Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
gkali
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2013 07:36

miejsce do spania w zamian za prace

Postautor: gkali » 19 mar 2013 12:40

Witam jestem Kamil mam 23 lata mam zabukowany bilet na niedziele tego tygodnia ,szukam pracy od tygodnia ale nie przynosi to efektow i planuje poleciec w ciemnoi na miejscu szukac. jeżeli ktoś posiada jakieś miejsce do spania nawet w garazu (nie potrzebuje komfortu )i chcialby je udostepnic w zamian za wykonywanie jakiejs pracy proszę o kontakt gkali@o2.pl :D

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 19 mar 2013 12:57

Czlowieku - zabokoj sobei jakis hostel na poczatek zebys na ulicy nie wyladowal.

A na znalezienie pracy licz kilkanascie tygodni a nie tydzien.

Mam tylko nadzieje ze jestes na to przygotowany finansowo? Absolutne minimum to £1000 w kieszeni.

slomczak
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 08 paź 2011 22:03

Postautor: slomczak » 12 kwie 2013 20:50

stara baba bzdury plecie, udzielic sie najwiecej moze nie majac pojecia. moze w londynie jestes wiesz jak zyc i w ogole, ale w ciemno pewnie nie leciales i nie masz pojecia jak mozna to zrobic najbardziej sprawnie. Ja w ciemno juz raz kiedys sprobowalem, zabierajac ze soba 300 funtow. po dwoch dniach zalapalem pierwsza prace roznoszac gazetki, po tygodniu juz stala prace w hurtowni. Fakt moze i mialem szczescie, jednak sie udalo i jestem z siebie duny. Niedawno chcialem postapic podobnie, tylko nie posiadajac prawie ze zadnej gotowki, jednak sytuacja w ktorej teraz jestem sie polepszyla i do Londynu nie dojechalem ;) Tobie powodzenia

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 13 kwie 2013 07:50

slomczak pisze:stara baba bzdury plecie,


w ktorym miejscu?

ty bzdury pleciesz ze komus kto nei zna nikogo w londynie, nie ma gdzie sie zaczepic na poczatek, nie ma nagranej pracy, nie zna jezyka - 300 wystarcza zeby sie tu ustabilizowac.

sruba89
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 12 kwie 2013 22:56

Postautor: sruba89 » 13 kwie 2013 16:51

Turkom jakos tak sie udaje hehe

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 13 kwie 2013 20:58

sruba89 pisze:Turkom jakos tak sie udaje hehe


Zmień obywatelstwo na tureckie.


A do autora wątku. Masz szczęście, (od jutra 14.04). Będzie ciepło, więc mając dobry śpiwór, możesz spać w parku.
A na poważnie to przeczytaj co wyżej napisałem, bo wszystko wskazuje, że tak skończysz.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości

cron