O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Estiwlondynie
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 16 gru 2012 19:41

WOŚP

Postautor: Estiwlondynie » 08 sty 2013 16:43


goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 08 sty 2013 17:46

Na ten największy scam Polski? W żadnym wypadku, nie dam się nabrać na jakieś żebraniny owsika.

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 08 sty 2013 19:13

Owsiaka Jurka , owsiki .maja male dzieci.Szlachetny cel.

blacklabpictures
Gastarbeiter
Posty: 55
Rejestracja: 17 gru 2012 12:55

Postautor: blacklabpictures » 08 sty 2013 19:20

goraluk pisze:Na ten największy scam Polski? W żadnym wypadku, nie dam się nabrać na jakieś żebraniny owsika.


Oszustwo to Ty jesteś :) Albo wstyd, jak kto woli. Może zacznij pisać po angielsku żeby Polakom nie robić wstydu takimi poglądami.

Ten człowiek uratował więcej istnień ludzkich niż cała armia ludzi, która go nieustannie atakuje i obraża. Przyklej swoje ucho do głośniczka Radia Ma Ryja i kiwaj się w rytm mantry swoich idoli w zaciszu a nie publicznie.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 08 sty 2013 23:56

blacklabpictures pisze:
goraluk pisze:Na ten największy scam Polski? W żadnym wypadku, nie dam się nabrać na jakieś żebraniny owsika.


Oszustwo to Ty jesteś :) Albo wstyd, jak kto woli. Może zacznij pisać po angielsku żeby Polakom nie robić wstydu takimi poglądami.

Ten człowiek uratował więcej istnień ludzkich niż cała armia ludzi, która go nieustannie atakuje i obraża. Przyklej swoje ucho do głośniczka Radia Ma Ryja i kiwaj się w rytm mantry swoich idoli w zaciszu a nie publicznie.


Ten człowiek na ludzkich uczuciach się wypromował i nadal to robi, proponuję ci trochę poszukać czym owsik się zasłużył. Każdy kto się promuje używając do tego ludzkich uczuć jest dla mnie zerem, a owsik już szczególnym, mały hochsztapler taki Nikodem telewizji polskiej która też na nim robi krocie.
Owsik to wstyd dla Polski! Ratuje życie? komu? Jego zakupiony sprzęt w większości siedzi w piwnicach szpitali bo nie ma ludzi przeszkolonych do jego obsługi. Firma handlująca sprzętem zadowolona, owsik tez, tv też ... tylko jakoś te dzieci chyba raczej nie. Za parę lat ten sprzęt kupiony z pieniądze idiotów którzy dają na to kasę pójdzie na złom, nawet nie odpakowany.
ale to nie ważne, ważne, że pokarze się ckliwą reklamę ile to owsik uratował dzieci i nóż barany sypną groszem.
Problem w tym, że ty i tak tego nie zrozumiesz, bo żyjesz w świecie reklam.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 08 sty 2013 23:57

dariusz707070 pisze:Owsiaka Jurka , owsiki .maja male dzieci.Szlachetny cel.


Tak szlachetny jak owsiki u dzieci.

blacklabpictures
Gastarbeiter
Posty: 55
Rejestracja: 17 gru 2012 12:55

Postautor: blacklabpictures » 09 sty 2013 00:47

goraluk pisze:
blacklabpictures pisze:
goraluk pisze:Na ten największy scam Polski? W żadnym wypadku, nie dam się nabrać na jakieś żebraniny owsika.


Oszustwo to Ty jesteś :) Albo wstyd, jak kto woli. Może zacznij pisać po angielsku żeby Polakom nie robić wstydu takimi poglądami.

Ten człowiek uratował więcej istnień ludzkich niż cała armia ludzi, która go nieustannie atakuje i obraża. Przyklej swoje ucho do głośniczka Radia Ma Ryja i kiwaj się w rytm mantry swoich idoli w zaciszu a nie publicznie.


Ten człowiek na ludzkich uczuciach się wypromował i nadal to robi, proponuję ci trochę poszukać czym owsik się zasłużył. Każdy kto się promuje używając do tego ludzkich uczuć jest dla mnie zerem, a owsik już szczególnym, mały hochsztapler taki Nikodem telewizji polskiej która też na nim robi krocie.
Owsik to wstyd dla Polski! Ratuje życie? komu? Jego zakupiony sprzęt w większości siedzi w piwnicach szpitali bo nie ma ludzi przeszkolonych do jego obsługi. Firma handlująca sprzętem zadowolona, owsik tez, tv też ... tylko jakoś te dzieci chyba raczej nie. Za parę lat ten sprzęt kupiony z pieniądze idiotów którzy dają na to kasę pójdzie na złom, nawet nie odpakowany.
ale to nie ważne, ważne, że pokarze się ckliwą reklamę ile to owsik uratował dzieci i nóż barany sypną groszem.
Problem w tym, że ty i tak tego nie zrozumiesz, bo żyjesz w świecie reklam.


Tak się składa człowieczku ze jestem fotografem od 5 lat związanym z WOŚPem i byłem na 2 przekazaniach sprzętu z akcji, jeden raz w Bytomiu drugi w Katowicach.

Kłamiesz i powtarzasz debilizmy puszczane przez prawicowe media. Sprzęty, Ty mój drogi Łotsonie, kosztują setki tysięcy złotych i support szkoleń jest wpisany w cenę na 2-3 lata do przodu. Obsługa dostaje certyfikaty i uprawnienia na obsługę.

To co piszesz to stek bzdur, czujesz się cwaniaku odważny bo jesteś anonimowy, przynajmniej dla mnie, bo inni co się na tym znają pewnie by Cię namierzyli w 10 sekund.

Nie ma to jak podbudować sobie swoje ego, pocieszyć swe pewnie niespełnione marzenia i wylać gówno na kogoś, kto jest po prostu wielkim człowiekiem :)

Nie żyję w świecie reklam, ja to widziałem na własne oczy, widziałem rodziców z kilkuletnimi dziećmi w szpitalach, których by pewnie bez sprzętu Owsiaka nie było. Bo kościół przecież ma jakże ważniejsze cele na głowie.

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 09 sty 2013 10:53

Uparcie Panie Goraluk nie dosc ze przekreca ironicznie nazwisko to wprowadza nieprawdziwe informacje OWSIAK owsiki ma Pan w glowie.Pan Jurek ma 10% z wplywow., bo musi miec.Prowadzi ksiegowosc , ma inne wydatki zwiazane z WOSP.Panstwo na obsluge tego wszystkiego mu nie da.Telefony i inne wydatki musza placic .Wiec niech Pan z laski swojej zejdzie z tego uczciwego czlowieka.On ma swoj zaklad witrazy i Pana pieniedzy nie potrzebuje.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 09 sty 2013 11:19

dariusz707070 pisze:Uparcie Panie Goraluk nie dosc ze przekreca ironicznie nazwisko to wprowadza nieprawdziwe informacje OWSIAK owsiki ma Pan w glowie.Pan Jurek ma 10% z wplywow., bo musi miec.Prowadzi ksiegowosc , ma inne wydatki zwiazane z WOSP.Panstwo na obsluge tego wszystkiego mu nie da.Telefony i inne wydatki musza placic .Wiec niech Pan z laski swojej zejdzie z tego uczciwego czlowieka.On ma swoj zaklad witrazy i Pana pieniedzy nie potrzebuje.


Owsik i jego orkiestra jest tak uczciwa jak Kaczyński z Tuskiem razem wzięci.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 09 sty 2013 11:30

blacklabpictures pisze:Tak się składa człowieczku ze jestem fotografem od 5 lat związanym z WOŚPem i byłem na 2 przekazaniach sprzętu z akcji, jeden raz w Bytomiu drugi w Katowicach.


To przez 2 lata jedynie dwa przekazania były? A co z resztą kasy?
Kłamiesz i powtarzasz debilizmy puszczane przez prawicowe media. Sprzęty, Ty mój drogi Łotsonie, kosztują setki tysięcy złotych i support szkoleń jest wpisany w cenę na 2-3 lata do przodu. Obsługa dostaje certyfikaty i uprawnienia na obsługę.


Głupi i naiwny, a może też dostajesz co nieco z WOSP?
Znam dokładnie dwa przypadki jak sprzęt siedzi od ponad 8 lat w piwnicy nierozpakowany. Sprzęt który miał "ratować" jedynie kosztuje dodatkowe pieniądze szpital.
Problem w tym, że ta cześć kasy owsika jest wydawana bez żadnego zastanowienia na zasadzie: my cię wypromujemy ty kupisz od nas. Bez znaczenia co i po co.
To co piszesz to stek bzdur, czujesz się cwaniaku odważny bo jesteś anonimowy, przynajmniej dla mnie, bo inni co się na tym znają pewnie by Cię namierzyli w 10 sekund.

Co ty mały bezmózgi mnie straszysz? :)) ty naprawdę za dużo chyba reklam się naoglądał i seriali w Polskiej TV... To nie dziwne, że masz jakieś problemy natury psychicznej... We sobie trochę na wstrzymanie...
Nie ma to jak podbudować sobie swoje ego, pocieszyć swe pewnie niespełnione marzenia i wylać gówno na kogoś, kto jest po prostu wielkim człowiekiem :)


Wielkim? Tak samo wielki jak Doda.
Nie żyję w świecie reklam, ja to widziałem na własne oczy, widziałem rodziców z kilkuletnimi dziećmi w szpitalach, których by pewnie bez sprzętu Owsiaka nie było. Bo kościół przecież ma jakże ważniejsze cele na głowie.


Głupi jesteś, pokaż mi te dzieci uratowane przez owsika?
Nie jestem fanatykiem kościelnym czy politycznym, a już na pewno nie telewizyjno reklamowym i powiem ci, że Caritas robi 1000x więcej niż owsik.
Ale ty jesteś za głupi by to zrozumieć, bo przyćmiewają ci kolorowe reklamy owsika i szumna kampania reklamowa, ciekawe kto za nią płaci i ile?... Zastanawiałeś się kiedyś nad tym?
Jak by owsik robił to imiennie - to znaczy na konkretne dzieci, to co innego, ale jak robi się "by ratować życie dzieciom": na tej samej zasadzie w UK są reklamy by zaadoptować małpy za 3 funty na miesiąc:)
Może zamiast fascynować się kolorowymi obrazkami z elementami ckliwości powinieneś dorosnąć i spojrzeć trzeźwo na świat? No, chyba, że też korzystasz z tej kasy to wówczas cię rozumiem ;)

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 09 sty 2013 11:58

Owsiak czy politycy nie sa anonimowi. Jak Pan .Moze Pan na nich krzyczec maja swoje fora.Zasmieca Pan temat swoja hypokryzja.I obraza sztab ludzi ktorzy pracuje za darmo.Od lekarzy po wolontariuszy.

EiTKrol
Emigrant
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2011 18:37

Postautor: EiTKrol » 09 sty 2013 12:52

A tak sie sklada, ze ja tez jestem fotografem. Bylem przez trzy lata swiadkiem tego jak WOSP dziala - PODZIEKUJE za owsiki i jego klike.

O tyle, o ile o "nim" mi sie nie chce dyskutowac, to zwroce uwage na jedna sprawe... no moze kilka, zwiazane z tym festynem.

Po pierwsze mowisz, ze "on" jest taki wielki bo jego "Orkiestra" zbiera olbrzymie ilosci pieniedzy dla "potrzebujacych"? To powiedz mi czlowieku madry ile owsiki zbieraja? W 2012 troche ponad 40 milionow zlotych robiac przy tym ten caly festyn, Z TYCH pieniedzy oplacane sa wynagrodzenia dla piosenkarzy itp itd (o tym tez za chwile). Wiesz ile ta zla, katolicka organizacja zacofanego ciemnogrodu, ktora nazywa sie "Caritas" zebrala w zeszlym roku bez robienia wokol siebie szumu jak "przekupka na targu"? PONAD 550 milionow zlotych czy widzisz "tolerancyjny" Panie/Pani roznice? Pewnie nie, ale to mnie nie dziwi...

Druga kwestia - dlaczego z pieniedzy zbieranych na WOSP sponsorowany jest tez "Przystanek Woodstock"? Prawdopodobnie najwieksze w Polsce coroczne zbiegowisko narkomanii, "wolnej milosci" (czyt. k*restwa) itp? Dlaczego WOSP robi z ludzi debili mowiac, ze zbiera pieniadze na cele charytatywne? Oplacanie piosenkarzy itp jest celem charytatywnym?

Dlaczego faktury zwiazane czesto z niby dzialalnoscia CHARYTATYWNA WOSP sa nie raz wystawiane na prywatne firmy srodowiska owsikowego?

Dlaczego w tak wielu przypadkach "wolontariusze" zachowuja sie wulgarnie, sa pijani, agresywni w stosunku do innych osob? Powinni byc chyba weryfikowani pod kazdym wzgledem...

O tyle, o ile z goralukiem nie zawsze sie musze zgadzac, to tym razem jednak przyznaje mu 100% racje. Wole wspomoc Caritas, niz placic WOSP, bo tak jest "trendy"...

Tak, tak, mozecie mnie juz nazwac katofaszysta, ciemnogrodem, ksenofobem, bo mam inne zdanie niz Wy...

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 09 sty 2013 12:59

EiTKrol pisze:Tak, tak, mozecie mnie juz nazwac katofaszysta, ciemnogrodem, ksenofobem, bo mam inne zdanie niz Wy...


Uczciwie - mnie osobiscie to lata jak kilo kitu na agrafce. Ja wspieram organizacje opiekujace sie skrzywdzonymi zwierzetami, nie ludzmi wiec....

Ale dyskusja wlasnie stala sie ciekawa wiec piszcie dalej (do do BlackLab i EtiK oczywiscie) bo ciekawe ze obaj przy tym pracowaliscie i obaj macie takie inne zdania?

EiTKrol
Emigrant
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2011 18:37

Postautor: EiTKrol » 09 sty 2013 13:04

Rozumiem, masz prawo do tego przeciez ;)

Dodalem ta wzmianke o katofaszyscie itp, ze wzgledu na to, ze tak wlasnie zostalem nazwany przez osoby ze srodowiska WOSP gdy skrytykowalem ich metody dzialania gdy jeszcze nie mialem o nich AZ TAK "innego" zdania.

Dlaczego Nasze doswiadczenia moga sie roznic? Nie wiem, moze spotkalismy inne osoby z WOSP, inaczej dzialalismy itp.

Ja przedstawilem SWOJ poglad na WOSP.

PS. Organizacje opiekujace sie skrzywdzonymi zwierzetami tez wspieram...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 33 gości

cron