O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 28 wrz 2007 11:46

kaczynski pisze:hey vojtas niezle kombinujesz z tymi filtrami :D


i tak że mu się chce bawić u mnie byś już miał up i e r d liwego bana :>

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 28 wrz 2007 14:28

e tam zaraz ban, lepszy "wyścig zbrojeń" :)

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 28 wrz 2007 18:35

to moze zróbcie jeden temat Wyścig zbrojeń i będziecie się bawić w jednej piaskowinicy, bajzel się robi a ma byc to profesjonalne i miłe forum

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 29 wrz 2007 11:35

ja tam wole po prostu fajne forum. profesjonalne i mile kojarzy mi sie z wycinaniem adresów www, gwiazdkowaniem ******* ojczystej mowy :wink: banami za byle co itp. cenzura.
dżizas ludzie, molestujcie admina zeby Wam zmienil te cyferki na nicki, bo to wygląda jak jakaś krzyżówka Aushwitz z totolotkiem albo forum fanów Orwella :)

eugeniusz
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 29 wrz 2007 18:53

Postautor: eugeniusz » 29 wrz 2007 19:04

porownajcie z 'konkurencja' londynka . kameralne www. l o n d o n e r s i. com
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2007 10:05 przez eugeniusz, łącznie zmieniany 1 raz.

eugeniusz
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 29 wrz 2007 18:53

Postautor: eugeniusz » 30 wrz 2007 09:34

user190255 pisze:
kaczynski pisze:hey vojtas niezle kombinujesz z tymi filtrami :D


i tak że mu się chce bawić u mnie byś już miał up i e r d liwego bana :>


zacznijmy od tego, ze nie zarejestrowal bym sie na forum, ktore stosuje cenzure jesli moimi intencjami nie bylo by nabruzdzenie... pisanie w wyznaczonych dzialach to jedyna forma limitacji ekspresji uzytkownikow. jesli jakakolwiek forme cenzury stosujesz czy fantazjujesz nad stosowaniem gdybys wlasne forum mial, to niedorosles jeszcze do uczestnictwa w zadnym powaznym forum dyskusyjnym.
Mile zaskoczenie, ze admin/mod chociaz kierujacy sie niezrozumiala obawa przed wyimaginowana konkurencja probuje raczej zmieniac tresc 'reklamowych' postow anizeli banowac uzytkownikow.
forma forum londynkowego jest jedyna w swoim rodzaju i inne, podobne portale wspolistnieja w calkowitej symbiozie. najczesciej tez najaktywniejsi uzytkownicy udzielaja sie na wielu portalach w tym samym czasie.

poza tym i przedewszystkim banowanie czesto najinteligentnych jednostek forumowych, ktore nigdy nie beda stosowaly sie do adminowo/modowych percepcji forum prowadzenia powoduje zubozenie forum

sprawdz jeszcze use'rze o dzwiecznym imieniu user190255 definicje slowa Hyde Park i wtedy mozemy powrocic do dyskusji

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 01 paź 2007 00:18

moje dziwaczne imię takie pozostanie, nie będę go zmieniał bo nie ma znaczenia jak sie nazywam.
1. Podstawowa zasada to taka ze właściciel ustala zasady oparte na ogólnych zasadach dobrego zachowania.
2. Admin ma zawsze racje
3. jeżeli się nie zgadzasz z powyższymi zasadami opuść forum i skasuj swoje konto, bo czy się wpychasz na imprezy gdzie ci nie odpowiada towarzystwo??

hyde park nawet ten prawdziwy też ma swoje zasady, spóbuj tam rozrabiać to się dowiesz ile to kosztuje,

Dorastałem razem z internetem, a serwer BBS (wiesz co to jest??) posiadałem zanim ty w ogóle miałeś pojęcie co to komputer (1987 rok), i to już wtedy były ustalone zasady etykiety nazwane netykietą.
W wtedy dojście do informacji miało bardzo niewiele osób, by dostać więcej trzeba było zasłużyć i zapracować, z czasem dostawałeś coraz wyższe uprawnienia, teraz gdy net jest powszechny, a forum czy listę dyskusyjną może mieć właściwie każdy kto chce, stał się właśnie problem z tym że wielu swoją arogancje przenosi do netu.
Administracja musi być bo choćby po to by odnaleźć odpowiedz kiedyś ktoś musiałby przekopać się przez twoje żale i biadolenie przeplatane z reklamą i kryptoreklamą a kogo to obchodzić będzie za rok albo dwa?
Skoro tak powtarzasz ze londynek jest lipa to po prostu skasuj swój dziwaczny ciągle zmieniany nick i przestań zaśmiecać reklamowymi postami.
Wiem że chcesz zbudować swoje forum szybko ale działaj zgodnie z zasadami dobrego wychowania, a to cy to robisz i jak się wypowiadasz przypomina bagienko jakie widuje się w TVN24 aż mdli i zygać się chce i wcale nie zachęca do wejścia na twoje forum, bo co mam się tam przepychać tak jak ty to robisz??? dziękuje bleeeeee
i nie wysilaj się nie odpisuj bo i tak cię zignoruje, wiec możesz odpisać mi na swoim forum skutek ten sam i tak nie przeczytam twojej odpowiedzi choćbyś nie wiem jak był inteligentny.
Zamiast pouczać właściciela tego forum, masz pomysł wykorzystaj go u siebie, życie zweryfikuje czy masz racje, bo robisz najgłupszą biznesową robotę, rozdajesz swoje pomysły, widziałeś żeby ktoś uczył swojego konkurenta jak dawać usługi?? jaja panie jaja

eugeniusz
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 29 wrz 2007 18:53

