O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Zakazane tematy?

Postautor: Kreator » 14 lis 2014 20:06

Zauważyłem , że pytanie o "nienawiść" Polaków do byłego premiera RP Tuska i obecnie panującego w UK Camerona , nie jest mile widzianym tematem do dyskusji na tym forum. Zastanawiam się dlaczego.

Założyłem dwa razy wątek o stosunku rodaków do tych polityków i dwa razy został skasowany przez nieznanych sprawców.

Czyżby Hyde Park na tym forum był cenzurowany w sposób bardzo inwazyjny i wybiórczy?

Może powinienem zadać inne pytanie w wątkach (usuniętych) np. " Czym się różni Tusk od Camerona i dlaczego ich nie lubicie?"

Ps. Proszę moderatora o poinformowanie mnie o tym , z jakiego powodu
usuwa temat . Takie " widzimisie" jakiego się dopuścił " nieznany sprawca" , nie powinno się zdarzać na poważnych polonijnych forach internetowych.

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 15 lis 2014 14:27

Odpowiadam:
Tuska nie lubię bo:
1. Kłamie tak jak wszyscy inni politycy, w sumie nic odkrywczego. :(
2. Spowodował, że w Polsce odechciewa się żyć! :( A szkoda, bo mi tu wcale dobrze nie jest, po prostu nie jestem u siebie, żyję "tymczasowo", tęsknię.
3. Razem z poprzednikami dokonał IV rozbioru Polski i to w dodatku bez rozlewu krwi. Brawo!
4. Pozwolił, aby obcy kapitał który "wszedł" do naszego kraju nie płacił podatków, zatrudniając ludzi na najniższej krajowej.
5. Wydłużył kolejki do specjalistów chyba do maksimum.
6. Wiedział, że jego syn pracuje w firmie (na poważnym stanowisku), która oszukuje ludzi i utarł sprawie nosa.
7. Kolokwialnie: wywalił Polaków z ich kraju, każąc im szukać godziwych warunków do życia.
Cameron:
W sumie nie wiem czy go lubię czy też nie. Walczy o dobro ludzi w swoim kraju, a może jest po prostu populistą, który zdobywa w ten sposób sympatię mieszkańców UK.

Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Postautor: Kreator » 15 lis 2014 19:32

Cytat : " Cameron:
W sumie nie wiem czy go lubię czy też nie. Walczy o dobro ludzi w swoim kraju, a może jest po prostu populistą, który zdobywa w ten sposób sympatię mieszkańców UK."

Różnica pomiędzy tymi politykami polega na tym , że Cameron ma za sobą naród , a Tusk swoich kolesi ( i koleżanki) , tak jak Kaczyński , Miller i inni liderzy wiodących partii w Polsce.

Polacy obserwują tą " Elite" i dochodzą do wniosku , że skoro ci na górze mogą oszukiwać i kraść , to my też możemy i niech nas w dupe pocałują.

Problem polega na tym , że Polacy przyjeżdżając do UK , przenoszą swoje przyzwyczajenia z kraju , ale to nie działa w UK , bo tutaj panuje inna mentalność i oszustwo jest traktowane jak przestępstwo, a nie jak przedsiębiorczość.

Pewnie dlatego ci Polacy którzy są przedsiębiorczy inaczej , nienawidzą Camerona.

No cóż , to jest tylko moja opinia na ten temat, także zapraszam do dyskusji.

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 15 lis 2014 20:39

To nie tylko przyzwyczajenie, to jest przede wszystkim kultura, w której się Polacy wychowali. Niestety, to co powiedziałeś o polskim rządzie "nierządzie" jest prawdą. Gdybym mogła oddałabym ich do sądu ale niestety nie da rady bo się sami nawzajem chronią. Ludzi obdzierają z marzeń i dumy. Temat rzeka...

Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Postautor: Kreator » 15 lis 2014 23:42

Czyli można powiedzieć, że Tuwim miał racje.

https://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 17 lis 2014 11:33

Kreator nie wiesz ze administracja nie ma w zwyczaju sie tlumaczyc? Widzisz gdzies tu MarcaFloyda? Rozpier... to forum w pyl i zniknol ... a vojtas mu jeszcze przyklasnol

Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Postautor: Kreator » 17 lis 2014 18:05

banita pisze:Kreator nie wiesz ze administracja nie ma w zwyczaju sie tlumaczyc? Widzisz gdzies tu MarcaFloyda? Rozpier... to forum w pyl i zniknol ... a vojtas mu jeszcze przyklasnol


To mi przypomina polski rząd od 1945 do dnia dzisiejszego. Oni też się nie tłumaczyli i nie tłumaczą i to bez względu jaka frakcja jest przy władzy i bez względu na błedy jakie w stosunku do obywatela popełnili.

Myślę, że to co napisałem o tzw. "Polskich przyzwyczajeniach" , dotyczy również moderatorów i administracji forów polonijnych na całym świecie , a głównie w UK.
Wystarczy ,że nieodpowiedni ludzie dostaną troszkę władzy i zaczyna się cyrk pt. "Ja cie zgnoje , bo ja mam władze".

Ps. Tak na marginesie, to Ty zmieniłeś treść swojego podpisu pod nickiem, czy działały tutaj " siły wyższe" ?

O ile pamiętam , to brzmiał troszkę inaczej.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 18 lis 2014 09:01

:lol: :lol: wiesz jak ktos jest ci..pa zyciowa to nie pozostaje mu nic jak tylko edytowac czyjes podpisy :lol: :lol: ubaw mial pewnie po pachy i bedzie ta historie w tym roku opowiadal przy stole wigilijnym, niech chlopak ma cos od zycia, forum juz nie ma wiec coz mu pozostalo :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 18 lis 2014 09:08

z miesiac mu zajelo zeby sie skapnac co tam bylo napisane, tyle samo zajmie mu rozkmininie ze w kazdym watku mu konkurencja reklame wkleila, tzw refleks szachisty

Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Postautor: Kreator » 18 lis 2014 17:41

banita pisze:z miesiac mu zajelo zeby sie skapnac co tam bylo napisane, tyle samo zajmie mu rozkmininie ze w kazdym watku mu konkurencja reklame wkleila, tzw refleks szachisty




Możliwe, że ma udziały w zyskach ze spamów i dorabia sobie na boku.

Przedsiębiorczy jest po prostu.

Punkt 5 regulaminu mówi : "Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na łamach Forum Londynek.net przekazów reklamowych oraz spamu.

Możliwe, że jest jakiś aneks do regulaminu o którym nie wiemy banita.

Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Postautor: Kreator » 18 lis 2014 19:19

Najlepsze jest to, że chciałem zgłosić nadużycie w związku ze spamem do moderacji i pojawił mi się taki oto komunikat: "
Ten użytkownik nie życzy sobie otrzymywać email'i. Spróbuj wysłać mu prywatną wiadomość. "

No cóż, jaki pan , taki kram :roll:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 lis 2014 08:50

jaki krol takie krolestwo :wink: :lol:

Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Postautor: Kreator » 20 lis 2014 19:32

banita pisze:jaki krol takie krolestwo :wink: :lol:


Rysiek ma się dobrze i ogłasza się na forum bez ograniczeń:)

Temat "Zakazane tematy" zapewne zostane usunięty lub przeniesiony do śmietnika , a Rychu jak to Rychu:

https://www.youtube.com/watch?v=cdTkpmCPY4M


:lol:

Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Postautor: Kreator » 20 lis 2014 21:18

Sprawdzam , czy jest czujny jeżeli chodzi o konkurencje:

http://www.mojawyspa.co.uk/artykuly/319 ... opuscic-UK

Ta kobieta przebija wszystkie absurdy "dziennikarstwa" na polskich forach polonijnych w UK :))))

Z tego miejsca , chciałem przeprosić panią redaktor Agate C. za krytykę pani newsów . Przepraszam . Jest lepsza od ciebie Agatko.:)

Pani Katarzyna Red z portalu MojaWyspa , wygrała plebiscyt na najgorszego debiutanta roku 2014 w dziedzinie pisania głupot na polskich forach polonijnych jako dziennikarz.

Gratuluję.

blondynek
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 04 paź 2014 12:33

Postautor: blondynek » 20 lis 2014 22:48

kk swego czasu pisala/organizowala blondynek

niektorzy ja znali jako cytryna

lol (o ile to ta sama kk czyli kaska )


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 66 gości