Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
Ellyzka
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 23 maja 2009 20:15

HSBC problem, prosze o pomoc...

Postautor: Ellyzka » 20 lip 2010 11:20

Witam
W niedziele wyjezdzam z Londynu, dlatego powoli wybieram cala moja kase z banku. W tym momencie zostalo mi do wybrania 60 funtow, jednak 'balance available' jest rowny zero, wie ktos moze o co chodzi? W piatek powinnam dostac ostatnia wyplate wiec zalezy mi na wybraniu tych 60L do czwartku poniewaz dzienny limit na wyplate gotowki to 200L. Co zrobic w takiej sytuacjii?? dziekuje z gory za pomoc.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 20 lip 2010 12:25

blondynek pisze:idz do banku i wybierz w okienku - co za problem?
to my mamy wiedziec czemu masz balance zero? twoj bank na pewno bedzie wiedzial :lol:

a jesli o wyplate chodzi - calosc mozesz wybrac w okienku - bo tam limit jest chyba 500 czy 1000 funtow dziennie (zalezy od banku) - bez wczesniejszych aranzacji

i potem nie zapomnij zamknac konta bo jak nie zamkniesz - albo banku nie powiadomisz ze wyjezdzasz i konta nie bedziesz uzywac, to moga cie wlepic 'inactive account charge' ktora moze byc ok 60 funtow rocznie bodajze - wiec bys miala dlug wobec banku


W HSBC zdaje sie bez aranzacji mozna wyplacic do 10,000.00

A jesli masz dostepny balans zero, to znaczy ze nie masz juz kasy na koncie. Pewnie cos kupowalas w sklepie i jeszcze tego nie zaksiegowali. Przy zakupach karta, dostepny balans odejmuje sie od razu (wyjatek chyba puby, kluby itd. mozna szalec karta nie majac nic na koncie), a balans wlasciwy czasem po paru dniach dopiero.

Ellyzka
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 23 maja 2009 20:15

Postautor: Ellyzka » 20 lip 2010 14:10

Wlasnie problem jest z tym, ze mam te 60 funtow na koncie bo nigdzie karta nie placilam (mam basic account gdzie karta sluzy tylko do wyplacania kasy z bankomayu) a mimo to nie moge ich wybrac. Jesli nic sie nie mieni do jutra to przejde sie do banku i zapytam o co chodzi.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 21 lip 2010 12:14

Ellyzka pisze:Wlasnie problem jest z tym, ze mam te 60 funtow na koncie bo nigdzie karta nie placilam (mam basic account gdzie karta sluzy tylko do wyplacania kasy z bankomayu) a mimo to nie moge ich wybrac. Jesli nic sie nie mieni do jutra to przejde sie do banku i zapytam o co chodzi.


Jesli available balance masz 0 to znaczy ze ich nie masz. Idz do banku wyjasnic.


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości