Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
beatace
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2010 09:58

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Postautor: beatace » 13 lis 2010 19:15

Od jakiegos czasu zastanawiam sie nad wykupieniem dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego. Chciałam sie zorientowac czy mozecie polecic jakiegos ubezpieczyciela.Mnie ostatnio jeden z tutejszych bankow goraco namawia do wykupienia ubezpieczenia u nich, ale przed podjeciem decyzji chcialabym sie jeszcze poradzic i rozejrzec (czytaj - poszukac dogodniejszych warunkow)

Z gory dziekuje za pomoc

1000archangels
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2010 23:36

Postautor: 1000archangels » 30 lis 2010 23:45

hej
ja niedawno z rodzinką ubezpieczaliśmy się, tzn ja sie ubezpieczalem bo polówka nie pracuje

tzn ogólnie to mój znajomy z pracy polecił mi konsultanta, więc zakręciłem do niego i pogadaliśmy co i jak, ja wziąłem sobie okresowe życiowe więc nie wiem jak z tym Twoim zdrowotnym, ale wyszlo mi strasznie tanio (pozdrawiam polskie towarzystwa ubezpieczeniowe, gdzie miesieczna skladka to kosztarzedu 200zl) i jestem zadowolony :)
facet ogolnie spisal moje warunki, czyli max skladka, kwota ubezpieczenia, potem podal kilka ofert i wybralem jedna. mialem mozliwe cos na wypadek chorob ciezkich, ale nie bralem tego. moze jeszcze wezme.
moge Ci podrzucic numer, tylko bede musial sie dowiedziec czy nie ma nic przeciwko.

pozdrawiam :)

elixir12
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2012 16:48

Postautor: elixir12 » 09 cze 2012 16:51

Porównanie ofert ubezpieczycieli mozesz znaleźć
Tutaj

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 09 cze 2012 17:01



Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości