Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
zenita
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2008 07:47

Praca z dziećmi

Postautor: zenita » 07 sie 2008 07:56

Witam,
jestem pierwszy raz na forum od pazdziernika na stałe wyjezdam do Liverp.wiec pewnie bedą stałą uczestniczka forum.
Mam dyplom wyzszej uczelni pedagogicznej, przez kilka lat pracowąłam z dziecmi niepełnosp. ale od 10 lat nie pracuje w zawodzie
mam pytanie czy ktos z Was mogłby mi podrzucić kilka informacji o TEACHING ASSISTANTS albo tez o pracy z dziecmi niepełn czy tez ogolnie z dziecmi.oraz jakich dokumetów bym potrzebowała.
pozdrawiam
zenita.

kejciorek
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 10 wrz 2007 12:36

Postautor: kejciorek » 14 wrz 2008 13:41

Z tego co wiem w londynie jest duzo ofert pracy dla opiekunek dzieci niepelnosprawnych oraz starszych osob. I mozna za to dostac ladne pieniazki poniewaz ta praca jest ciezka. Nie jestem pewna jakie dokladnie dokumenty sa wymagane ale na czesto prosza o referencje, CRB -Criminal Record CHeck wyrobienie tego dukumentu zajmuje kolo 4 tygidni i kosztuje ok 40 funtow.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 41 gości

cron