O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 14 kwie 2008 12:15

nooo ostatnio polskie gazety duzo o tym pisza, jak to wspaniale sa te rodziny niektore co adoptuja dzieci, jak masz 3 to dostajesz 8k zl miesiecznie - git interes

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 14 kwie 2008 12:17

A co, nie? Sam sobie adoptuje! 8) Tak z szesnastke ( w tym osiemnastoletnią Chinkę 8) )

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 14 kwie 2008 13:23

1553434 pisze:Pozwalanie na bezkarne i powszechne usówanie ciąży jest przejawem uwsteczniania i zezwierzęcenia człowieka


...gdyz jak powszechnie wiadomo zwierzeta radosnie usuwaja ciaze :lol: :lol: :lol:

Tak sie zastanawiam, zaczniesz wreszcie myslec co piszesz? Czy koloratka ci oczy przeslania?


1553434 pisze:A co, nie? Sam sobie adoptuje! Tak z szesnastke ( w tym osiemnastoletnią Chinkę )


I rozumiem ze bedziesz z nia uprawial seksik tylko w celu prokreacji. Jak 99% ludzi w twoim swiatku.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 14 kwie 2008 13:37

gdyz jak powszechnie wiadomo zwierzeta radosnie usuwaja ciaze
zdarza sie gdy samica wie ze nie wykarmi wszystkich, tyle ze nie aborcja tylko je zwyczajnie zagryza.

Gosc napisal na jaja z ta chinka, przeciez wiadomo ze 18nastka to za stara i jak juz to tajka ;) a Ty znowu robisz swoje osobiste wycieczki. Tez sie z nim nie zgadzam w kwestii aborcji, ale po co zaraz prowokowac dziecinne wyzywanki

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 14 kwie 2008 13:46

Gosc napisal na jaja z ta chinka, przeciez wiadomo ze 18nastka to za stara i jak juz to tajka


A niby czemu Tajka, szowinisto? :P Widzialbys Malezyjke ktora siedzi dwa biurka ode mnie :D

I czemu zabraniasz mi byc zgryzliwy? :twisted: No, dobra, powstrzymam sie chyba ze znowu palnie cos jak to ze zwierzeceniem.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 14 kwie 2008 13:49

zapodaj fote :)
ja nikomu nic nie zabraniam, usercostam nikogo nie obraza, ma prawo miec poglady swoje a tys sie na niego uwzial bo sa diametralnie rozne od twoich, nie pierwszy raz zreszta :)

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 14 kwie 2008 13:54

Heh. Tajka, Chinka, Somalijka, Polka - ja je wszystkie lubie 8)

A to jest ciekawe, niestety nie moje:

Darwin kazał walczyć
ale nie dał broni
nie dał też wyboru
bo wybór jest zbyt niebezpieczny
o czym przekonała się Ewa

jestem za słaby
krótko mówiąc

nie jestem jak świnie
które ochładzają sie błotem obłudy
bo prawda jest za gorąca

nie mam jak koty
elastycznego kręgosłupa
moralnego
(nigdy nie lubiłem kotów)

nie umiem jak psy
ślepym będąc
bo lojalność wykłuwa oczy
iść za swoim panem
zagryzając jego wrogów

brak mi oślizgłej skóry
nie prześlizgnę się przez problemy
brak mi twardej skorupy
nie obronie się przed ciosami sumienia i wstydu
brak mi mocnych skrzydeł
nie przelecę ponad murem ograniczeń

nawet moje łokcie
jedyne co mam
są za miękkie by się nimi rozpychać

stojąc wśród ryków pisków warknięć
łap skrzydeł płetw
piór łusek sierści
czuję że

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 14 kwie 2008 13:57

Ma prawo.
Kazdy ma prawo zabraniac innym aborcji, byc drugim Rydzykiem, faszysta, rasista, Wszechpolakiem, morderca, zlodziejem, fanatykiem katolickim lub muzulmanskim, uwazac sie za natchnionego przez proroka, boga, Adolfa, czy tez jesc wlasne odchody.
A ja mam prawo sie nimi wszystkimi brzydzic.

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 14 kwie 2008 14:01

Brzydzisz aię? Kolego a jaki ty jesteś. Lepszy, powisz... hehe 8)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 14 kwie 2008 14:03

Brzydze sie. Brzydze sie rasizmem, szowinizmem, fanatyzmem religijnym czy zarciem kalu. Szokuje cie to, dziecie najswietszej ciemnogrodzkiej?

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 14 kwie 2008 20:24

user1553434 : teraz to mnie wkurzyles (pare godzin mnie nie ma i juz ktos pie... mi wypisuje).

Moze teraz do Ciebie dotrze: wpadka to wpadka, ale mozna sobie dac rade z wczesnym rodzicielstwem - jesli jest oboje rodzicow!!!

Zdziwilbys sie ile nastolatek decyduje sie urodzic, bo wierzy ze beda mialy wsparcie: rodziny, przyjaciol, partnera. Ale jesli partner po pol roku znudzi sie pieluchami i wraca pic piwko z kolesiami, no to faktycznie, powinna dziewczyna miec do siebie pretensje, ze tego nie przewidziala. A, i pewnie jeszcze go kochala, albo inne takie bzdury...

Czlowieku, NIGDY nie bedziesz musial usuwac ciazy lub wychowywac samotnie dziecka. Ciesz sie tym.

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 14 kwie 2008 21:32

Anka. Jak ktos nie wie do czego prowadzi uprawianie seksu, do szkoly na biologie. Jak ktos nie wie w dzisiejszych czasach nic o antykoncepcji to dajcie sobie spokoj z seksem, nie wiem moze 69?

co jest, wielce uswiadomieni ludzie mowia, ze dzieci biora sie z dyni? Daj sobie spokoj. Zadaj sobie trud zeby zrozumiec co ja tu pisze. A jak juz wpadniesz to ponosisz tylko i wyloacznie konsekwencje SWEGO czynu. Oczywiscie wylaczajac gwalt ale to inna bajka.

Czego was ucza rodzice, zycie. Ja widze, ze totalnego braku odpowidzialnosci, tchorzostwa, oportunizmu i iscia po najmniejszej linii oporu.

A moze trzeba zalozyc nowy watek uswiadamiajacy:

Jak wsadzisz komus kose w serce to go zabijesz
Jak wlozysz gola reke w ogien to sie popazysz
Jak BEDZIESZ UPRAWIAC seksik BEZ ZABEZPIECZENIA TO MOZESZ ZAJSC W CIAZE!!! lub zarazic sie chorobskiem.

To sie nazywa zwiazek przyczynowo skutkowy, Lightowe podejscie do zycia.

Wiec po kiego te slowa, ze mloda dziewczyna liczy, ze to czy tamto.

"Jak nie uwazales jak robisz, to teraz rob jak uwazasz"

Te seksistowskie gadki to tez mozesz sobie darowac, bo ja wychowuje dziecko i dla mnie gnoj ktory ucieka przed odpowiedzialnoscia, szczegolnie kosztem czyjegos (swojego dziecka) zycia, nie jest wart spluniecia.

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 15 kwie 2008 00:46

Sluchaj, user1553434, albo udajesz, albo naprawde nie rozumiesz o co mi chodzi. A mnie chodzi o to, ze niestety nie wszystko jest czarne albo biale, bo wtedy zycie byloby, och, jakie proste!

Chodzi o to, zeby miec wybor! Rozumiesz co to jest wolna wola? Jesli jestes chrzescijaninem, to powinienes wiedziec; dlaczego uwazasz, ze ja nie powinnam miec wolnego wyboru? Bog mi dal to prawo, i nie Tobie jest dane mi je odbierac. Bo kim jestes? Drugim Bogiem? Papiezem? Moja matka, zeby mi swoja moralnosc wpajac?!

Seksizm? Czlowieku, o czym Ty mowisz?

I zapamietaj sobie jedno - podzielona kilkanascie razy komorka to nie jest czlowiek. Jak masz watpliwosci, to posluchaj swojej rady i do szkolyu na biologie.

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 15 kwie 2008 02:21

droga Anno Mak!

ja tez jestem za tym zeby miec wybor...
bo tak jest latwiej...wiem cos o tym :cry:

aczkolwiek nie zgodze sie ze zygota to nie jest
zycie....a kiedy zaczyna sie zycie????????????????
ktos ustalil?????????

ja mysle ze zycie zaczyna sie od kiedy nosze je w sobie
i sie rozwija.To jest zycie mojego dziecka.Bez watpliwosci.

Mamy mozliwosc to zycie zakonczyc.Z roznych przyczyn.
Aczkolwiek trzeba pozniej z tym zyc.

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 15 kwie 2008 09:20

AnkaMak pisze:Sluchaj, user1553434, albo udajesz, albo naprawde nie rozumiesz o co mi chodzi. A mnie chodzi o to, ze niestety nie wszystko jest czarne albo biale, bo wtedy zycie byloby, och, jakie proste!

Chodzi o to, zeby miec wybor! Rozumiesz co to jest wolna wola? Jesli jestes chrzescijaninem, to powinienes wiedziec; dlaczego uwazasz, ze ja nie powinnam miec wolnego wyboru? Bog mi dal to prawo, i nie Tobie jest dane mi je odbierac. Bo kim jestes? Drugim Bogiem? Papiezem? Moja matka, zeby mi swoja moralnosc wpajac?!

Seksizm? Czlowieku, o czym Ty mowisz?

I zapamietaj sobie jedno - podzielona kilkanascie razy komorka to nie jest czlowiek. Jak masz watpliwosci, to posluchaj swojej rady i do szkolyu na biologie.


A czy ja Ci odbieram Anko wolna wole? Nie, chce zebys MAILA WOLNA WOLE i JAK KAZDY KTO JA MA PONOSILA KONSEKWENCJE SWOICH CZYNOW
Pomyslala, ze PROFILAKTYKA jest lepsza niz "lecznie"

W tym wypadku, zapobieganie niechcianej ciazy, jest lepsze niz aborcja. Zgodzisz sie?

A, ze zycie nie jes czarno biale, chyba jestem ostatnia osoba ktorej powinnas to mowic. Sprawa jest w miare prosta, niezaleznie od prawa to Ty podejmujesz decyzje, co nie znaczy, ze prawo ma Ci to ulatwiac, zgadzajac sie na zabicie bezbronnego czlowieka.

Wiem, wiem - jest Ci latwiej miec swiadomosc, ze wszyscy dookola to aprobuja. Cos to zmienia? Zabijasz czlowieka. I prosze nie badz taka pewna. Nie rozmawiamy o trzech podzielonych komorkach. spermie i jajeczku.

A seksistowski, poniewaz zakladasz podzedna role mezczyzny w rozwoju i wychowaniu dziecka, czym np mnie urazilas.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 50 gości

cron