O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
SkowronR
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 11 lip 2013 08:48

Ezoteryka - afirmacje - Brain Sync - interesuje się ktoś?

Postautor: SkowronR » 25 lip 2013 11:02

Czy ktoś tutaj na forum interesuje się afirmacjami, nagraniami brain sync lub ogólnie ezoteryką? :)
Może macie coś ciekawego z tego zakresu czym warto byłoby sie podzielić?

Ja w Polsce kupiłem sesję Brain Sync i teraz testuje ale chciałbym też spróbować afirmacji na mp3 - polecicie coś w języku Polskim w Londynie?

BeataRomanowka
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 25 lip 2013 17:13

Afirmacje mp3

Postautor: BeataRomanowka » 25 lip 2013 18:41

A co dokładnie Cię interesuje?
Ja interesuje się afirmacjami, ostatnio zakupiłam coś ciekawego, afirmacje mp3 Hepika.

Kupowałam jak już byłam w GB - możesz tam płacić za pomocą PAYPALa.
Kupiłam to z względu na pewność siebie, praktykuje os tygodnie i są efekty, pozytywne efekty :)

siwyborsuk
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 2013 21:08

Postautor: siwyborsuk » 29 lip 2013 00:10

W taki sposób sie programuje roboty.
Niepolecam, bo mam zbyt dużą wiedzę na ten temat. Zamiast szukać prawdziwego szczęścia ludzie zmieniają sobie fale w mózgu.
Bardzo bezpośrednia zagrywka.

...ja się tym interesowałem.

sunshinediver
Gastarbeiter
Posty: 77
Rejestracja: 08 gru 2008 07:55

W taki sposób sie programuje roboty....?

Postautor: sunshinediver » 01 sie 2013 03:45

Czy moge prosic o rozwiniecie tematu? Mam na mysli jakies linki czy odnosniki?
Moze cos z autopsji?
Z gory dzieki

SkowronR
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 11 lip 2013 08:48

Re: W taki sposób sie programuje roboty....?

Postautor: SkowronR » 14 sie 2013 10:39

sunshinediver pisze:Czy moge prosic o rozwiniecie tematu? Mam na mysli jakies linki czy odnosniki?
Moze cos z autopsji?
Z gory dzieki


Nie wiem czy tu można linki dodawać (jeśli nie to proszę o wiadomość) ale mogę Ci od siebie polecić taki system afirmacyjny http://hepika.pl/

Naprawdę rewelacyjny produkt jak dla mnie - poprawił moje życie w kilku kwestiach :)

----
Takie afirmacje to nie do końca programowanie tylko wyrabianie nawyków w naszej podświadomości czyż nie?

SkowronR
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 11 lip 2013 08:48

Re: Afirmacje mp3

Postautor: SkowronR » 14 sie 2013 14:06

BeataRomanowka pisze:A co dokładnie Cię interesuje?
Ja interesuje się afirmacjami, ostatnio zakupiłam coś ciekawego, afirmacje mp3 Hepika.

Kupowałam jak już byłam w GB - możesz tam płacić za pomocą PAYPALa.
Kupiłam to z względu na pewność siebie, praktykuje os tygodnie i są efekty, pozytywne efekty :)


I zapomniałem właśnie Tobie napisać, że kupiłem ta nagrania po tym jak poleciłaś.
Co do pewności siebie to na mnie działa rewelacyjnie z afirmacjami sukcesu :) To naprawdę napędza i daje motywacje do życia.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 15 sie 2013 03:34

a nie lepiej przeczekac ten okres buntowniczy czy jaki? i poczekac sie az sie spowaznieje i te glupoty na obok odstawi znajdujac sobie normalne hobby?..

SkowronR
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 11 lip 2013 08:48

Postautor: SkowronR » 16 sie 2013 09:42

aina24 pisze:a nie lepiej przeczekac ten okres buntowniczy czy jaki? i poczekac sie az sie spowaznieje i te glupoty na obok odstawi znajdujac sobie normalne hobby?..


Może i to dobry pomysł...

Jednak ja tego typu rzeczy do rozwoju stosuje własnie z względu na rozwój osobisty - a tu jest oczywiste że im wcześniej zaczniesz tym więcej możesz osiągnąć w życiu...

Pewność siebie, motywacja, kreatywność czy nawet lepsza i szybsza nauka to wszystko osiągnąłem z podobnymi systemami afirmacyjnymi czy do synchronizacja półkul mózgowych - które naprawdę są rewelacyjne jak dla mnie.
Myślę, że gdybym nie spotkał na swojej drodze życia człowieka, który mnie w to wciągnął i pokazał możliwości to teraz byłbym polskim wykształconym i bezrobotnym człowiekiem...

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 16 sie 2013 13:28

SkowronR pisze:
aina24 pisze:a nie lepiej przeczekac ten okres buntowniczy czy jaki? i poczekac sie az sie spowaznieje i te glupoty na obok odstawi znajdujac sobie normalne hobby?..


Może i to dobry pomysł...

Jednak ja tego typu rzeczy do rozwoju stosuje własnie z względu na rozwój osobisty - a tu jest oczywiste że im wcześniej zaczniesz tym więcej możesz osiągnąć w życiu...

Pewność siebie, motywacja, kreatywność czy nawet lepsza i szybsza nauka to wszystko osiągnąłem z podobnymi systemami afirmacyjnymi czy do synchronizacja półkul mózgowych - które naprawdę są rewelacyjne jak dla mnie.
Myślę, że gdybym nie spotkał na swojej drodze życia człowieka, który mnie w to wciągnął i pokazał możliwości to teraz byłbym polskim wykształconym i bezrobotnym człowiekiem...



dzieje sie tak, bo nie dosc, ze ktos ci to wmawial to i sam sobie wmawiasz, ze to Ci pomaga byc pewnym siebie itd.. takimi myslami karmisz swoj umysl, ktory to chlonie bo tego potrzebuje, ale w ten sposob nie da sie karmic potrzeb swojego umyslu na dlugo i pewnego dnia zauwaysz, ze to wszystko ci juz nie pomaga.

Wszystko w zyciu co uzaleznia nie jest dobre a to cie uzaleznia tak jak wodka, papierosy.. i tak naprawde ani wodka ani papierosy nie ulepszaja zycia tak jak i to twoje hobby, to jest doslownie to samo.

To by znalezc w sobie motywacje i byc pewnym siebie musisz sam nad tym pracowac bez zadnych uzalezniej. I to jest w gruncie rzeczy bardzo proste. Bo by czuc sie pewnym siebie trzeba byc zadowolonym z wlasnego zycia, a by byc zadowolonym z zycia trzeba sie starac by zyc tak jak tego chcesz, jak bedziesz wiedzial co chesz w zyciu robic to i znajdziesz na to sposob i sile w samym sobie, bo naprawde masz w sobie wiecej sily niz ci sie wydaje? skad to wiem.. bo wyobraz sobie, ze idziesz zmeczony i ledwie ciagniesz za soba nogi, az tu nagle widzisz jakiegos lwa czy co tam groznego, ze idzie w twoja strone.. co robisz? nawet nie myslisz jak sie czujesz tylko spieprzasz i sie zastanawiasz, ze tak szybko biec to nawet nie wiedziales, ze umiesz :lol:

tak jest zawsze w zyciu, masz w sobie bardzo duzo sily i motywacji i jestes pewien siebie tylko musisz zaczac tego uzywac i nie potrzebne ci do tego zadne uzaleznienia i sily zewnetrzne czy co tam, uwierz sam w siebie:)

SkowronR
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 11 lip 2013 08:48

Postautor: SkowronR » 16 sie 2013 18:35

heh ale kto powiedział, że to uzależnia?

Pozwól, że podam Ci przykład: Jak jeszcze się uczyłem postanowiłem szybko nauczyć się języka angielskiego - znalazłem coś takiego jak sesja koncentracja od Fruiti http://fruiti.pl/ - polecali to na jednym z portali ezoterycznych na których się czasami udzielam.
Czy to uzależnia? - nie, używałem tylko wtedy kiedy się uczyłem (jakieś 4 tygodnie)
Czy to powoduje chwilowa poprawę jak papierosy? Nic bardziej mylnego - to realna zmiana naszego myślenia - to ćwiczenia które zwiększyły moją koncentrację i możliwość zapamiętywania. OD tamtej pory nie używałem tej sesji (jakiś rok czasu) do tej pory nie mam większych problemów z szybkim przyswajaniem wiedzy.

Zgadzam się z Tobą co do tego, żeby znaleźć w sobie to coś samemu i to jest 100% prawdziwe ale takie sesje czy produkty pomagają nam w tym - pokazują że ćwiczenia czynią nas mistrzami i to motywuje do wyznaczenia kolejnych celów w naszym życiu i ich zdobywaniu.

Na tego typu techniki jest podatne około 90% ludzkości ja postanowiłem spróbować i dziękuje człowiekowi, który mnie w to wprowadził po dziś dzień - polecam bliżej się tym tematem zainteresować, poczytać - to nic nie kosztuje a można tylko zyskać :)

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 16 sie 2013 21:17

Ja nie mam (i nigdy nie miałam) problemów z przyswajaniem wiedzy bez żadnych wspomagaczy. Chyba jestem geniuszem 8)

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 17 sie 2013 20:13

Poprostu uwierzyles w to co chciales wierzyc... Ktos Ci powiedzial, ze nauczysz sie ang itd Ty pomyslales super bo w tamtym momencie chciales uwierzyc, bo nie wierzyles sam w siebie wiec wszystko co osiagales musiales przypisywac komus czy czemus, a to nic wspólnego nie ma jedno z drugim. W czary mary uwierze tylko jak mi na oczach krowę w psa zamienisz, reszta tj czary mary by mieć motywacje czy koncentrację nie istnieje. Rozumiem, ze jak się skupić chcesz np i jakaś np regulke można wypowiadać i to obojętnie co ale polega to na tym, ze jak koncentrujemy swój umysł na czymś intensywnie przez jakiś czas to taka koncentracja powróci. Taka stara technika np z jablkiem na głowie myślisz o nim ze jest na głowie a potem spogladasz w książkę i już. To nie czary mary tylko logiczne myślenie...;)

SkowronR
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 11 lip 2013 08:48

Postautor: SkowronR » 19 sie 2013 12:23

To też ja nie twierdzę, że to jakieś czary mary bo to ma logiczne i naukowe wyjaśnienie (działanie afirmacji czy synchronizacji półkul mózgowych) :)

Jeśli nie wierzysz nie zamierzam Cię tu do niczego namawiać. Będziesz miał moment to polecam obejrzeć film The Secret http://www.youtube.com/watch?v=lqgAUVz0Mp8 Tutaj masz z dubbingiem ale bardziej się skupisz jak włączysz chyba z napisami.
Obejrzyj i daj znać jak wrażenia - jestem ciekaw.

Tam masz sporo i wizualizacjach ale to podobnie działa jak i afirmacje, które zresztą wspaniale współgrają z wizualizacjami.

SkowronR
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 11 lip 2013 08:48

Postautor: SkowronR » 09 gru 2013 19:01

No i jak oglądał ktoś The Secret - jak wrażenia?

graphdesigner
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 16 gru 2013 13:28

Postautor: graphdesigner » 16 gru 2013 13:43

Znam, lubie, dziala od lat :)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 41 gości

cron