O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych

Czy chodzisz do Kosciola w UK czesciej niz w Polsce?

Czas głosowania minął 06 kwie 2008 17:09

tak, na emigracji czesciej
0
Brak głosów
nie, w Polsce czesciej
5
38%
nie ma roznicy, gdzie jestem (nie)praktykuje tak samo
8
62%
 
Liczba głosów: 13

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 08 kwie 2008 13:18

Osobiście, jeśli chodzi o związki jest to dla mnie oczywiste, że wolałbym mieć kobiete czystą i być dla niej czystym.


Sugeruje wziecie prysznica. :lol: :lol: :lol:
Pojecie "czystosci" w kontekscie kontaktow seksualnych wywodzi sie wprost ze sredniowiecza, gratuluje panu.


kobieta byla, jest i bedzie inna od faceta, jestesmy tak rozni ze nie mozna mierzyc nas ta sama miara, dlatego nigdy nie bede obu plci ocenial tak samo we wszystkich kryteriach,


Owszem, byla i jest inna. Ale ma takie same PRAWA. A to rowniez oznacza ze ma prawo do bycia oceniana w ten sam sposob - jesli twojego kolesia ktory przespal sie 50 kobietami nie nazywasz meska k.... to nie nazywaj tak rowniez kobiety ktora przespala sie z 50 mezczyznami.

Miedzy dawaniem [piii...] a inteligencja czesto jest zaleznosc odwrotna, wiec dla mnie babka, ktora sie ostro puszczala albo jest glupia albo ma powazne problemy ze soba o czym pisalem wyzej



Bardzo latwo oceniasz ludzi jako majacych problemy ze soba.
Tak samo oceniles kobiete ktora nie chce miec dzieci, jako osobe ktora powinna udac sie do psychologa.

Tak sie zastanawiam, czy trudno jest ci zrozumiec ze ludzie sa rozni? Ze jedni chca dzieci a drudzy nie, ze jedni chca sypiac ze wszystkimi dookola a drudzy nie?

I do momentu do ktorego nie robimy komus krzywdy mamy prawo do kazdego zachowania. I zadne z nich nie jest gorsze od drugiego. Twoja przykladowa kobieta sypiajaca z polowa osiedla nie zachowuje sie gorzej niz kobeita ktora do trzydziestki pozostala dziewica. I obie postawy maja prawo do nie bycia ocenianym, potepianym czy wytykanym.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 08 kwie 2008 13:57

Jesli mieszasz cytaty to podawaj przy kazdym autora. Pierwszy jest nie mój.

Bardzo latwo oceniasz ludzi jako majacych problemy ze soba.
Tak samo oceniles kobiete ktora nie chce miec dzieci, jako osobe ktora powinna udac sie do psychologa.

Rzygasz mi stara klotnia z forum, to dowodzi ze podchodzisz do dyskusji personalnie, atakujesz glownie moja osobe a nie moje poglady.


Tak sie zastanawiam, czy trudno jest ci zrozumiec ze ludzie sa rozni? Ze jedni chca dzieci a drudzy nie, ze jedni chca sypiac ze wszystkimi dookola a drudzy nie?
I do momentu do ktorego nie robimy komus krzywdy mamy prawo do kazdego zachowania. I zadne z nich nie jest gorsze od drugiego.


Zgadzam sie. Niech sie zglosi ktos komu moimi pogladami wyrzadzilem rzeczywista krzywde, to jakos mu/jej wynagrodze :)
To ze nie pasuja mi pewne osoby to moje prawo, moim prawem tez jest powiedziec co o tym mysle ze np. zwiazek z takimi osobami jest moim zdaniem niefajnym pomyslem.
A moze tylko sobie robie krzywde bo pozbawiam sie wrazen jakie moze dac tak doskonale wyszkolona laska :)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 08 kwie 2008 14:07

Nie twierdzilem ze pierwszy byl twoj???

Nie rzygam, jak to elegancko okresliles, starym sporem tylko daje przyklady jak latwo dyskredytujesz ludzi ktorzy odbiegaja od uznawanej przez ciebie normy. Nie zwracajac przy tym uwagi na fakt ze swiat jest wielowymiarowy, roznorodny i kolorowy i jedyna norma jest nie krzydzenie innych istot. Bo wolnosc mojej piesci konczy sie tam, gdzie zaczyna sie wolnosc twojego nosa.

Pytasz kogo krzywdzisz?

Ja nie mowie o kobiecie ktora lubi seksik i miala wielu facetow, ja mowie o [piii...] ktora pieprzy sie z kazdym


Alez wlasnie takie kobiety ktorych zachowanie krytykujesz – nazywajac je k...

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 08 kwie 2008 14:25

A jak mam je nazywac ? Osiedlowe ankieterki zbierajace dane statystyczne na temat wielkosci polskich fiutów ? :)
W jaki jeszcze sposob je krzywdze ? Ze nie chce ich posówac ? Jesli to dla ktorejs tak bardzo krzywdzace to moze dla niej zrobie wyjatek, niech pisze jak bardzo jest zraniona ;)

konto_usuniete
Emigrant
Posty: 203
Rejestracja: 09 sty 2008 13:37

Postautor: konto_usuniete » 08 kwie 2008 14:56

To ze nie pasuja mi pewne osoby to moje prawo, moim prawem tez jest powiedziec co o tym mysle ze np. zwiazek z takimi osobami jest moim zdaniem niefajnym pomyslem.


Artur, nie musisz powoływac sie na swoje prawa, nikt Ci ich nie odmawia.

Masz prawo mowic co chcesz, dopoki nie łamiesz w ten sposób przepisow (czyli nie nawołujesz do nienawisci rasowej, przemocy itd.)

Musisz jednak sie liczyc z tym, ze inne osoby maja tez prawo odniesc sie do tego co mowisz krytycznie i powiedziec Ci co o tym mysla... 8)

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 08 kwie 2008 15:07

Musisz jednak sie liczyc z tym, ze inne osoby maja tez prawo odniesc sie do tego co mowisz krytycznie i powiedziec Ci co o tym mysla...


Owszem, dopoki mowia prawde. A jestem oskarzany o to ze sie wtracam komos do lozka ! Ze moralnie kogos oceniam. Albo ze kogos krzywdze tym ze nazywam rzeczy po imieniu. Nawet jesli bym mial takie intencje, to przykro mi, nie mam az takiej mocy sprawczej o jaka mnie oskarzacie :)
Nie lubie cnotek ale tez nie lubie puszczalskich, to takie dziwne i szokujace poglady ? Nie mam tez nic przeciwko numerkom z tymi ostatnimi, ale jakos nie mam ochoty byc z kims takim na stale, wiem ze zaraz zostane pojechany jako hipokryta ale taki poglad maja prawie wszyscy faceci. Sa du.pcie do zabawy i sa kobiety z ktorymi mozna cos zbudowac.
Za malo tolerancyjny zeby byc spoko a za bardzo zepsuty zeby byc mocherem, no i co Wy biedni teraz zrobicie, nie wiadomo jaka tu etykietke przylepic a to przeciez tak bardzo niektorzy lubia :)

ps: admin nie przesadzasz, du.pcia to przeciez ladne slowo :P

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 08 kwie 2008 17:22

d..... do zabawy? Mowisz o tych z burdeli, tak? Bo jesli o normalnych kobietach to smierdzi mi to zwyklym przemiotowym wykorzystywaniem. Nie jestem zadna feministka walczaca o prawa kobiet i wielu kwestiach Arti sie z toba zgadzam ale tu chyba sie zagalopowales.... :roll:

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 08 kwie 2008 17:42

a jesli kobieta umawia sie z facetem tylko dla jego kasy to nie jest to przedmiotowe traktowanie faceta? tez oslonisz go piersia ?:)

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 08 kwie 2008 18:42

nie bede nikogo oslaniac,moje piersi sa dostepne tylko dla jednej pary oczu :lol: nie bede ich traktowac przedmiotowo :wink:

kobieta ktora swiadczy uslugi seksualne dla kasy to prostytutka zeby nie nazwac tej profesji gorzej....i nie mowie tu tylko o paniach pracujacych w tej branzy :wink:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 08 kwie 2008 19:47

jak mam je nazywac ? Osiedlowe ankieterki zbierajace dane statystyczne na temat wielkosci polskich fiutów ?


A moiwsz o takich ktorym sie placi? To sa prostytutki.

K... jest slowem obrazliwym. To ze kobieta sypia z facetami nie robiac nikomu krzywdy nie jest powodem by ja obrazac. Co do twojej hipokryzji... coz, sam ja zauwazyles.

user1948626
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 17 gru 2007 13:27

Postautor: user1948626 » 08 kwie 2008 22:43

Tak.. kobiety i mezczyzni sie roznia i tak rowniez pod wzgledem seksualnym
w zwiazku ztym jak zostalismy biologicznie zaprojektowani zawsze facet co sie puszcza i kobieta co sie puszcza beda i powinni byc inaczej oceniani..
Stwierdzone przez psychologow zostalo ze mezczyzna rzeczywiscie inaczej bardziej moze przedmiotowo podchodzi do seksu i mniej czuje sie zobowiazany , kobieta natomiast podchodzi to tej sprwy bardziej uczuciowo .. w zwiazku z powyzszym czyje puszczanie sie ma wieksza wymowe spoleczna??
Nie wspomne juz nawet o kobietach ktore mialem nieszczescie znac .. "szukam ksiecia z bajki ale moze to ty jak masz kase i smochod"
Szanuje ludzi i ich poglady ale widze tez ze nowoczesna postawa domoroslych filozofow tzw poprawnosc polityczna kaze im szukac na wszystko broniacej odpowiedzi
Chyle czola zdrowemu rozsadkowi common sense jaki prezentuje kolega Artur
Uprzedzajac ewentualne komentarze musze dodac ze jestem w szczesliwym zwiazku od lat czterech nie mam kompleksu samca znam przekroj spoleczny ludzi a moja parterka choc kobieta posiada ta sama opinie na powyzszy temat
Nadmienie tez ze z doswiadczenia zauwazylem ze ludzie tak broniacy te uciskane czesci spoleczenstwa sa rowniez najczescie tymi ktorzy " udaja ze nie widza/znaja/ignoruja/arogancko akceptuja/wyzszosc prezentuja"
wzgledem tych wlasnie ludzi

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 08 kwie 2008 23:00

prostytutki podchodza do seksu uczuciowo powiadasz.......i panny ktore leca na kase a seksik wykorzystuja do osiagniecia tego celu tez podchodza uczuciowo.....
ja tam uwazam ze traktuja ta "przyjemnosc" BARDZO przedmiotowo....

I jaka jest roznica pomiedzy nimi a facetami ktorzy zaliczaja panienki tylko po to zeby wyladowac swoje napiecie seksualne? Tez maja tylko konkretny cel....

No wezcie faceci, pomyslcie troszke czasami zanim wyrazicie jakies opinie :lol:

konto_usuniete
Emigrant
Posty: 203
Rejestracja: 09 sty 2008 13:37

Postautor: konto_usuniete » 08 kwie 2008 23:48

Stwierdzone przez psychologow zostalo ze mezczyzna rzeczywiscie inaczej bardziej moze przedmiotowo podchodzi do seksu i mniej czuje sie zobowiazany , kobieta natomiast podchodzi to tej sprwy bardziej uczuciowo .. w zwiazku z powyzszym czyje puszczanie sie ma wieksza wymowe spoleczna??


Drogi kolego, moze zechciałbys podzielic sie z nami swoja wiedza na ten temat i podac nam zrodlo z ktorego czerpiesz te cenne informacje...? Prosimy bardzo!

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 09 kwie 2008 08:29

w zwiazku ztym jak zostalismy biologicznie zaprojektowani zawsze facet co sie puszcza i kobieta co sie puszcza beda i powinni byc inaczej oceniani..


Wielki Tajemniczy Naukowcu, bije poklony przed twoja wiedza fachowa. Rozumiem ze Rownie Wielki Kontruktor rozmawial z toba osobiscie i zdradzil ci iz taki byl wlasnie jego sekretny zamysl :twisted:

Jeeez.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 09 kwie 2008 10:31

Stwierdzone przez psychologow zostalo ze mezczyzna rzeczywiscie inaczej bardziej moze przedmiotowo podchodzi do seksu i mniej czuje sie zobowiazany , kobieta natomiast podchodzi to tej sprwy bardziej uczuciowo .. w zwiazku z powyzszym czyje puszczanie sie ma wieksza wymowe spoleczna??


To akurat jest niepotwierdzona teza puszczona w swiat przez same kobiety, powtarzana przez facetow ktorzy nie maja o nich pojecia, a ludziska w to uwierzyli i zrobili z tego prawo :) Ma to taka samo wartosc jak bzdurne powiedzenia typu: 'prawda lezy po srodku' albo 'wszyscy jestesmy tacy sami'

Prostytutka to zawod, wybrany sposob na zycie, moze nie chwalebny ale zasady sa jasne placisz i masz. Wiekszy szacunek mam do prostytutki niz do glupiej baby co puszcza sie na prawo i lewo z byle kim zeby sie dowartosciowac albo z jakis innych sobie znanych powodow a tlumaczy to wyzwoleniem.
Nie wiem czemu facet ktory zaliczyl wiele panienek nie jest tak ostro oceniany jak kobieta z podoba kolekcja :) Wiem ze nie chcialbym byc z taka kobieta na dluzej niz jedna noc i mysle ze wiekszosc facetow takze, ale czemu to nie potrafie wyjasnic, sa rzeczy ktore sie poprostu czuje, natura i tyle.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 57 gości

cron