O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
gabrys3220
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2008 10:38

Jak odzyskac pieniadze za remont flatu, moze sprzedac dlug??

Postautor: gabrys3220 » 16 lis 2008 10:48

Moze ma ktos jakies doswiadczenie z takimi rzeczami .Wykonalem remont flatu dla angielki dobre 2 miesiace temu.Od poczatku byly problemy z wyplata ale jakos odebralem spora czesc pieniedzy zostalo ok 600£ i brakuje mi juz pomyslow jak to odebrac.Dodam ze prace wykonane bez zastrzezen z jej strony absolutnie zadnych..Cena tez nie wygorowana ..Jedyny problem to brak umowy pisemnej na te prace,wydawala sie taka mila...Teraz bez komentarza.Nie chce miec tez problemow z policja ze ja strasze lub cokolwiek podobnego ..Ale nerwy mi puszczaja tak szczerze mowiac..

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 16 lis 2008 13:04

Przyroda........Najlepiej zapomnieć o tym a następnym razem lepiej podpisać jakąś umowę.Kobieta pewnie ma długi i generalnie nie to,że nie chce oddać ale nie ma kasy.

adatoniewypada
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 10 lip 2008 12:51

Postautor: adatoniewypada » 17 lis 2008 08:34

Potraktuj te 600£ jako opłatę za kurs przedsiębiorczości :twisted:
Nigdy, nic, nikomu bez umowy i faktury, żeby nie wiem jak milutki/ka był/ła ... Pamiętaj że zawsze znajdą się sprytniejsi od Ciebie jeśli się nie zabezpieczasz.
Sprzedaż długu jeśli nie masz papierów jest z tego co wiem niemożliwa, nikt się tego nie podejmie. A w odzyskiwanie długów polskimi Misiami bym się nie bawiła bo najprawdopodobniej wpakujesz się w jeszcze większe kłopoty :)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości