 01:03

Tez nie uzywam polskich znakow i zyje :P

Ale tu mnie powalilo:

http://londynek.net/jobs/praca+od+zaras ... _id=499805


praca od zaras w off licence




praca w offlaicenc od zaras dla dziewczyny mlodej naj lepiej ktura NIE MA CHLOPAKA ANI MEZA BO GODZINY PRACY BARDZO DLUGIE OD11 AM DO 23 PM OK PRACA LETKA MALY SKLEPIK SZEF BARDZO FAJNY NA LUZIE PLACA 240 TYGODNIOW DO RENKI PROSZE DZWONIC DO NIEGO MA NAIMIE SALMAN 07466458461


I tekstem (ile to na godzine wychodzi te 240 na tydzien po 12 godzin dziennie?), i polszczyzna i... tupetem "bez meza czy chlopaka"...

buahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 04 kwie 2011 01:30

justa81 pisze:bez polskich znaków w ogóle mi nie przeszkadza ale jak ktoś pisze 'urzywam' zamiast używam to wybaczcie ale żadna dysortografia ani dysleksja niczego nie tłumaczy to jest tylko wymówka żeby nie pisać ortograficznie, ponadto przeglądarka sama podkreśla błędy więc pisanie z bykami oznacza tylko ignorancje w stosunku do czytelnika


B ez polskich znaków w ogóle mi nie przeszkadza, ale jak ktoś pisze 'urzywam' zamiast ' używam' to wybaczcie, ale żadna dysortografia ani dysleksja niczego nie tłumaczy. T o jest tylko wymówka, żeby nie pisać poprawnie ortograficznie. P onadto, przeglądarka sama podkreśla błędy, więc pisanie z bykami oznacza tylko ignorancje w stosunku do czytelnika.



Slepy slepego bedzie prowadzil... :roll:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: Ogloszenia....

Postautor: banita » 04 kwie 2011 08:54

niespelnieni magistrzy polonistyki na zmywaku :roll:

Elinga pisze:Druga sprawa, to logiczna tresc, czasami sa takie ogloszenie, ze trzeba pomyslec, co ogloszeniodawca mial na mysli.


zamiast przecinka to raczej kropka powinna byc :?:

a co do polskich liter w przegladarkach ... to jest anglia a nie polska, system mam po angielsku, przegladarke (i to taka co nawet jakby mogla to NIE poprawia bledow), worda itd itd itd itd itd i nie nie bede sobie zmienial jezyka na polski programisty - mam to w dupie

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Ogloszenia....

Postautor: aina24 » 04 kwie 2011 13:30

Elinga pisze:Kochani, kazdy ma prawo umiescic ogloszenie, czy to o pracy, czy tez towarzyskie, ale blagam....jak juz napiszesz to ogloszenie, sprawdz ile jest w nim bledow, ile literowek i popraw to. Druga sprawa, to logiczna tresc, czasami sa takie ogloszenie, ze trzeba pomyslec, co ogloszeniodawca mial na mysli.Kaleczymy jezyk angielski, bo nie jest naszym jezykiem podstawowym, ale nie robmy tego z naszym, pieknym, jezykiem polskim.



A u ciebie przecinek po kazdych dwoch slowach. Wsadzanie przecinkow tak gdzie ich nie trzeba tez wkurza. No i niekiedy kropka i nowe zdanie wielka litera pasuje albo zamiast przecinka jakis spojnik dodaj :!: bo tak to jak bys sie jakala. :idea:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 172 gości