Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
kamagda
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2015 18:14

Kradzież paczek Pol-Ang - poszukuję osób!!

Postautor: kamagda » 15 sty 2015 18:23

Witam. Poszukuję osób, które mogły, tak jak ja, paść ofiarami kradzieży paczki, którą wysyłali z Polski do Anglii w okolicach końca października 2014. Na razie nie chcę mówić, o jakiego kuriera chodzi, bo nie chcę aby to wyglądało na antyreklamę. Bardzo mi zależy na znalezieniu chociaż jednej osoby, której również skradziono paczkę. Kurier twierdzi, że prawdopodobnie stało się to w Niemczech, że zginęło kilkanaście innych paczek, m.in. była tam suknia ślubna. Może ktoś rozpoznaje sytuacje i zna kogoś, kto padł ofiarą? Byłam z tym na policji w Londynie, opisałam całą sytuację i usłyszałam, że śmiało z tym można iść do sądu. Wiadomo, paczek się nie odzyska, ale nie można tak tego zostawić, tym bardziej, że kurier bardzo kręcił się w opisach i ciągle coś zmieniał. Poza tym drzwi w busach były otwarte, więc to już przesądza o jego winie.
PILNIE PROSZĘ O KONTAKT!

Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron