Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 26 lut 2013 14:21

Ja nie muszę się nikomu przypodobywać - nawet mi to przez myśl nie przeszło - piszę to co myśle :-)
Teraz jeżdzijcie po sobie jak wściekłe psy a ja polece do pracy .... Bez pracy nie ma kołaczy - :-) jak to mówią panie dziejku...
Dodam jeszcze ze ja w odróżnieniu od innych byłam świadkiem ludzkich tragedii i nie chcę widziec wiecej - doradzam więc - na podstawie moich i moich bliskich obserwacji ....
Guraluk - o moje możliwości integracyjne - nie zamartwiaj się zbytnio - dam rade - dałam do tej pory - dam i w przyszłości - Sajonara :-)

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 26 lut 2013 14:37

Tylko widzialas tragedie?A pomoglas choc troche?Watpie majac juz wglad na Twoj swiatopoglad jakze ubogi.Sorry .Tylko ukierunkowany w jedna strone.Straszyc i ganic ludzi w potrzebie.Marna Polka z Ciebie oj marna.A jaka bujczuczna wstyd .

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 26 lut 2013 15:03

cris3x pisze:Czytam se te forum i jaki jest wniosek w anglii jest kiepsko.To dlaczego ci wszyscy forumowicze którzy są na wyspach nadal tam są?Wracajcie do polski to jest cudowna zielona wyspa za 1500zł.
A te 2,5mln polaków którzy tam są mieli od razu wszystko podane na tacy.
Większość nie znała języka brak znajomych a sobie radzą. Nie mówmy o jakiś patologiach to są w każdym kraju.
Podsumowanie jak jest zle to wracajcie.


cris3x pisze:A i do autorki postu ruszaj śmiało na wyspy i nie czytaj tych dobrych porad,pojedziesz, zobaczysz jak jest masz przecież tam brat więc dużo ci pomoże.życzyć tylko wszystkiego najlepszego w nowym świecie.


Hmm.. czy tylko ja mam wrażenie, że cris3x brzmi podejrzanie znajomo?

BrejkerBrejker
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 30 lip 2013 09:56

Postautor: BrejkerBrejker » 26 lut 2013 15:12

Powinno byc dar3x ? :D

asiagola
Gastarbeiter
Posty: 21
Rejestracja: 25 lut 2013 23:29

Postautor: asiagola » 26 lut 2013 15:15

daro43 pisze:Tylko widzialas tragedie?A pomoglas choc troche?Watpie majac juz wglad na Twoj swiatopoglad jakze ubogi.Sorry .Tylko ukierunkowany w jedna strone.Straszyc i ganic ludzi w potrzebie.Marna Polka z Ciebie oj marna.A jaka bujczuczna wstyd .


bujczuczna :lol: :lol: :lol:

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 26 lut 2013 15:45

Juz mam nick zklonowany brawo dedektywi a mi sie wydaje ze albo Panidomu wrocila albo Ewazraju.Super same klony :lol:

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 26 lut 2013 16:04

BrejkerBrejker pisze:Powinno byc dar3x ? :D


Ta 3-ka nawet by się zgadzała :D

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 26 lut 2013 16:16

.. plus bzdury i byk na byku wiec wszystko jasne.. hehehe

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 26 lut 2013 18:01

Rolmopsik pisze:Ja nie muszę się nikomu przypodobywać - nawet mi to przez myśl nie przeszło - piszę to co myśle :-)
Teraz jeżdzijcie po sobie jak wściekłe psy a ja polece do pracy .... Bez pracy nie ma kołaczy - :-) jak to mówią panie dziejku...
Dodam jeszcze ze ja w odróżnieniu od innych byłam świadkiem ludzkich tragedii i nie chcę widziec wiecej - doradzam więc - na podstawie moich i moich bliskich obserwacji ....
Guraluk - o moje możliwości integracyjne - nie zamartwiaj się zbytnio - dam rade - dałam do tej pory - dam i w przyszłości - Sajonara :-)


