wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
Andrewuk
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 14 sie 2009 12:06

Zabiore na swieta do Polski

Postautor: Andrewuk » 05 gru 2009 08:58

Hi
jade do kraju i moge zabrac jedna osobe ( podroz tylko we troje )
wyjazd 18 wieczor z Liverpool / Manchaster lub jest opcja z Southampton w okolice Krakowa.
Powrot do ustalenia ale nie pozniej jak zaraz po nowym roku
Bedziemy podrozowac toyota celica wiec nie jest to autko ciezarowe i ilosc bagazu raczej powinna byc rozsadna

zainteresowanych prosze o kontakt WYLACZNIE SMS em !!!!!!!!!!!!!
( odpowiem tylko na wybrane wiadomosci )
07872389809

dzieki i zycze Wesolych Swiat redakcji Londynka i wszystkim jego uzytkownikom

kasiashagwell
Gastarbeiter
Posty: 63
Rejestracja: 16 paź 2009 12:47

Postautor: kasiashagwell » 07 gru 2009 23:20

hahaha... a dlaczego wyłącznie SMSem ???? .... a mogę MMSem ? ... czy należy w SMSie dodać klauzulę :

'wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego smsa na potrzeby rekrutacji na miejsce 'jednej osoby do zabrania cielicą'

Andrewuk
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 14 sie 2009 12:06

ojojoooj

Postautor: Andrewuk » 08 gru 2009 14:23

po pierwsze primo to twoja stara nokia lalu nie wysyla MMS
po drugie ty masz czas na odbieranie fona w dzien bo pracujesz 19 - 24 myjac gary na podlym zmywaku

jestem bardzo busy i wybiore tylko oferte sms na ktora oddzwonie
a po ostatnie to oferta jest juz nie aktualna

dzieki i wesolych swiat

kasiashagwell
Gastarbeiter
Posty: 63
Rejestracja: 16 paź 2009 12:47

Postautor: kasiashagwell » 08 gru 2009 14:40

hmmm... typowy przykład przedstawiciela nowej wąsato/karczanej emigracji, z zerowym poczuciem humoru, reagujący profilaktycznie agresją na każdy komentarz (broń boże żart) pod własnym adresem... mam rację Andrzejku ? :) hahaha

... skąd wiesz jaki mam telefon i co on potrafi wysyłać, skąd wiesz gdzie pracuję i w jakich godzinach... nawrzucanie komuś na anonimowym forum leczy kompleksy nie ?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 08 gru 2009 15:08

Andrewuk to brzmi dumnie, nie?
lepiej niz andrzejkoziawolka
:lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: ojojoooj

Postautor: banita » 08 gru 2009 15:17

Andrewuk pisze:odbieranie fona(...)jestem bardzo busy

Andrewuk
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 14 sie 2009 12:06

Postautor: Andrewuk » 08 gru 2009 15:42

kasiashagwell pisze:hmmm... typowy przykład przedstawiciela nowej wąsato/karczanej emigracji, z zerowym poczuciem humoru, reagujący profilaktycznie agresją na każdy komentarz (broń boże żart) pod własnym adresem... mam rację Andrzejku ? :) hahaha

... skąd wiesz jaki mam telefon i co on potrafi wysyłać, skąd wiesz gdzie pracuję i w jakich godzinach... nawrzucanie komuś na anonimowym forum leczy kompleksy nie ?


pudlo niestety
na powaznie to
1 co chcesz mi przeslac MMS em ???? bo nie baedzo moge zgadnac ? twoja fotke ? nie jestem zainteresowany
2. moj telefon w tej chwili nie obsluguje MMS wyslanego z e zdecydowanej wiekszosci telefonow . musze zrobic jailbreak jesli wiesz o co chodzi
3. nie trudno zgadnac ze to ty jestes przedstawicielem wasato karczemnej emigracji ze stazem co najwyzej 2 miesiace. Dlaczego tak twierdze ??? to proste w twoim fonie masz karte O2 i Favorite Place z darmowymi minutami wiec szkoda wyslac eska i wybulic 10p , no bo przeciez masz kupe dlugow w polsce i komornika trza splacac
4 to ja oferuje usluge w ogloszeniu i ja stawiam warunki do tego ogloszenia a nie pacjent taki jak ty. ja rozumie ze bilet na samolot bardzo drogi i taniej autem z kims ale jak przezyc psychicznie fakt ze trzeba bedzie zaplacic pare funiow i to na dodatek innemu polakowi , no przeciez sie lobuz majatku na mnie dorobi

reasumujac to nie chce mi sie z tobo dluzej gadac i mam gdzies twoje pare £ wole jechac sam bo stac mnie na to w przeciwienstwie do ciebie

pozdrawiam

Andrewuk
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 14 sie 2009 12:06

Postautor: Andrewuk » 08 gru 2009 15:46

babcia jadzia pisze:Andrewuk to brzmi dumnie, nie?
lepiej niz andrzejkoziawolka
:lol:


taaaa babcia jadzia to brzmi baaaaardzo dumnie

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 08 gru 2009 15:49

ehh ...

Andrewuk pisze:ja rozumie ze bilet na samolot bardzo drogi i taniej autem (...) wole jechac sam bo stac mnie na to w przeciwienstwie do ciebie

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 08 gru 2009 22:08

...jestescie niepoprawni... Adrzejek chce wprowadzic nowy sytem oferowania przewozu: licytacja! to naprawde super pomysl... powinien dorzucic do tego jeszcze interview lub casting. W koncu 20 godzin jazdy ze zle dobranym "pacjentem" to jakby kara bez winy.
...ale, przy tego typu prototypach ktore na sile wciskaja swoja oferte w miejsce do tego nie przeznaczone, swiadczy o tym ze... ja wysiadlbym jeszcze przed Dover (ale to chyba za duzy skrot myslowy...)

kasiashagwell
Gastarbeiter
Posty: 63
Rejestracja: 16 paź 2009 12:47

Postautor: kasiashagwell » 08 gru 2009 22:16

An Drewnuk, bardzo mi się podoba jak umiesz się nakręcać :)

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 08 gru 2009 22:18

No casting mu Kasia proponowala mms-em.... :lol:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 09 gru 2009 00:26

Blondynek - koniec przerwy, spadaj na swoj zmywak.


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości