Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
SCREAM
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 30 wrz 2009 14:29

Kawalerka lub mieszkanie 1 pokojowe - jakie ceny w Londynie?

Postautor: SCREAM » 12 kwie 2008 18:29

interesuje mnie samodzielne mieszkanie.Ale cenowo widze ze taniej niz 500 miesiecznie nie ma. do tego ta taxa i oplaty...
Czy to sa ceny minimalne w Londynie czy tez da rade sie znalesc tansze? gdzie mozna znalesc jakies ciekawe cenowo oferty?

SCREAM
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 30 wrz 2009 14:29

Postautor: SCREAM » 13 kwie 2008 17:43

ktos odpisze?
widze ogloszenia 140 na tydzien za kawalerke razem z taxa i oplatami
To nie sciema ze wliczaja gaz i prad?

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 13 kwie 2008 22:19

Scream - po pierwsze, napisz jednego posta pt ' jade do jukeja, mam pare pytan', a nie - gdzie sie nie spojrzy, Twoj post. Tobie bedzie latwiej znalesc odpowiedzi, a nam odpisywac.

Po drugie - za piecset funtow miesiecznie to w Londynie mozesz miec:
a) single bedsit,
b) studio/1 bedroom flat w strasznej dzielnicy/ na zadoopsku.

Wejdz sobie na stronke np. www.findaproperty.com i z mapka miasta w raczce szukaj. To Ci powinno naswietlic sprawe. Spojrz tez na gumtree.com.

Jesli w ogloszeniu podano 'gas/water rates/council tax included in rent', to znaczy ze tak jest, bardzo wielu landlordow tak robi.

I jeszcze raz - to co napisalam na innym poscie - z reguly musisz zaplacic miesieczny depozyt, czasem 6-tygodniowy plus z gory oplata za pierwszy miesiac. tak wiec szykuj pieniazki, bo czasem trafiaja sie okazje, ale bez £££ - nici.

SCREAM
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 30 wrz 2009 14:29

Postautor: SCREAM » 14 kwie 2008 23:00

kolezanko a gdybym napisal wszystko w 1 to by mi napisali ze pisze nie w tym dziale, wiec wolalem napisac do kazdego z osobna :P

ok dzieki za odpowiedz

PawelC
Gastarbeiter
Posty: 60
Rejestracja: 11 maja 2008 23:30

Postautor: PawelC » 13 maja 2008 10:23

Czesto rozwiazaniem mimo wszystko jest flatshare, czasami mozna naprawde znalezc cos w ekskluzywnych warunkach.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości

cron