Wszystko co dotyczy miasta Londyn
user1302377
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2007 16:57

szukam dobrego kredytu

Postautor: user1302377 » 24 wrz 2007 17:00

Witam. Czy wie ktos moze gdzie mozna sie starac o dobry kredyt?? Chodzi mi o wziecie kredytu na okres 2 lat. Osobiscie posiadam konto w barclays banku ale dogadac sie z nimi to poprostu jes rzecza niemozliwa. Czy moglby mi ktos napisac i udzielic pomocnej informacji jak i w jakim banku najlepiej sie starac o taki kredyt. Potrezbuje wziac kredyt jak najszybcie i jest to kredyt na wesele. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Jesli jest ktos chetny prosze o odpowiedz na maila palik8@wp.pl

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 24 wrz 2007 20:29

na wesele?
nie odłożyłeś kasy żeby zrobić przyjecie, teraz chcesz zacząć nowe życie na minusie? ile ty chcesz zaszaleć ze aż kredyt chcesz brać??
kurcze nie wiem ale branie kredytu żeby rozpirniczyć a potem płacić frycowe i to tu w anglii gdzie zarobki sa nie najgorsze, zwłaszcza po przeliczeniu na zarobki?
Mozesz wziaść w różnych firmach, ale oprocentowanie mordercze, i nie wiem, czy to dobry pomysł, skoro nie jesteś wstanie nic odłożyć i uskładać a ty chcesz się jeszcze na nową drogę życia dobić kredytem i odsetkami, no chyba że pani młoda bogata i spłaci tata.
Przemyśl, i zrób impreze na jaka cie stać,

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 25 wrz 2007 11:25

http://www.zopa.com/member/artur1979

Zopa sa to pozyczki na mniejszy procent niz w bankach, ale sprawdzaja wiarygodnosc na takich samych zasadach jak i wszedzie, czyli musisz miec pewnie jakies zrodlo dochodow, nie znam sie jakie. jesli zarejestrujesz sie przez mojego linka to oboje dostaniemy 30£ gdy cos pozyczysz albo dasz do pozyczenia.

zosiasamosia
Gastarbeiter
Posty: 84
Rejestracja: 04 wrz 2007 11:15

Re: szukam dobrego kredytu

Postautor: zosiasamosia » 25 wrz 2007 16:02

user1302377 pisze:Witam. Czy wie ktos moze gdzie mozna sie starac o dobry kredyt?? Chodzi mi o wziecie kredytu na okres 2 lat. Osobiscie posiadam konto w barclays banku ale dogadac sie z nimi to poprostu jes rzecza niemozliwa. Czy moglby mi ktos napisac i udzielic pomocnej informacji jak i w jakim banku najlepiej sie starac o taki kredyt. Potrezbuje wziac kredyt jak najszybcie i jest to kredyt na wesele. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Jesli jest ktos chetny prosze o odpowiedz na maila palik8@wp.pl


Nie piszesz jaka kwota Cie interesuje, a im mniejsza tym oprocentowanie wyzsze. Poza tym masz jakas historie kredytowa w ogole, karte kredytowa, jestes zarejestrowany do wyborow itp?
Moze wystarczy Ci dobra karta kredytowa z dlugim okresem promocyjnym 0%.

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 26 wrz 2007 12:34

zosiu z jego informacji wynika że on właśnie nie posiada karty, on nawet nie posiada dobrego dochodu skoro odmawiają mu kredytów w jego banku,
A musi wiedzieć że każde zapytanie powoduje obniżenie punktacji na 6 miesięcy wiec nie można robić scoringu wiecej jak 3 razy w ciągu 6 miesięcy, bo potem do wyczyszczenia historii zawsze będzie odmowa.

to tak na marginesie, właściwie to ile to potrzeba na te imreze??

EDIT
Właśnie w TV oglądałem że w polce ten rok przyniósł kokosy związane było to miedzy innymi z datą, ludzie dostali świra i brali ślub na pokaz, koszt w warszawie sięgał 20 000zl hm a wiec około 4000 funtów po 5 licząc czyżbyś nie był w stanie uskładać 4tysiecy funtow?? zakładam że zarabiasz 200 funtow tygodniowo bidnie zarabiasz bidnie wydajesz 100 funia/ 100 musi isc na kupe, bo cel szlachetny :) co daje 40 tygodniówek, czyli 8 miesięcy oszczędzania, trudne no cóż skoro liczymy najbiedniej a chcemy zaszaleć z bogatymi w wawie.
tylko 8 miechów i masz impreze życia i startujecie z czystym kontem, a nawet na plusie bo nie macie kredytu, nie płacicie odsetek, i prezenty zostają na czysto dla was :) bez stresu i kłopotów.

i życzę wam powodzenia i wspólnego życia na wiele lat a może i do końca życia :)

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 26 wrz 2007 13:45

jesli chce sie zadluzac to nikt jej nie broni, co nie znaczy ze popieram podejscie 'zastaw sie a postaw sie' :)

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 28 wrz 2007 10:55

oby nie było potem powodem rozwodu, "trudne warunki materialne" :> czyli że dziecko w drodze a ON za mało zarabia no i ten kredyt i odsetki...

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 28 wrz 2007 14:41

dadzą se rade, bez jednej nerki dziecko też zyc może ;)
a na pocieszenie dostanie mp3ke :)

sarahnora
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 05 sie 2013 17:05

Kredyt UK - Pożyczki

Postautor: sarahnora » 14 sie 2013 15:55

Każdy kto myśli poważnie o swoich finansach osobistych, może zgłosić sie do nas. Biuro pośrednictwa Dobry Kredyt UK.

- kredyty w UK
- pożyczki z Polski na zarobki w UK
- MEGA OFERTA - kredyt 100 000 PLN - decyzja w 2 dni - wyciagi bankowe - payslipy - polski dowód

Niskie oprocentowanie, niskie raty. Wejdź na naszą stronę www:
www.dobrykredytuk.co.uk

mariaj
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 20 mar 2012 13:22

Postautor: mariaj » 22 sie 2013 00:15

Dziękuje za takie Mega Oferty oprocentowanie pewnie lichwiarskie


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości