Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
artign5
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2012 16:26

budowa angielska

Postautor: artign5 » 17 lip 2012 16:31

witam czy wie ktoś jak dostać pracę na angielskich budowach,jest oczywiście GUMTREE ale większość tam to się ogłaszają agencje,a może znacie jakieś inne ogłoszenia angielskie(z budową oczywiście) a mozę isć do jop cen. pozdrawiam

michal99652
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2012 20:39

Postautor: michal99652 » 22 lip 2012 20:40

Chlopie, jezeli twoj angielski jest jeszcze gorszy od polskiego to lepiej w ogole nie probuj pracowac zeby ludzi nie doprowadzac do szalu.

artign5
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2012 16:26

Postautor: artign5 » 28 lip 2012 17:00

no widzisz POLACZKU GŁUPI masz jakieś zastrzezenia do mojego języka,a sam masz bardzo poważny problem ze zrozumieniem tekstu-bo ja nie pytałem w moim poscie o mój język tylko o budowę.I zastanawia mnie tylko jedna rzecz jaki sens jest pisać coś co tak naprawdę nic nie wnośi konstruktywnego i nic z tego nie wynika.Odpowiedz na to pytanie jest bajecznie prosta-masz w sobie duzo jadu szkodliwego i emocjonalne rozterki i szukasz ujscia tym emocjom właśnie na tym forum,jak ći nie szkoda czasu na takie pie....Siedzisz pewnie w domu i walisz konia przed komputerem i wszystkich krytykujesz zal mi ciebie, ze jesteś taką bizdą życiową,czytając twoje posty sam robisz błędy,i myślę ze mój angielski jest lepszy od twojego i wykształcenie również,i nie mam zamiaru ci sie tłumaczyć o mój język polski bo musiałbyś spędzic cały dzień z językiem ortograficznym,żeby to zrozumieć IMBECYLU.ps.SWOJE EMOCJE RACZEJ WYLEWAJ U PSYCHOLOGA A NIE NA FORUM

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 28 lip 2012 17:07

idz do job cen

:roll: :shock: :lol:

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 28 lip 2012 20:23

michal99652 pewnie ma pracę więc sobie może pozwolić....

paulada
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2012 15:15

Postautor: paulada » 12 sie 2012 16:04

Jest podobna strona do gumtree, ale zajmuje się raczej pracą dorywczą czy pojedynczymi zleceniami. Właściwie to bardziej działa jak giełda usług i można tam znaleźć wszystko. Przy rejestracji (sign up) w okienku 'refferal code' wpiszcie: 112. To jest mój numer jako osoby polecającej. Mam nadzieję, że wam się przyda. Powodzenia!

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 12 sie 2012 16:08

za...te polecenie... moze jeszcze ludziom link do strony podasz?

boszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee londynek juz dawno osiagnal dno muliste ale teraz to juz dol sam pod soba kopie


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 87 gości