O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Xen
Gastarbeiter
Posty: 94
Rejestracja: 11 kwie 2013 20:09

Szukam Koleżanki !!!! Ważne

Postautor: Xen » 20 kwie 2013 12:48

mieszkam od jakiegoś czasu w Slough nikogo tu nie znam tylko praca dom dom praca , czasami chętnie spotkałbym się na kawę ,drinka,wyszedł nawet na spacer ale zero znajomych dobija mnie to już ..... mam 29 lat.
jakby ktoś był zainteresowany na nową znajomość czysto koleżeńską było by extra .
Pozdrawiam i czekam na posty ;)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 20 kwie 2013 13:32

Może zacznij dbać o higienę, ubierz się ładnie i sam idź na kawę. Jak nie wyglądasz jak burak, na pewno jakaś koleżanka zwróci na Ciebię uwagę, wtedy zagadaj.

Xen
Gastarbeiter
Posty: 94
Rejestracja: 11 kwie 2013 20:09

Postautor: Xen » 20 kwie 2013 21:03

Każdy sądzi według siebie dla mnie higiena to podstawa życia .
Więc nie wiem czemu mi tu wyjechałeś z higieną może wśród twoich bliskich znajomych to sprawa obca
???

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 20 kwie 2013 21:53

liczył na spostrzegawczośc kreta....pfffff :P

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 21 kwie 2013 00:04

Xen pisze:Każdy sądzi według siebie dla mnie higiena to podstawa życia .
Więc nie wiem czemu mi tu wyjechałeś z higieną może wśród twoich bliskich znajomych to sprawa obca
???


Jakie nosisz buty?

Xen
Gastarbeiter
Posty: 94
Rejestracja: 11 kwie 2013 20:09

Postautor: Xen » 22 kwie 2013 08:52

zazwyczaj w trampkach , choć mam ich wiele w zależności gdzie się wybieram czy na spacer czy do pracy a może na jakąś imprezkę w zależności od potrzeby ale preferuje wygodę i trampki.
a co Ty w kozakach ?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 22 kwie 2013 12:20

Xen pisze:zazwyczaj w trampkach , choć mam ich wiele w zależności gdzie się wybieram czy na spacer czy do pracy a może na jakąś imprezkę w zależności od potrzeby ale preferuje wygodę i trampki.
a co Ty w kozakach ?


Kup sobie jakieś porządne buty. Nikt nie będzie traktował kogoś poważnie, kto wszędzie chodzi w trampkach myląc miasto z halą sportową.

Xen
Gastarbeiter
Posty: 94
Rejestracja: 11 kwie 2013 20:09

Postautor: Xen » 22 kwie 2013 21:58

usercostam pisze:
Xen pisze:zazwyczaj w trampkach , choć mam ich wiele w zależności gdzie się wybieram czy na spacer czy do pracy a może na jakąś imprezkę w zależności od potrzeby ale preferuje wygodę i trampki.
a co Ty w kozakach ?


Kup sobie jakieś porządne buty. Nikt nie będzie traktował kogoś poważnie, kto wszędzie chodzi w trampkach myląc miasto z halą sportową.


Chłopie oby Ciebie było stać na takie "trampki" o jakich ja mówię :)
buty mają być czyste i schludne a że ja na co dzień cenie sobie wygodę to chyba nic złego o mnie nie świadczy ?
Co za typ dziwny .

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 22 kwie 2013 22:37

Jak masz poniezej 20 lat to ok - jak wiecej to po prostu glupio wygladasz.. bez wzgledu na to ile te Twoje trampki kosztuja

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 23 kwie 2013 00:15

Xen pisze:
usercostam pisze:
Xen pisze:zazwyczaj w trampkach , choć mam ich wiele w zależności gdzie się wybieram czy na spacer czy do pracy a może na jakąś imprezkę w zależności od potrzeby ale preferuje wygodę i trampki.
a co Ty w kozakach ?


Kup sobie jakieś porządne buty. Nikt nie będzie traktował kogoś poważnie, kto wszędzie chodzi w trampkach myląc miasto z halą sportową.


Chłopie oby Ciebie było stać na takie "trampki" o jakich ja mówię :)
buty mają być czyste i schludne a że ja na co dzień cenie sobie wygodę to chyba nic złego o mnie nie świadczy ?
Co za typ dziwny .


Stać mnie na trampki jakie chcę, co nie znaczy, że mam w nich wszędzie chodzić jak głupi. Kiedy wypada nosić trampki:

Poranne bieganie

numerowa
Emigrant
Posty: 276
Rejestracja: 30 paź 2012 14:07

Postautor: numerowa » 23 kwie 2013 14:18

Jak widzisz, znajomych tu nie znajdziesz, co najwyzej mozesz zostac zjechany za noszenie trampek przez forumowych znawcow mody ;) zreszta wiekszosc tutejszych osob jest znawca wszystkiego, dziwie sie, ze jeszcze goraluk nie uzyczyl ci fachowej porady w tym temacie.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 23 kwie 2013 15:05

Numerowa - poszlabys na kawe z facetem w TRAMPKACH?

:shock:

Xen - idz do CAB, tam cos napewno poradza...

A tak na powaznie - to nei forum na znajomych. Tu tylko topory wojenne tomahawki i zliczanie zasilkow - plus przerwy na kawe miedzy robieniem kanapek a jezdzeniem na mopie.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 23 kwie 2013 15:40

:shock: Ja ostatnio poszłam z koleżanką na kawę w trampkach (białych trampko-tenisówkach gwoli ścisłości), ale faux pas.
Na wszelki wypadek będę się w najbliższym czasie w tych okolicach poruszać wyłącznie w okularach przeciwsłonecznych, na wypadek gdyby ktoś mnie rozpoznał.

Usercostam, jakie damskie obuwie jest odpowiednie do stroju casual na nieformalne spotkanie?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 23 kwie 2013 16:16

NoToCo pisze:Usercostam, jakie damskie obuwie jest odpowiednie do stroju casual na nieformalne spotkanie?


Do stroju casual pasują buty casual, głupie pytanie.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 36 gości