O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 02 cze 2012 07:49

To pytanie możesz zadać wujkowi google lub cioci wikipedii. Lasy są wszędzie w UK, bo mieszkamy na zielonej wyspie, a nie stepie. Podpowiem jeszcze, że na mapie są oznaczone kolorem zielonym.

BTW. Dlaczego nie wliczając parków narodowych? Przecież to też lasy.

ninja026
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 04 cze 2012 19:25

Postautor: ninja026 » 04 cze 2012 19:47

Do MarcFloyd:)


Sorki ze tak lapie na ogólnym, ale nie znalazlam privu.

Intuicja mi podpowiada ze pomocny z Ciebie chłopak( z czego zauwazylam), chcialam prosic o rade...

Otóz, coz bys poradzil drogi MarcFloydzie- Chce sie ksztalcic w kierunku ksiegowosci, poprostu uwielbiam matme i rachunki, w pl skonczylam licencjat ekonomie( finanse i bankowosc). Jestem tu 2 lata i chce sie uczyc...moi studenci znajomi dordzaja mi ACCA, slyszalam ze to warte szalu tutaj ale nie w polsce, czy lepiej kontynuowac studia????

Bede wdzieczna za szczera odpowiedz!!!
\\pozdrawiam\\


Apropo watku:)
Na lekcji katechezy.
Dziecko: Proszę księdza, a my w domu coraz częściej modlimy się przed jedzeniem.
Ksiądz: To dobrze, a dlaczego coraz częściej?
Dziecko: Bo nasz tata zaczął chodzić na grzyby.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 11 cze 2012 09:26

A to juz zalezy gdzie widzisz swoja przyszlosc zawodowa. Tutaj w rachunkowosci licza sie kwalifikacje zawodowe a nie uniwersyteckie a wiec ACCA lub CIMA. ACCA ksztalci cie raczej w kierunku financial accounts lub wlasnej praktyki a CIMA to management accounts.
Jak jest w Pl na rynku pracy tego nie wiem.

ninja026
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 04 cze 2012 19:25

Do MarcFloyda z prosba....

Postautor: ninja026 » 03 lip 2012 22:22

Dzieki wielkie za odpowiedz... przestudiowalam juz cala Twoja historie w linku o ACCA, mam pare pytan jak moglbys bylabym niezmiernie wdzieczna...

1. Myslalam wlasnie o collegu Acca, ale z tego co piszesz kicha, wiec jesli chcialabym Acca z Kaplanem myslisz ze mnie przyjma jesli nie pracuje w zawodzie ksiegowego?( jestem po licencjacie z ekonomi w pl)

2. Przeszukiwalam strone i niemoge znalezc linku do acca revision( plus pytanie co to to revision i czy mam w tym osobistego tutora na zywo?:). Czy wystarczy sie zapisac, czy studiowanie online to samo co samodzielnie?

3.Czy jest mozliwa jakas pozyczka na full time na Accaod panstwa ?

Wiem , ze mecze ale nie znam nikogo ktoby mi pomogl w tej kwestii.. :roll:

dzieki!!!

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 10 lip 2012 12:43

1 Kaplan jest firma organizujaca kursy ACCA (i CIMA, i nawet AAT). Jesli masz na mysli studia z Kaplan to oczywiscie ze cie przyjma. Praktyka zawodowa nie ma nic do organizatora kursu. Kaplan ma opinie najlepszego tutora.

2???? Revision to revision, nie pelny kurs ale powtorzenie - skupienie sie na zadaniach egzaminacyjnych. Nie za bardzo wiem o co ci chodzi. Kursy jak i revision sa rozne: sa \"stacjonarne\", sa \"on-line\" z zywym tutorem a takze on-line bez tutora. O revision bez tutora co prawda nie slyszalem, ale wcale bym sie nie zdziwil gdyby cos takiego tez istnialo. Niektore kursy oferuja np. tylko support przez email, a nie live.

3. Nie mam pojecia.

Czyli zdecydowalas sie na ACCA raczej niz CIMA? Ja na twoim miejscu przejrzalbym jeszcze zestawy egzaminacyjne i je porownal. W mojej opini CIMA jest latwiejsze.

ninja026
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 04 cze 2012 19:25

Postautor: ninja026 » 10 lip 2012 22:01

Dzieki wilelkie!

p.s.wiem ze Acca trudniejsze... jeszcze sie nie zdecydowalam, robie za i przeciw.

powodzenia!!!!!


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 22 gości

cron