O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 11 kwie 2008 16:50

Artur79 pisze:banita:
Artur79 napisał:
jakbym mial ogladac porod to bym sie chyba porzygal

cienias


podpaski tez lubisz wachac ? :D ;)


To coś nowego. Wachałeś? :D

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 11 kwie 2008 16:53

masz mnie za zboczenca !? przeciez kazdy wie ze tampony fajniejsze :)

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 11 kwie 2008 16:57

Na ebay sprzedają: jest kolekcja Pamela Anderson, Madonna, i jakieś archiwalne Królowej Elzbiety ;)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 11 kwie 2008 17:28

Marc costam. Proponujesz usunięcie tych dzieci za wczasu.


O jakich dzieciach mowimy? Bo ja mowie o zygotach, nie widze zadnych dzieci.

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 11 kwie 2008 17:41

MarcFloyd pisze:
Marc costam. Proponujesz usunięcie tych dzieci za wczasu.


O jakich dzieciach mowimy? Bo ja mowie o zygotach, nie widze zadnych dzieci.


O ludziach mówimy? Bo ja nie widze, żadnych ludzi. Zlepek komórek, organizm. Jeśli zygota to wg Ciebie nie człowiek, ponieważ nie myśli i nie czuje, to ktoś leżący w cięzkim stanie pod respiratorem też nie.

Posłuchaj Marc. Nie wiem ile masz lat, ile Cię w zyciu spotkało, lecz chyba nie zdązyłeś się jeszcze nauczyć szacunku do życia ludzkiego. Tez kiedyś maiłem podobne poglądy do Twoich, lecz zycie szybko uczy pokory. Jak widzisz, poza nielicznymi wyjątkami, staram się z Tobą rozmawiać okazując szacunek nalezny rozmówcy. Pomimo Twojego różnego zdania, staram się Cię zrozumieć, jednak Twoje argumenty w zaden sposób nie działają, poniewaz nie mowisz nic nowego. Nie pozostaje mi nic innego jak zakończyć rozmowe z Toba (co nie znaczy, że w ogole obecnośc od czasu do czasu na forum). Trzymaj się.

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 11 kwie 2008 21:05

Ale sie porobilo! Jeszcze chwila i bedzie bojka, a nie o to chyba chodzilo...

Temat byl: 'podziemie aborcyjne w UK', a tu jakies dzieci afrykanskie, alimenty, prawa ojcow...

Wszystko sprowadza sie do jednego: ludzie, po to jest antykoncepja - i to darmowa! - zeby ja stosowac. I nie piep....cie mi tu o skutkach ubocznych, bo to bylo mozliwe 40 lat temu, ale nie przy obecnej technologii. Wystarczy byc konsekwentnym: prezerwatywa jak sobie 'fruwamy', pigulki ( na przyklad ) ze stalym partnerem. A nie mozna sie tlumaczyc niewiedza, zawsze sie znajdzie znajomy, ktory cos wie, moze wytlumaczy, zaprowadzi nawet do Family Planning Centre?

Wystarczy myslec troche...

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 12 kwie 2008 00:08

Anka, ale niektorzy tutaj nie sa 40 tylko 4000 lat do tylu i jeszcze na mamuty poluja :D
No przeciez jak wiadomo ;) aborcja jak i antykoncepcja sa niemoralne a celem 99 procent spotkan kobiet z mezczyznami jest prkreacja (zobacz temat "religijnosc na emigracji").

Monthy Python by takich kretynizmow nie wymyslil a zdowy narodowokatolicki pomiot jak najbardziej :D

A podziemie aborcyjne... coz tu istnieje z braku jezyka a w Polsce bo tam kobieny zwyczajnie NIE maja prawa do decydowania o sobie.

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 12 kwie 2008 12:29

Marc - zgadzam sie, tylko nie rozumiem, skad sie to bierze? Wychowanie, otoczenie - co powoduje, ze ludzie w XXI wieku maja takie cofniete myslenie?

A co do nielegalnosci aborcji w Polsce - kompletna bzdura, jakies nadete buraki z Wiejskiej beda decydowac o moim brzuchu i przyszlosci. Jakby im nigdy guma nie pekla :lol:

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 12 kwie 2008 12:48

AnkaMak pisze:Marc - zgadzam sie, tylko nie rozumiem, skad sie to bierze? Wychowanie, otoczenie - co powoduje, ze ludzie w XXI wieku maja takie cofniete myslenie?

A co do nielegalnosci aborcji w Polsce - kompletna bzdura, jakies nadete buraki z Wiejskiej beda decydowac o moim brzuchu i przyszlosci. Jakby im nigdy guma nie pekla :lol:




Powiedzcie dziewczyny. Czy chodzi Wam o prawo wyboru? czy też czujecie, że mogłybyście usunąć teraz ciąże?

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 12 kwie 2008 20:44

user1553434 - chodzi o prawo decydowania o swoim zyciu. Prawo, ktore zostalo nam odebrane przez politykow - co najsmieszniejsze - mezczyzn.

Coz, to w koncu nie ich ktos zostawi z 5-cio miesiecznym dzieckiem na reku, bo 'on sie jeszcze nie wyszumial', 'nie dojrzal do tego', itepe.

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 14 kwie 2008 11:32

AnkaMak pisze:user1553434 - chodzi o prawo decydowania o swoim zyciu. Prawo, ktore zostalo nam odebrane przez politykow - co najsmieszniejsze - mezczyzn.

Coz, to w koncu nie ich ktos zostawi z 5-cio miesiecznym dzieckiem na reku, bo 'on sie jeszcze nie wyszumial', 'nie dojrzal do tego', itepe.




Jasne.....



Porażające.......



Tragiczne......................

Trzeba poznać zagadnienie - partnerstwo - związek - antykoncepcja. Nie będzie problemu. serio



A prawo do decydowania o swoim zyciu masz. Masz prawo do decydowania, z kim kiedy i jak zajdziesz w ciąże. Rozumiesz?


I tu mamy rodzaj pointy. Edukacja seksualna i większa wiedza o rodzinie - nie ma podziemia aborcyjnego.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 14 kwie 2008 11:52

zabranianie usuniecia niechcianej ciazy jest tylko tworzeniem kolejnego bledu bo pierwszym byl brak edukacji i/lub nieodpowiedzialnosc ludzka - zamiast jednego lub dwoch mamy trzy bledy

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 14 kwie 2008 11:56

banita pisze:zabranianie usuniecia niechcianej ciazy jest tylko tworzeniem kolejnego bledu bo pierwszym byl brak edukacji i/lub nieodpowiedzialnosc ludzka - zamiast jednego lub dwoch mamy trzy bledy


Pozwalanie na bezkarne i powszechne usówanie ciąży jest przejawem uwsteczniania i zezwierzęcenia człowieka i furtką do radosnego kontynuowania wspomnianych przez Ciebie błędów.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 14 kwie 2008 12:01

ale jest najlatwiejszym do usuniecie bledem w lancuchu bledow

edukowac mozna ale nie wszyscy dadza sie wyedukowac a nieodpowiedzialnosci ludzkiej nie da sie usunac, dlatego nie powinno byc "kary" jakim jest posiadanie niechcianych dzieci

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 14 kwie 2008 12:07

Nikt ci tych dzieci nie każe posiadać. Jest takie coś w społeczeństwie - nazywa się adopcja.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 60 gości