Wszystko co dotyczy miasta Londyn
LukasPhotography
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2015 16:57

Filmowcy :D

Postautor: LukasPhotography » 04 mar 2015 17:00

Cześć. Nazywam się Łukasz i z zawodu jestem operatorem kamery i fotografem. Poszukuję 3-4 osób które choć trochę znają się i pasjonują sztuką filmową. Chciał bym stworzyć zgraną ekipę filmową na terenie Londynu która wspólnie robiła by różnego rodzaju projekty filmowe. Znam się trochę na montażu ale nie jestem w tym bardzo zaawansowany więc motażyści jak i dźwiękowcy, operatorzy, reżyserzy i inni połączmy siły i stwórzmy coś fajnego!!! Jeśli macie czas i ochotę oraz sprzęt związany ze swoją specjalizacją to piszcie, fanie będzie się spotkać i nakręcić coś nie tuzinkowego. :D

gabsaw
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 20 wrz 2014 14:23

Re: Filmowcy :D

Postautor: gabsaw » 05 mar 2015 11:13

W razie czego jestem fotografem od 20 lat (zarobkowo laborant) i przyjezdzam do londynku 12 marca ;) i moge sie pobawic w czasie wolnym

LukasPhotography
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2015 16:57

Re: Filmowcy :D

Postautor: LukasPhotography » 05 mar 2015 17:24

A na jak długo do Londynu masz zamiar przyjechać? na stałe czy na chwile? bo szczerze mówiąc szukam kogoś z kim mogę stworzyć ekipę na dłużej :)

gabsaw
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 20 wrz 2014 14:23

Re: Filmowcy :D

Postautor: gabsaw » 10 mar 2015 10:10

Wychodzi ze bede mieszkal w Reading kolo londynka i zamierzam zostac na troche :)

cersei
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2015 21:24

Re: Filmowcy :D

Postautor: cersei » 18 kwie 2015 21:30

hej hej
macie jakies plany ? scenariusze, cos ? :D
czy poki co tylko pomysl zalozenia takiej grupy ?
jak cos to jestem z pn-wsch londynu i tez szukam podobnej grupy pasjonatow filmowych ;)
pozdr!


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości

cron