wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
marcerator
Gastarbeiter
Posty: 88
Rejestracja: 28 kwie 2013 00:04

Goral I StaraBaba

Postautor: marcerator » 08 maja 2013 12:30

Moi drodzy, skonczcie zasmiecac fora tematyczne.


Jesli bedziecie to kontynuowali to odbiore wam mozliwosc pisania w podforach. Kloccie sie w Hyde Parku.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 08 maja 2013 12:43

Wiesz co Moderator - skocz mi.

Skoro jestes slepy/gluchy i do tego debil (bo tylko debil nie widzi co sie dzieje i wrzuca mnie z tym ptasim mozgiem do jednego wora) - to prosze bardzo zablokuj moje konto.

Tylko zablokuj porzadnie tak zeby bylo ladnie "uzytkownik zabanowany".

Dziekuje slicznie.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 08 maja 2013 12:58

guraluk zbanuj... chłopaczyna pisze takie farmazony, że jeszcze ludzie niektórzy wezmą to na serio i im się krzywda stanie.

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Re: Goral I StaraBaba

Postautor: rolmopsik » 08 maja 2013 13:00

Marcerator pisze:Moi drodzy, skonczcie zasmiecac fora tematyczne.


Jesli bedziecie to kontynuowali to odbiore wam mozliwosc pisania w podforach. Kloccie sie w Hyde Parku.

Nie masz racji - przekonałam się na wlasnej skorze - starałam się bardzo obiektywnie podejśc do osobnika i nie ulegac sugestii, jednak - prowokatorem i tzw zapalnikiem do wszelkiego rodzaju zaśmiecania - jest - goraluk.
Zabawia się kosztem innych użytkowników, kiedy zwróci się mu uwagę, że jego tzw "porady" są powierzchowane i nie mające nic wspolnego z rzeczywistością - wykręca wszystko kota ogonem i stara się sprowadzic wszystkich do jego poziomu - Ja już byłam nazwana naciągaczką i leserem, wogóle ---- szkoda słów !!! A reakcje większości - są jakie sa - widac gołym okiem - masz usera, brejkera, blondynka, No To Co, mnie i stara w tym samym worze - ja osobiscie mam dośc - NIC NIE ROZUMIEJACEGO propagiera oszustw bankowych.
Robin Hood XXI wieku z Bożej Laski!
Tak jak juz kiedys Stara pisała - odpiera się tylko jego natrętne ATAKI - wszystko!!!!
Rozumiem ze dla ADMINU - to na ręke - bo sie nabijanie pościkow kręci - ale dla szarego uzytkownika to troche męczące - uwierz mi -
Dlaczego nikt nie wojuje z USEREM ???? Hę Pytam się ????/ Mimo ze jest kontrowersyjny i zaczepny - BO ma narząd zwany - MÓZGIEM, i nie pisze głupot z palca wyssanych.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Re: Goral I StaraBaba

Postautor: Usercostam » 08 maja 2013 13:15

Rolmopsik pisze: - BO ma narząd zwany - MÓZGIEM, i nie pisze głupot z palca wyssanych.


Mam też inny narząd jak coś :)

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Re: Goral I StaraBaba

Postautor: goraluk » 08 maja 2013 13:18

OK, jest to temat dowolny w Hyde Park więc odpowiem zgodnie z regulaminem;)
Co jak co, ale chyba jestem jednym z nielicznych, którzy podążają za regulaminem tego forum.
Ale do rzeczy:

Rolmopsik pisze:
Marcerator pisze:Moi drodzy, skonczcie zasmiecac fora tematyczne.


Jesli bedziecie to kontynuowali to odbiore wam mozliwosc pisania w podforach. Kloccie sie w Hyde Parku.

Nie masz racji - przekonałam się na wlasnej skorze - starałam się bardzo obiektywnie podejśc do osobnika i nie ulegac sugestii, jednak - prowokatorem i tzw zapalnikiem do wszelkiego rodzaju zaśmiecania - jest - goraluk.


Do póty nie urządzasz wycieczek osobistych i nie obrażasz, ja też tego nie robię, to normalne, że na wyzwiska będę reagować, a, że robię na zasadzie "co Kuba Bogu to Bóg Kubie" i ty tego nie wytrzymujesz, to zastanów się nad swoim postępowaniem.

Zabawia się kosztem innych użytkowników, kiedy zwróci się mu uwagę, że jego tzw "porady" są powierzchowane i nie mające nic wspolnego z rzeczywistością - wykręca wszystko kota ogonem i stara się sprowadzic wszystkich do jego poziomu


Serio? A w którym momencie moje porady są fałszywe czy powierzchowne?
Wręcz przeciwnie, to ty coś przytaczasz bez uprzedniego zastanowienia się co istocie może to oznaczać.

- Ja już byłam nazwana naciągaczką i leserem, wogóle ---- szkoda słów !!!


JA? To ty nazwałaś osobę którą nie znasz, a która zapytała o zwrot za bilety, osobę która pracuje jako sprzątaczka wyzwałaś od leserów i naciągaczy! Tobie wolno obrażać kogoś ale ciebie już nie? Nie przeprosiłaś za to więc nadal dla mnie jesteś tanim naciągaczem krzykaczem i leserkiem lizuskiem.

A reakcje większości - są jakie sa - widac gołym okiem - masz usera, brejkera, blondynka, No To Co, mnie i stara w tym samym worze


No to wygląda jak kółko gospodyń wiejskich, choć widzę, że NO TO CO przynajmniej czasem stara się dany temat więcej zgłębić i nie raz pisze znacznie ciekawiej.

- ja osobiscie mam dośc - NIC NIE ROZUMIEJACEGO propagiera oszustw bankowych.


Tu radzę ci uważać - i to poważna z mojej strony uwaga i upomnienie!
Za takie coś możesz w realnym świecie zapłacić!
To co tu napisałaś i to w pod-forum gdzie nie ma możliwości edycji, zakrawa na pomówienie! Nie wiem czy nawet z tego zdajesz sobie sprawę co piszesz.
Jak bym był jednym z was, to pewnie już pisał bym do admina o dane danej osoby, bo sprawę kieruję na drogę sądową o pomówienie. Więc UWAŻAJ

Robin Hood XXI wieku z Bożej Laski!
Tak jak juz kiedys Stara pisała - odpiera się tylko jego natrętne ATAKI - wszystko!!!!


Jak już napisałem parę razy: atak za atak, ja tylko robię to co wy, nic więcej. I tak jestem bardzo delikatny.

Rozumiem ze dla ADMINU - to na ręke - bo sie nabijanie pościkow kręci - ale dla szarego uzytkownika to troche męczące - uwierz mi -
Dlaczego nikt nie wojuje z USEREM ???? Hę Pytam się ????/ Mimo ze jest kontrowersyjny i zaczepny - BO ma narząd zwany - MÓZGIEM, i nie pisze głupot z palca wyssanych.


Przeczytaj swój post, choćby ten i zapytaj się siebie - o mózg.
Mniej jadu, więcej rozumu! Bo mózg to możesz mieć, problem w tym, że Bozia za mało rozumu ci nalała.

Forum służy wymianie poglądów, jeśli komuś brakuje argumentów przechodzi do inwektyw, czy ja zapraszam was z kółka gospodyń do odpisywania na moje posty? Nie!
Ba ja nawet praktycznie nie odpisuję na wasze w tematach mnie nie interesujących.
A wy co? Praktycznie na każdą moją odpowiedź od razu są inwektywy a potem płacz i rozpacz, bo ktoś napisał, że nie masz rozumku...
Dorośnij!

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 08 maja 2013 13:20

usercostam pisze:guraluk zbanuj... chłopaczyna pisze takie farmazony, że jeszcze ludzie niektórzy wezmą to na serio i im się krzywda stanie.


Już ci napisałem w jednym z tematów: zajmij się tymi chlewikami i błazenadą bo to wychodzi ci dobrze.
I nie proponuj ludziom szukającym pracy pisać CV z błędami....

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 08 maja 2013 13:31

goraluk pisze:
usercostam pisze:guraluk zbanuj... chłopaczyna pisze takie farmazony, że jeszcze ludzie niektórzy wezmą to na serio i im się krzywda stanie.


Już ci napisałem w jednym z tematów: zajmij się tymi chlewikami i błazenadą bo to wychodzi ci dobrze.
I nie proponuj ludziom szukającym pracy pisać CV z błędami....


Nic takiego nie proponowałem, natomiast ty radziłeś by osoba zleciła komuś napisanie CV oraz listu motywacyjnego, co jest swojego rodzaju oszustwem. Słuchając Twojej rady, ktoś mógłby się nieźle przejechać tracąc i pieniądze i czas.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Re: Goral I StaraBaba

Postautor: NoToCo » 08 maja 2013 13:33

goraluk pisze:Co jak co, ale chyba jestem jednym z nielicznych, którzy podążają za regulaminem tego forum.


A te 2 ostrzeżenia to oczywiście za niewinność?

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 08 maja 2013 13:36

usercostam pisze:
goraluk pisze:
usercostam pisze:guraluk zbanuj... chłopaczyna pisze takie farmazony, że jeszcze ludzie niektórzy wezmą to na serio i im się krzywda stanie.


Już ci napisałem w jednym z tematów: zajmij się tymi chlewikami i błazenadą bo to wychodzi ci dobrze.
I nie proponuj ludziom szukającym pracy pisać CV z błędami....


Nic takiego nie proponowałem, natomiast ty radziłeś by osoba zleciła komuś napisanie CV oraz listu motywacyjnego, co jest swojego rodzaju oszustwem. Słuchając Twojej rady, ktoś mógłby się nieźle przejechać tracąc i pieniądze i czas.


Mam ci tu zacytować co pisałeś o CV z błędami, że się nie liczą? ;)))
Już w tamtym wątku napisałem ci, że pewnych spraw nie rozumiesz i nie znasz.
W którym miejscu widzisz pomoc w napisaniu CV, że jest oszustwem?
Aha... no tak, dla ciebie z pewnością, wszak ty CV piszesz z błędami i niech zgadnę.. na pomiętej kartce papieru, poplamionej hamburgerem?

No to jak zacytować to miejsce w którym piszesz, że CV może być z błędami?

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Re: Goral I StaraBaba

Postautor: goraluk » 08 maja 2013 13:39

NoToCo pisze:
goraluk pisze:Co jak co, ale chyba jestem jednym z nielicznych, którzy podążają za regulaminem tego forum.


A te 2 ostrzeżenia to oczywiście za niewinność?


Przeczytaj za co są.
To była odpowiedź na wyzwiska w moją stronę. Różnica polega na tym, że ja nie pisze z płaczem listów do moderatorów i adminiów.
A, że admin nie sprawdza całości to cóż...
Po tylko wyzwiskach w moją stronę StaraBaba, blondynek czy ostatnio rolmops już dawno powinny być zbanowane, tylko, że mi to zwisa.

ps. zapytaj admina ile razy pisałem skargę:)))?

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Re: Goral I StaraBaba

Postautor: goraluk » 08 maja 2013 13:40

goraluk pisze:
NoToCo pisze:
goraluk pisze:Co jak co, ale chyba jestem jednym z nielicznych, którzy podążają za regulaminem tego forum.


A te 2 ostrzeżenia to oczywiście za niewinność?


Przeczytaj za co są.
To była odpowiedź na wyzwiska w moją stronę. Różnica polega na tym, że ja nie pisze z płaczem listów do moderatorów i adminiów.
A, że admin nie sprawdza całości to cóż...
Po tylko wyzwiskach w moją stronę StaraBaba, blondynek czy ostatnio rolmops już dawno powinny być zbanowane, tylko, że mi to zwisa.

ps. zapytaj admina ile razy pisałem skargę:)))?


ps. wydawało mi się, że blondynek i starababa też mieli ostrzeżenia... hmm,

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Re: Goral I StaraBaba

Postautor: NoToCo » 08 maja 2013 14:10

goraluk pisze:Przeczytaj za co są.
To była odpowiedź na wyzwiska w moją stronę. Różnica polega na tym, że ja nie pisze z płaczem listów do moderatorów i adminiów.


Nie- to były wyzwiska skierowane również do mnie, a ja sobie po prostu nie życzę, żeby mnie ktoś od idiotek i kretynek publicznie wyzywał tylko dlatego, że brakuje mu argumentów w dyskusji.

Owszem, Baba i blondynek miały ostrzeżenia (i bany)- jak najbardziej zasłużone i one wcale temu nie zaprzeczają, tylko Ty jeden piszesz, że jesteś jednym z nielicznych forumowiczów, którzy trzymają się regulaminu.

Więcej samokrytyki i pokory, a mniejszego ego życzę, dla świętego spokoju całego forum.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 08 maja 2013 14:21

goraluk pisze:Mam ci tu zacytować co pisałeś o CV z błędami, że się nie liczą? ;)))


Cytuj sobie. Pokażesz tylko, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem...


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości

cron