Największą tragedią jest Polskie Państwo a raczej jego totalny brak profesjonalizmu, ale co się dziwić skoro od 24 lat przy władzy te same złodziejskie mordy z PO i PiS.
To Polskie państwo ma z$rany obowiązek pomóc rodakowi nie tylko za granicami kraju ale i w Polsce .
A co się dzieje? Głupiego paszporty matki nie kogą wyrobić dziecku, bo musisz sobie jeździć po to do Polski i przedstawiać każdy papierek z osobna, a tu brakuje podpisu, a tu tłumacz przysięgły (inny nie wchodzi w grę) coś źle napisał... Jeden taki koszt wyjazdu to ok. 150-200 funtów, ja naprawdę dziwię się tym ludziom, że jeszcze chcą te paszporty wyrabiać polskie... skoro polska ich ewidentnie ma w doopie.
Może jak wreszcie Polacy zaczną prosić brytyjskie władze o pomoc, to się coś zmieni jak z konsulatem w Londynie, który się jako tako ucywilizował po skargach mieszkańców okolic.
Państwo Polskie to porażka, a jak już napisałem, ludzie w Polsce jeszcze większa porażka, bo od 24 lat wybierają sobie tych samych idiotów z PO i PiS.
To jest tragedia a nie to, że ktoś ma problem w UK, bo np. nie ma pracy. Na szczęście w UK jest jakiś poziom cywilizacyjny i tu państwo nie zostawia człowieka (nie tylko obywatela UK) na pastwę losu jak to się dzieje w Polsce.
Każdy kto chce spieprzać z Polski ma 100% racji.
Początki nigdy nie są łatwe, zwłaszcza dla Polaka, który ma kompletnie inne myślenie niż inne nacje zachodniej europy. Ale przy odrobinie wysiłku i determinacji, bardzo szybko można w UK stanąć na nogi.
Wystarczy być otwartym i znać swoją wartość. Nie bać się.
I jak popatrzysz w moje posty, ja dokładnie o tym każdemu piszę.

ps. mój nick jest pisany przez "ó" lub "o" jak nie masz polskich znaków. Dzięki.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 27 lut 2013 01:28

goraluk pisze:Poza tym, wiesz państwo ma bardzo szeroko rozwiniętą pomoc dla każdego potrzebującego, może ci to powiedzieć emigrantka która siedzi w mieszkaniu potrzymanym od państwa. Jak się tylko domyślam wyłącznie dlatego, że się z mężem rozeszła i na tej podstawie państwo dało jej mieszkanie ZA DARMO.


Domyslaj sie dalej :lol:

cris3x
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2013 13:03

Postautor: cris3x » 27 lut 2013 10:05

Spokojnie to że mam taki nick nie oznacz że się za kogoś podszywam.
To jest forum ogólne i czyta te głupoty więcej osób niż te kilka stałych bywalców.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 27 lut 2013 10:14

Ale wedlug Emigrantki Ty to ja.Zwidy ma delirycznourojeniowe.Tak zeby zamieszac na forum,pobudzic jej podobnym fanom chora wyobraznie.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 27 lut 2013 11:01

w Polsce czy w Anglii czy gdziekolwiek to o te najnizsze prace najwiecej ludzi sie bije. W pl to chociaz tylko polacy a tutaj to zbieranina z roznych krajow.. Gdzies tam wstawialam link z wiadomosci w ostatnich dniach gdzie o prace w Costa coffee bylo 1,700 aplikacji na 8 miejsc pracy. Wniosek jest taki, ze z Pl nie jest nic zle, bo edukacja jest za darmo, jak nawet i studia za darmo, a tu trzeba za rok studiow £9,000 placic.. a kazdy i tak zawsze o te najnizsze prace sie bije..

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 27 lut 2013 11:15

Do Ciebie pisze klakierze zblondynialy?Czy mozesz sie? jak Boga kocham operrollllic w koncu!!!!!! pisz sobie z podobnymi Ci metalnie ludzmi ok.Czy ktos wezmie to cos odemnie?


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 24 gości