O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych

Korzystałeś kiedyś z portalu randkowego dla Polakó w UK?

Tak, bardzo polecam
4
29%
Tak, ale nie podobało mi się
2
14%
Nie, ale może spróbuję...
4
29%
Nie i nie zamierzam
4
29%
 
Liczba głosów: 14

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 02 gru 2013 14:52

blondynek pisze:
usercostam pisze:A widziałem to z pierwszej ręki bo robiłem krótki kontrakt dla jednego z takich portali (akurat nie skierowanego do Polaków, ale metoda działania jest wszędzie taka sama raczej ;) )


czy moze widziales dzien lub dwa wczesniej documentary w TV wlasnie na ten temat? :lol:


Nie oglądam TV, ale skoro był o tym dokument to widać jest to popularna praktyka.

AnkaFic
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2013 11:31

Postautor: AnkaFic » 02 gru 2013 17:57

usercostam pisze:
AnkaFic pisze:Serio? Spotkałeś się z czymś takim? Ja mam w sumie dobre doświadczenia w kwestii portali randkowych. Zawsze wydawało mi się, że takie podszywanie się pod kogoś to tylko niewielki odsetek.


Najczęściej to jest na stronach, gdzie aby wysyłać wiadomość prywatną należy wykupić konto premium.

Pracownicy oglądają kto jakie profile przegląda, a następnie zagadują (najczęściej mają już gotowe szablony). Samotna osoba często nie może się oprzeć pokusie odpowiedzi na wiadomość od pięknej dziewczyny (zwykle studenta na minimalnej stawce ;) ) i wykupuje to konto premium. Potem się kontakt zwykle urywa...

A widziałem to z pierwszej ręki bo robiłem krótki kontrakt dla jednego z takich portali (akurat nie skierowanego do Polaków, ale metoda działania jest wszędzie taka sama raczej ;) )


Nie słyszałam o takich praktykach. A zdradzisz jaki to portal? Mam nadzieję, że nie dałam się nabrać nigdy. :) Swoją drogą takie portale musiałyby mieć sztab ludzi, żeby pisać takie wiadomości...

Miałam kilka znajomości, które ginęły śmiercią naturalną, ale od dłuzszego czasu spotykam się z facetem poznanym przez taki portal. pisalismy moze ze 2 tygodnie na polish souls i ja stwierdziłam, że lepiej się jak najszybciej spotkać i poznać. Nawet gdyby to miała byc pomyłka, to wolałam się wcześniej rozczarować. Na szczęście byłam miło zaskoczona.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 02 gru 2013 18:12

AnkaFic pisze:
usercostam pisze:
AnkaFic pisze:Serio? Spotkałeś się z czymś takim? Ja mam w sumie dobre doświadczenia w kwestii portali randkowych. Zawsze wydawało mi się, że takie podszywanie się pod kogoś to tylko niewielki odsetek.


Najczęściej to jest na stronach, gdzie aby wysyłać wiadomość prywatną należy wykupić konto premium.

Pracownicy oglądają kto jakie profile przegląda, a następnie zagadują (najczęściej mają już gotowe szablony). Samotna osoba często nie może się oprzeć pokusie odpowiedzi na wiadomość od pięknej dziewczyny (zwykle studenta na minimalnej stawce ;) ) i wykupuje to konto premium. Potem się kontakt zwykle urywa...

A widziałem to z pierwszej ręki bo robiłem krótki kontrakt dla jednego z takich portali (akurat nie skierowanego do Polaków, ale metoda działania jest wszędzie taka sama raczej ;) )


Nie słyszałam o takich praktykach. A zdradzisz jaki to portal? Mam nadzieję, że nie dałam się nabrać nigdy. :) Swoją drogą takie portale musiałyby mieć sztab ludzi, żeby pisać takie wiadomości...

Miałam kilka znajomości, które ginęły śmiercią naturalną, ale od dłuzszego czasu spotykam się z facetem poznanym przez taki portal. pisalismy moze ze 2 tygodnie na polish souls i ja stwierdziłam, że lepiej się jak najszybciej spotkać i poznać. Nawet gdyby to miała byc pomyłka, to wolałam się wcześniej rozczarować. Na szczęście byłam miło zaskoczona.


Niestety nie mogę zdradzić. Jedna osoba może spokojnie rozmawiać z kilkunastoma osobami, tu tylko chodzi aby ktoś wykupił premium, dalej rozmowa nie musi się kleić ;) Oczywiście są też realni ludzie i zdarza się, że ktoś kogoś rzeczywiście pozna, ale to jest raczej margines.

W każdym razie chyba najlepsza strona do randkowania (dawno temu korzystałem) to http://www.okcupid.com/ polecam :) - jest całkowicie darmowa.

NoName8
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2013 19:22

Postautor: NoName8 » 02 gru 2013 19:27

hej , korzystałam z kilku portali ,ale nie polecam -.- w większości ludzie maja nie swoje zdjęcia, lub swoje sprzed kilku lat oO masakra , jednak poznałam kilka osób z którymi się spotkałam, ale jak już tu pisano , kontakt umarł , hmm , ale mimo wszystko nadal siedzę [hahahahaha] jak jest nudno , to przynajmniej z kimś porozmawiam, i w sumie nie ważne jakiej jest płci , jak i tak się nie spotkamy :) pozdrawiam :D

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 03 gru 2013 11:08

NoName8 pisze:hej , korzystałam z kilku portali ,ale nie polecam -.- w większości ludzie maja nie swoje zdjęcia, lub swoje sprzed kilku lat oO masakra , jednak poznałam kilka osób z którymi się spotkałam, ale jak już tu pisano ,kontakt umarł, hmm , ale mimo wszystko nadal siedzę [hahahahaha] jak jest nudno , to przynajmniej z kimś porozmawiam, i w sumie nie ważne jakiej jest płci , jak i tak się nie spotkamy :) pozdrawiam :D


a zdjecia z przed laty tam nie mialas? :)

NoName8
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2013 19:22

Postautor: NoName8 » 03 gru 2013 12:38

aina24 pisze:
NoName8 pisze:hej , korzystałam z kilku portali ,ale nie polecam -.- w większości ludzie maja nie swoje zdjęcia, lub swoje sprzed kilku lat oO masakra , jednak poznałam kilka osób z którymi się spotkałam, ale jak już tu pisano ,kontakt umarł, hmm , ale mimo wszystko nadal siedzę [hahahahaha] jak jest nudno , to przynajmniej z kimś porozmawiam, i w sumie nie ważne jakiej jest płci , jak i tak się nie spotkamy :) pozdrawiam :D


a zdjecia z przed laty tam nie mialas? :)



nie , tak się składa , ze ja miałam aktualne xD

strzelba666
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 03 gru 2013 18:12

Postautor: strzelba666 » 03 gru 2013 18:15

Tylko Polki i w realu, a nie w JPG-u :)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 03 gru 2013 19:18

strzelba666 pisze:Tylko Polki i w lidlu, a nie w JPG-u :)

1000archangels
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2010 23:36

Postautor: 1000archangels » 07 gru 2013 20:08

Obrazek

kocinek70
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 23 gru 2013 02:14

hi hi

Postautor: kocinek70 » 23 gru 2013 02:16

Jasne, ze tam oczekuja nas. Bzdura totalna. Ten temat zalozony przez wlascicieli portalu i przez nich nakrecany.

kocinek70
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 23 gru 2013 02:14

hi hi

Postautor: kocinek70 » 23 gru 2013 02:16

Jasne, ze tam oczekuja nas. Bzdura totalna. Ten temat zalozony przez wlascicieli portalu i przez nich nakrecany.

weronikafilip
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2015 16:03

Postautor: weronikafilip » 20 sty 2015 16:08

ja również korzystałam z kilku portali randkowych. zasadnicza różnica jest taka, że jeżeli faktycznie jest się w UK, to tam poszukuje się kogoś do rozmowy. miłość na odległość zwykle nie ma historii z happy-endem. Ja na przykład musiałam wyjechać na dwa lata za pracą. Chłopak otwarcie powiedział że nie będzie czekał (świnia), a na miejscu nie miałam nikogo :( . Przez portal było łatwiej poznać kogokolwiek, a czas przyniósł super znajomości;) Ja korzystałam z portalu http://www.buziak.co.uk/ i mogę go polecić od serca :lol: :lol: :lol:

AgnieszkaMajchrzak
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2015 13:41

Re: randkowanie online dla Polaków w UK

Postautor: AgnieszkaMajchrzak » 06 lut 2015 13:46

Ja myślałam, że do JUKEJ to się jeździ do pracy, a nie, żeby sobie randkować :D Jak chcesz randkować - opanuj język na tyle, aby komunikować się swobodnie (co nie jest trudne) i randkuj z brytyjkami.

kozbierski
Troll
Posty: 306
Rejestracja: 29 sty 2010 07:21

Re: randkowanie online dla Polaków w UK

Postautor: kozbierski » 20 lut 2015 22:46

Spam Sam the strony


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 117 gości

cron