Postautor: eugeniusz » 01 paź 2007 17:25

hey dziadek co pierwszy komputer pamieta lol
w czasie stosunkow sexualnych tez taki powazny jestes ?
cos ty sie tak rola sie przejal ? o jakiej ty k***a etykiecie prawisz na przyslowiowym blondynku ? :D brzmisz jakbys islamskiemu terroryscie eugeniuszowi o chrystusie opowiadal :lol:


forum to zabawa smutasie i jajowanie a gdybys przeczytal ze zrozumieniem o czym pisalem wyzej to bys wyczytal, ze uwazam ze trzymanie sie wyznaczonych dzialow to glowna zasada prowadzenia zdrowego forum. nie cenzura.
wyskakujesz jak slodowy w odpowiedzi z esejem 'dlaczego wazne jest pisanie w wyznaczonych dzialach ' :lol:


ps naprawde gleboko wierze w twoje zdolnosci ale podziel sie prosze z forumowiczami jak ten twoj striptis wirtualny hyde park'owy mial by niby wygladac ? ..

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 02 paź 2007 13:10

eugeniuszu czy ciągle zmieniający nicki userze widzisz, jak dojrzejesz to zrozumiesz że powaga nie wyklucza zabawy,
Skoro juz ruszyłeś temaat "stosunków sexualnych" ech to ci odpowiem również na tym przykładzie że jak najbardziej powaga jest konieczna by dobrze się bawić.
Wykluczenie?
wcale nie, Poważne i na serio potraktowanie potrzeb i fantazji partnerki czy partnera nie wyklucza użycia bitej śmietany, wina, szampana, czy innych fetyszy, lub po prostu tego coś co po prostu z hukiem wali gwiazdy z nieba.
Gdy to pojmiesz tak jak dorośniesz do etykiety to zrozumiesz dlaczego takie dziadki jak, ja mają również młodsze partnerki niż ty :))))
ale to tyle z dziedziny Starowicza i Wisłockiej, styknie bo wyjdzie że demoralizuje czy coś.

I wcale nie uczepiłem się, to właśnie konsekwentna odpowiedz, na twój spam i tyle, przeszkadza ci?
No widzisz innym przeszkadza twój nic nie wnoszący tekst reklamowy

I przeczytaj jeszcze raz, nie chodzi o striptiz tylko:
"hyde park nawet ten prawdziwy też ma swoje zasady, spróbuj tam rozrabiać to się dowiesz ile to kosztuje,"

ROZRABIAĆ nie znaczy ROZBIERAĆ ale widać masz problem z literami albo hormonami
Wiec może zapodasz w końcu jakiś temat nie dotyczący twojego forum?

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 03 paź 2007 15:12

syficie w kultowym watku, sio! zrobcie sobie temat "wplyw stazu w internecie na stosunki seksualne oraz wzrost bicepsa prawej reki" i tam sie bawcie
:wink:

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 04 paź 2007 11:40

myślę że sub wątek znikną bo kolega zrozumiał że podbijanie wątku reklamą to nie zbyt grzeczne.
Chętnie bym coś dopisał o sknerach, ale mamy swoje mieszkanie i nie mamy tak śmiesznych doświadczeń :))
Wiec kto ma praktykę w tym względzie?

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 05 paź 2007 12:19

wakacje w Tajlandii dla admina, za oczyszczenie kultowego tematu :)

eugeniusz
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 29 wrz 2007 18:53

Postautor: eugeniusz » 05 paź 2007 14:07

userze o dzwiecznym imieniu user190255. tos ty pedofil stary jesli miewasz mlodsze partnerki odemnie :D policja! policja! :wink:

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 05 paź 2007 14:35

eugeniusz, tu dziwaczny user, przynajmniej wiemy że masz mniej niż 17 lat i jesteś o 20 lat młodszy ode mnie.
Juz wiemy dlaczego tak gadasz co ci się wydaje, rośniesz jeszcze rośniesz :))) :P

eugeniusz
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 29 wrz 2007 18:53

Postautor: eugeniusz » 06 paź 2007 08:44

i niedowidzisz rowniez ?! :shock: pisalem o dzwiecznym imieniu nie dziwacznym :wink:
17 - sto latki w dzisiejszych czasach ze starszymi d u p a m i sie umawiaja nie mlodszymi. nie nadazasz za zmianami panie starszy, nie nadazasz :wink:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 122 gości

cron