O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 26 kwie 2013 17:16

Xen pisze:GAROLUK w Polsce od 89 roku rządzą właśnie socjaliści PIS I PO to partie gospodarczo socjalistyczne !!!!!!!/quote]

W którym miejscu? Wskaż choć jedną ich działalność socjalistyczną?
Z mojej pamięci wyjawiają się tylko "restrukturyzacje" i "prywatyzacje" państwowych firm. Ja wiem, że młodemu można wcisnąć ale wybacz! Nie mi.

W Polscen nie było jeszcze nigdy rządów liberałów .


Bo tacy nie istnieją, już to napisałem wyżej.

Liberałowie nie podnoszą podatków , liberałowie nie zwiększają coraz to więcej koncesji na interesy różne.
Liberałowie nie zakazują człowiekowi o decydowaniu o właśnym życiu np. palenie trawy każdy kowalem swego losu.
Liberałowie nie narzucają Ci w której firmie masz odkładać na emeryturę i jakie kwoty.
więc w Polsce nigdy nie było władzy liberalnej gospodarczo .


Mylisz anarchię z liberalizmem:))

Jedyną nadzieją Polski jest Korwin Mikke i Nowa Prawica ale świadomość ludzi i znajomość ekonomii jest róna zeru i druga sprawa społeczeńśtwa


Nie, Korwin to jest dobry dla nastolatków i osób z niższym IQ.
Wszystko to samo co proponuje Korwin proponował Konanowicz czy jak mu tam:))) To dokładnie ten sam poziom.

lubią jak władza decyduje za nich bo ja się być odpowiedzialni sami za siebie i dlatego wybierają socjalistów ale to ma krótkie nogi i już jesteśmy bardzo blisko zawalenia się systemu ubezpieczeń społecznych.


No przecież zostały oddane w prywatne ręce! Czego więc chcesz? A prywatnemu co przyświeca na celu? Dobro twoje czy swoje?

wszystko co reguluje państwo wali się i zawsze tak będzie .czemu prywatne stocznie na świecie mają zlecenia na budowy statków a te w rękach pańśtwa w Polse upadają , ??? czemu Państwowe koleje upadają i są w stanie opłakanym a te prywatne kapitalistyczne są nowe sprawne i przynoszą dochody ??


Wiele spraw mieszasz. Po pierwsze Koleje upadają bo przez liberałów zostały rozłożone na setki spółek w których liberałowie i ich kolesie zarządzają. Zresztą wszystkie kontrakty wokoło kolejowe wykonują firmy prywatne, często jednoosobowe należcie do ciotki prezesa danej spółki kolejowej:)
Stocznie, nie znam prywatnej stoczni.... Żadna stocznia nie została zbudowana przez prywatnego wyściela, mogła zostać mu oddana ale prywaciarz nigdy nie uzbiera kasy na budowę stoczni, huty, elektrowni.
Co do Wiedzmy Tatcher - wiedź, że to ona zdelegurowała banki. Banki dziś to dokładnie jej działalność. Sądzisz, że była socjalistką bo zdjęła wszelkie kontrole i prawo na banki, ona jest twórcą nowego prawa bankowego?
Pożyczki ponad wszelki zdrowy rozsądek to właśnie jej pomysł.
Co by nie powiedzieć, kapitalizm zawsze doprowadzi do kryzysu.

BrejkerBrejker
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 30 lip 2013 09:56

Postautor: BrejkerBrejker » 26 kwie 2013 19:49

Nawet jezeli
Xen pisze:... dostałą chatę z konsula

to jest to wylacznie
YEAH83 pisze: zbieg informacji .
.

I wszystko jasne.

:lol:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 26 kwie 2013 19:55

goraluk poraz kolejny udowadniasz, że nie masz pojęcia ani o polityce, ani ekonomii.

Dokształć się i wróć, ale proszę nie pleć farmazonów

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 26 kwie 2013 20:14

usercostam pisze:goraluk poraz kolejny udowadniasz, że nie masz pojęcia ani o polityce, ani ekonomii.

Dokształć się i wróć, ale proszę nie pleć farmazonów


Widzisz ja nie muszę nic udowadniać, ale jak chcesz poważnie o tym porozmawiać to przedstaw jakieś argumenty a nie na zasadzie piaskownicy... bo ty to czy ty tamto.
Jakoś zawsze tak zwani zwolennicy UPR czy Korwina czy co to tam teraz powstawiało w zestawieniu z argumentami mają jedną odpowiedź "nic się nie znasz":)) dlatego zawsze z takimi osobami w tematach polityczno społeczno ekonomicznych dyskusja jest jednostronna...

Przedstaw swoje argumenty, choćby kontr argumenty do tego co napisałem, możesz nawet napisać do samego Korwina:))) Choć pewnie Kononowicz miał by lepsze odpowiedzi:)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 26 kwie 2013 21:57

goraluk pisze:
usercostam pisze:goraluk poraz kolejny udowadniasz, że nie masz pojęcia ani o polityce, ani ekonomii.

Dokształć się i wróć, ale proszę nie pleć farmazonów


Widzisz ja nie muszę nic udowadniać, ale jak chcesz poważnie o tym porozmawiać to przedstaw jakieś argumenty a nie na zasadzie piaskownicy... bo ty to czy ty tamto.
Jakoś zawsze tak zwani zwolennicy UPR czy Korwina czy co to tam teraz powstawiało w zestawieniu z argumentami mają jedną odpowiedź "nic się nie znasz":)) dlatego zawsze z takimi osobami w tematach polityczno społeczno ekonomicznych dyskusja jest jednostronna...

Przedstaw swoje argumenty, choćby kontr argumenty do tego co napisałem, możesz nawet napisać do samego Korwina:))) Choć pewnie Kononowicz miał by lepsze odpowiedzi:)


Nie chce mi się, takich pajacyków jak ty i korwinowców jest pełno. Dławcie się we własnym sosie.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 26 kwie 2013 22:03

zrobil sie watek jak ten o homo.... tylko udzielaja sie inni ale dlugoscia cytatow juz tamtych doganiacie :D

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Re: gdzie tanio kupić ubezpieczenie na auto ??

Postautor: darekzlondku » 27 kwie 2013 23:48

Xen pisze:Masakra szukam ubezpieczenia na auto 1,4 disel i wszędzie ponad 1000 tyś f za rok czy to normalna cena prawko mam 10 lat zamieniłem na UK ,.
I takie koszta mi wyskakują .
zna ktoś gdzie można kupić taniej ??


radamoze i zawila, ale...bazujac na wlasnych dosw....
zostan czlonkiem zwiazkow zawodowych (przydaje sie w innych sytuacjach tez) UNISON ... bedac ich czlonkiem dostaniesz znizke ... jak duza? nie wiem - zalezy od tego co wklepiesz naich formularzu (chocprzyznam nie iwem jak ten system dziala)...
jak dla mnie: 1.9tdi, 2003 Octavia = ok. 40 GBP/mc ( ok 400 GBP/rok) ... wiec ...
szukaj

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Re: gdzie tanio kupić ubezpieczenie na auto ??

Postautor: darekzlondku » 27 kwie 2013 23:49

Xen pisze:Masakra szukam ubezpieczenia na auto 1,4 disel i wszędzie ponad 1000 tyś f za rok czy to normalna cena prawko mam 10 lat zamieniłem na UK ,.
I takie koszta mi wyskakują .
zna ktoś gdzie można kupić taniej ??


radamoze i zawila, ale...bazujac na wlasnych dosw....
zostan czlonkiem zwiazkow zawodowych (przydaje sie w innych sytuacjach tez) UNISON ... bedac ich czlonkiem dostaniesz znizke na ubezpieczenie autka w LV ... jak duza? nie wiem - zalezy od tego co wklepiesz na ich formularzu (choc przyznam nie iwem jak ten system dziala)...
jak dla mnie: 1.9tdi, 2003 Octavia = ok. 40 GBP/mc ( ok 400 GBP/rok) ... wiec ...
szukaj

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Re: gdzie tanio kupić ubezpieczenie na auto ??

Postautor: MarcFloyd » 28 kwie 2013 00:08

darekzlondku pisze: Octavia = ok. 40 GBP/mc ( ok 400 GBP/rok)


widze...Darusienku...ze..z matematyki...jestes rownie...dobry...co z....logiki...historiii...czy...interpunkcji.... :lol: :lol: :lol:

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 28 kwie 2013 00:11

pfffff
:lol:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 28 kwie 2013 00:13

A ty czemu nie spisz? :)

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 28 kwie 2013 00:15

cierpię na bezsenność - a Ty??

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 28 kwie 2013 00:18

Bo pije piwo i slucham Bella Ciao po wlosku. Niekoniecznie w tej kolejnosci :)

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 28 kwie 2013 00:20

MF hahahha widziałeś modela co się ostatnio zaligował MArcerator hahahhah
a jak się maja do tego prawa autoeskie ??? :lol:
Coś jak Adidas i Addas hahahha


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 51 gości

cron