wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
transtoke1
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2010 21:36

TRANStoke-paczki,przeprowadzki ANGLIA-POLSKA 00447841867254

Postautor: transtoke1 » 28 paź 2010 21:38

Obrazek

Jesteśmy firmą transportową z doświadczeniem i bardzo dobrymi referencjami. Pracujemy legalnie i przede wszystkim profesjonalnie!

Co możemy Państwu zaoferować?


transport motorów i skuterów
palet
sprzęt AGD, RTV..
rowerów oraz sprzętu sportowego
atrakcyjne ceny paczek
Oferujemy przeprowadzki na terenie Anglii lub do Polski a także przeprowadzki w każde miejsce w Europie.
Każda wysłana przez Państwa przesyłka jest ubezpieczona polisą OCP. Pracujemy w Systemie "Door to Door" Co oznacza że dotrzemy w każde miejsce w UK i Europie z Państwa przesyłką!


Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i instytucjami na zlecenia stałe lub jednorazowe. Gwarantujemy perfekcyjne wykonanie usług, troskę o towar i dostawę na czas!
tel 00447841867254
www.transtoke.co.uk
office@transtoke.co.uk
Ostatnio zmieniony 02 gru 2010 17:42 przez transtoke1, łącznie zmieniany 2 razy.

kozbierski
Troll
Posty: 306
Rejestracja: 29 sty 2010 07:21

Postautor: kozbierski » 29 paź 2010 13:11

Co możemy wam zaoferować?
Transfer paczek do Spamu
Samowolka :D
Firma Transtoke to SPAMERZY :DDDDDDD\
zzjazd stąd
nie stać was na ogłoszenie za 5 funtów :)

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 29 paź 2010 14:43

Oj tam spamerzy od razu :D
Też dawałbym wszędzie ogłoszenia. Reklama po prostu i nic więcej. A że gratis? super!
:)

anulkaczarna
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 05 cze 2010 09:31

Postautor: anulkaczarna » 10 lip 2011 18:29

Ku przestrodz​e innym: firma jest niezetelna​, nieslowna,​ nie odbieraja 5 dni w tygodniu! Moje paczki czekaly na odbior 10 dni, przy czym Pan tylko pieknie obiecywal,​ że zostana na pewno odebrane! Po milionach telefonow,​ dzisiaj mialy byc odebrane, zero odzewu, moi rodzice czekali caly dzien w domu, bo w kazdej chwili ktos moze przyjechac​. Po naszym telefonie (wieczorem) nagle ktos dzwoni do rodzicow i mowi, że przyjedzie​ jutro, po czym dostaje smsa, że ktos dzisiaj do moich rodzicow dzwonil i informowal, że nie zdazy dzisiaj odebrac i zrobi to jutro. Wielkie klamstwo!

Nie bede wspominala, że gdy dzwonilam do Pana, mowilam jak mi bardzo zalezy na szybkim terminie, poniewaz jestem w ciazy i w kazdej chwili mogę urodzic, a w paczkach sa rzeczy niezbedne do porodu.

To jest ten Wasz profesjona​lizm? Gratuluje!

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 10 lip 2011 18:33

anulkaczarna pisze: w paczkach sa rzeczy niezbedne do porodu.



polozna?

:shock: :lol: :shock:

anulkaczarna
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 05 cze 2010 09:31

Postautor: anulkaczarna » 10 lip 2011 18:37

Nie, ciezarowka :D ale lozeczko mi dla dziecka mieli przywiezc :twisted:


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości

cron