Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
s13x
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2010 16:25

Mycie szyb na światłach

Postautor: s13x » 17 kwie 2010 16:37

Witam,
Uprzejmie proszę o poradę ;). W wakacje planuję wyjazd do Londynu w celu wiadomym. W Anglii byłem już kilkakrotnie i nigdy nie miałem problemów z legalną pracą. Jednakże w chwili obecnej zdaję sobie sprawę z istnienia credit squeeze i ogólnego kryzysu na rynkach wszelakich. Nie chcę powielać postów w stylu czy znajdę pracę, bo to oczywiście zależy od wielu czynników. Mam jednak pytanie, czy w razie faktycznej nie mocy znalezienia jakiegokolwiek zajęcia, mogła by przejść opcja mycia szyb kierowcom na skrzyżowaniach. Proszę o konkretne informacje, czy grożą za to jakieś kary, ewentualnie ile można zarobić. Proszę też o nie pisanie głupot w stylu, że kalam dobre imię Polaka itp. Nie znasz mnie, nie znasz mojej sytuacji, zarobienie pieniędzy na studia jest dla mnie o wiele ważniejsze niż, zastanawianie się czy jakiegoś Polonusa, może razić moje zachowanie ;). Za wszelkie pomocne informacje serdecznie dziękuję ;)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 17 kwie 2010 19:24

Jak cie cyganie tym sie zajmujacy nie pobija to pewnie cos zarobisz ;)

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 17 kwie 2010 20:25

Zarobic mozna - w pysk, od kierowcow.....

:roll:


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości