O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
tubo
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2009 11:43

Euro-paczka?

Postautor: tubo » 17 wrz 2009 11:47

witam na forum i mam pytanie, czy zna ktoś firmę przewoźniczą euro-paczka.pl? W necie nie mogę znaleźć żadnej opini a oferta wydaje się być ciekawa. Dzwoniłem do nich trzy miesiące temu i działali.

tubo
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2009 11:43

Postautor: tubo » 17 wrz 2009 22:54

ok, jeżeli nikt nie zna tej firmy to proszę o polecenie jakiejś innej alternatywnej firmy.

paczka waży około 15 kg, jest to jedno pudełko a jego wymiary to około 70/50/50 cm. miejsce odbioru to Leicester a miejsce docelowe to Warszawa. Paczkę najchętniej ubezpieczylbym na wartość 500 Ł. Dodam też, że zapłacę za wysyłkę do 50 Ł.z tego co widze po firmach nie jest to dużo

pozdrawiam.

moj e-mail to ADELURA at GMAIL kropa COM

nicola21
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2011 22:26

Eagle trans

Postautor: nicola21 » 28 wrz 2009 16:00

A ja polecam firme eagle trans!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lepsza niz eagle transport,bo nie ma zadnych negatywnych opinii,po zatym korzystalam z niej. Paczka doszla w calosci i tego dnia co miala

londynwarszawka
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2009 00:20

Postautor: londynwarszawka » 12 gru 2009 00:29

nicola ja i inni polecaja eagletrans.
Nadmieniam , że Eagletransport to coś innego jak wspomina Blondynek dla mnie firma jak firma. czym sie różnią ???

ceną eagletransport ma taniej o 2-4 funty
eagletransport czas dostawy 7-12 dni
reasumujac- TANIE MIESO PSY JEDZĄ.


eagletrans- cena 2-4 funty wiecej od konkurencji
eagletrans dostawa w moim przypadku już dwukrotnie 3 dni
reasumując eagletrans - wyznaczył takie standardy ze eagletransport moze tylko im wąchać dymek i uczyć sie

sam miałem dylemat co wybrac bo tak naprawde na forach internetowych praktycznie pisze sie o tylko dwóch firmach
no 3 firmach transportujących paczki

jest jeszcze PolskaPaczka
ale jak chciałem tam zamowić transport okazało sie ze mają tylko ładną stronke a wad co niemiara. ( pierw wpłata, paczke odbiera DPD i dowozi do odbiorcy rownież DPD, czas transportu- nieokreślony)
tak samo eagletransport nic nie umieja określić.

w eagletrans odebrała dziewczyna dała wszystkie informacje
o ktorej w PL odbior, ile zaplace i kiedy dokladnie dostane + - 2 godziny


Blondynek lubi jesć tanie mięso jak pies dlatego się hasi na pare funtów.

zresztą. blondynek puszczaj sobie paczki nawet Osamą Binladenem Expresem

pozdrawiam Nicola i brońmy naszych usługodawców bo Blondynek lubi sparciałośc, starość i brak rozwoju on lubi stać w miejscu i emocjonalnie i rozwojowo.

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 12 gru 2009 02:30

Ja p... znowu paczki do Polski. Ludzie, zjedźta do ty Polski i nie zawracajta dupy sobie i innym firemkami, co paczki worzo.

Po ch... śta tu przyjechały?! Żeby zap..., kupywoć szmaty, tanie barachło i badziewie?
A potem szpanować we wiosce?
I tera sie bedo podnieeecać, która fyrma lepsza. Bo ta to dostarcza we 3 dni a tamta we 8. A u tej zapłace 3 funty wiency a tamtej 7 funtów mnij.

FCUK, chciałbym miec takie problemy.

Z butów wywala ta smieszna kampania reklamowa. Jakaś grupa badziewiaków nazwała się ORZEŁtransport. I ma jakiestam sukcesy. No to inna, podobna grupa polskich badziewiaków się podłączyła i się nazwała ORZEŁtrans. Bo liczy na pomyłkę potencjalnych klientów. Nie znam żadnej bo nie wysyłam paczek do Polski. Ale obydwie prowadzą tandetną walkę na forum. Oczywiście wypowiadają się TYLKO KLIENCI :lol: .
Jak chcesz jeden z drugim mieć pewność to wyślij paczkę DHLem i nie rób kichy.
A Wy - te niby klienty super firm - przestańcie udawać i powidzcie szefuńciowi, żeby wykupił normalną, dużą reklamę na łamach czegoś poważnego i nie dziadował publicznych na forach.

londynwarszawka
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2009 00:20

Postautor: londynwarszawka » 13 gru 2009 21:22

to powiem Tobie , ze z góry leję ktorą kto wysyła i tyle.

srigiel trans czy srigiel transport jedno wiem ze jesli ktoś robi krypto reklamę jak Babcia Jadzia czy Ty bo pracujecie w sriglu transport co naprawde działa moze i 100lat ale na warunkach z przed 200 lat to sobie działajcie z nimi.
dokladnie zgodze sie z tym ze ludzie sprawdzajac jak co działa doskonale odróżniają co jest lepsze. No chyba że juzekBrona ostry kozak z wiochy heh podoba mi sie jak pisze o tutejszych Polakach bo w wiekszości ma racje tak jak zacofani są niektórzy tutaj tak mozno zacofana jest twoj usługodawca co go bronisz h...j wi po co.

ewamaik1
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2011 19:31

Postautor: ewamaik1 » 02 wrz 2011 19:35

witam
ja osobiscie korzystam z tej firmy i ja polecam. Jest latwo sie dogadac co do odbioru i dostawy, ceny spoko i mila obsluga.
polecam

zaxoniec
Gastarbeiter
Posty: 72
Rejestracja: 19 gru 2010 16:19

Postautor: zaxoniec » 03 wrz 2011 17:03

Wlasnie mi we wtorek Eagle transport paczke dowiozl, dzwonili pare razy bo nie mogli mojego zadupia znalezc ale poszlo jak po masle, sami odebrali z Lublina, dowiezl do domu, skasowali glupie 20 pundow, dowiezli jak obiecali a bylo grubo po 19. Pelen szacunek dla firmy.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 03 wrz 2011 18:57

londynwarszawka pisze: ktoś robi krypto reklamę jak Babcia Jadzia czy Ty bo pracujecie w sriglu transport


Ze co?

LOL

Mareekm
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2011 16:36

Europaczka Przestrzegam

Postautor: Mareekm » 16 wrz 2011 16:38

Nie polecam tej firmy ze względu na nagminne otwieranie paczek i węszenie co w nich jest ile kosztuje z jakiej firmy jest zamawiane i do jakiej firmy jest sprzedawane itd. itp.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 wrz 2011 13:10

q porabaly mi sie wrzesnie i lata i przeczytalem tez zasr... temat od poczatku marnujac 4 i pol minuty swojego zycia !!!!

bardzo zaciekawilo mnie jednak to stwierdzenie blondynku

ty pewnie z tych co to kupuja 3 for 2 bo niby taniej?


moglabys je rozwinac? bo widze zalazek kolejnej madrej wymiany pogladow :roll:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 143 gości