wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
konto_usuniete
Emigrant
Posty: 203
Rejestracja: 09 sty 2008 13:37

Postautor: konto_usuniete » 28 lut 2008 18:46

Dieta MAX - 5kg w miesiąc !


a cycuszki potem pomarszczone i suche jak rodzynki :lol: :lol: :lol:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 28 lut 2008 21:43

Fotosia, skad! Po prostu trocinki z nich leca, jak z herbatki :D

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 29 lut 2008 09:33

L-karnityna
To substancja o charakterze witaminy, której podstawowym zadaniem jest umożliwienie zamiany tłuszczów w energię. Suplementacja L-karnityny poprawia energetykę pracy w długich wysiłkach fizycznych. Sprzyja również redukcji tkanki tłuszczowej i z uwagi na ten fakt prowadzona jest rutynowo w programach redukcji wagi.

zrodlo. http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=76

czyli dziala ale tylko przy konkretnym wysilku fizycznym, od popijania herbatki przed kompem nikt napewno nie schudnie :)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 29 lut 2008 09:37

szkoda ze wszyscy zapominaja wspomniec ze bez cwiczen zadna dieta ci nie pomoze. waga ci na chwile spadnie w potem efekt jojo. a wystarczy ruszyc d... i sie wziasc za siebie

sladeM
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 19 gru 2007 10:04

Re: Dieta MAX - 5kg w miesiąc !

Postautor: sladeM » 29 lut 2008 10:48

herbatka pisze:Witam Drogie Panie

Od wielu lat sprowadzam z powodzeniem z niemiec w hurtowych ilościach herbatke odchudzającą opartą przede wszystkim na L-karnitynie. Jest to skuteczna kuracja odchudzająca - 5kg w ciągu miesiąca. Miesięczną kuracje sprzedaje za 49zł. Wszystkie zainteresowane Panie zapraszam do pisania : herbatka-hurt@wp.pl Kuracje wysyłam za pobraniem lub poprzez przedpłate na konto. Pozdrawiam. Marek.



Fajnie :)

A czy jak bede pil ta herbatke , ogladajac TV ?? Przy tym jedzac pizze i fish and chips ?? to schudne 5 kg w ciagu tygodnia ???


Pozdrawiam

Ziolko dobra dieta jest :)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 29 lut 2008 12:15

banita pisze:szkoda ze wszyscy zapominaja wspomniec ze bez cwiczen zadna dieta ci nie pomoze. waga ci na chwile spadnie w potem efekt jojo. a wystarczy ruszyc d... i sie wziasc za siebie



Nieprawda, Banita. Co widac na moim przykladzie.

Cztery lata temu wazylem ponad 105 kg. W tej chwili 78.
Schudlem w pierwszy miesiac (wlasciwie to niemal dwa bo chudnac zaczalem niemal miesiac po zaczeciu odchudzania) okolo 18 kg, pozniej chudlem juz powoli przez nastepne dwa czy trzy miesiace. Od trzech i pol roku utrzymuje ta sama wage.

Dodam ze nigdy w zyciu nie uprawialem zadnych intensywnych cwiczen fizycznych (poza seksem ;) ), spacery uwazam za najglupszy sposob marnowania czasu a poruszam sie glownie samochodem :P

Oczywiscie to nie znaczy ze schudnie sie od popijania herbatki. Trzeba po prostu (uwaga, najwiekszy sekret i tajemnica skutecznego odchudzania): NIE ZREC

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 29 lut 2008 12:22

najlepiej wyjechac do UK i nie miec pracy przez jakis czas, efekt lepszy niz wiadro herbatki :)
MarcFloyd widac byles poprostu spasiony i zrzuciles nadwyzke wracajac do normalnej wagi. Nadwyzke zrobiles sobie pare lat wczesniej, ale napewno nie w dziecinstwie, bo wtedy tak latwo by Ci to odchudzanie nie przyszlo. Albo jestes jakims genetycznym mutantem :) a Twoj przyklad to tylko odstepstwo od reguly, ktora mowi zeby przede wszystkim zmienic tryb zycia, wtedy nie trzeba liczyc kalorii.
Kobiety oczekuja ze spadna ponizej ich normalnej wagi a to juz nie jest takie proste, bo organizm sie buntuje, dziwne gdyby nie.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 29 lut 2008 12:32

Tu masz racje, spaslem sie jak mialem juz ponad 20 lat. Natomiast diete zauwaz stosuja rozni ludzie, nie tylko grubi od dziecinsta.

Teorie o moim genetycznym mutanctwie zdecydowanie odrzucam :P

Co do anorektyczek w ogole wolalbym sie nie wypowiadac, jako ze na moj gust Polki sa generalnie za chude (na ogol, nie wszystkie oczywiscie) a w dodatku jeszcze caly czas sie odchudzaja. I duza w tym wina ich facetow, ktorzy je namawiaja to takiego katowania sie. :twisted:

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 29 lut 2008 12:39

gdybys sie spasl w dziecinstwie to mialbys [piii...] bo wtedy organizm ustawia sobie wage. dlatego jak widze matke ktora dziecko karmi mac-zarciem to mam ochote jej cos chamskiego powiedziec, jak dla mnie to mogla by mu rownie dobrze fajke podac albo wodki polewac :)
polki sa rozne, kwadratowe i podluzne :) grube mowia na chude wieszaki a chude na grube spaslaki, najlepszy jest zloty srodek, wogole mnie interesuje w kobietach ich wnetrze :P

konto_usuniete
Emigrant
Posty: 203
Rejestracja: 09 sty 2008 13:37

Postautor: konto_usuniete » 29 lut 2008 12:42

Floyd, narkomanem sie stales, ze tyle zrzuciles, czy co? Jadles cos wtedy w ogole? A moze po tym lasku na oczy nie mogles znalezc lodowki, co? ;)

Nie chce mi sie wierzyc w taka utrate wagi w tak krotkim czasie, bo brzmi to najzwyczajniej w swiecie niezdrowo i niemozliwie.

Ja mam wtluczone do glowy, ze chuniecie w wiekszym tepie niz 1kg tygodniowo jest NIE ZDROWE! A Ty mi tu mowisz, ze chudles 4,5 kg tygodniowo? Niby jakim cudem? 24/7 na pracy fizycznej?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 29 lut 2008 12:53

Fotosia: nieladnie :x

Nie zalezy mi na tym zebys mmi wierzyla, przeciez i tak sie nie znamy. Osoby ktore mnie znaja widzialy to na wlasne oczy. Po coz mialbym cie oklamywac?
Wiesz, ja mam w zyciu takie niezdrowe hobby: NIE KLAMIE.

Caly czas pracowalem w biurze (to bylo jeszcze w Pl), do ktorego dojezdzalem samochodem. Zero wysilku fizycznego, silowni, basenow czy spacerow.


Jasne ze jadlem, tyle ze niewiele. Tylko i wylacznie mieso w niewielkich ilosciach. Pozniej, po zrzucenie wiekszosci wagi zaczalem jesc wiecej i powstrzymywalem sie od pieczywa, slodyczy, oczywiscie jakichkolwiek chrupek itp.


Nie mam pojecia czy "specjalisci" twierdza ze to zdrowe i szczerze mowiac, mam to gdzies. Badalem co tydzien krew (bo mialem troche problemow wczesniej z czerwonymi krwinkami), byla caly czas w normie.

Jedyna niedogodnosc byla taka ze musialem wymienic cala garderobe :D
Ostatnio zmieniony 29 lut 2008 13:01 przez MarcFloyd, łącznie zmieniany 2 razy.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 29 lut 2008 12:54

jakbym wrocil teraz do pracy fizycznej to na bank szybciutko bym zrzucil to co mi przybylo odkad siedze na 4 literach (a przybylo bardzo szybko chociaz wcale nie zre, nie jadam smieci, posilki mam domowe i tylko 2 na dzien itp itd.) kazdy jest inny ale jak sie biegalo za pilka na podworku caly dzien to jakos nikt grubej d.. nie mial.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 29 lut 2008 13:01

MarcFloyd pisze:Dodam ze nigdy w zyciu nie uprawialem zadnych intensywnych cwiczen fizycznych (poza seksem ;)


a ze tak niesmialo spytam dziewczyna/zona/partnerka przezyla to twoje chudniecie :?: bo tyle schudnac sexem to chyba musiales non stop :lol:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 29 lut 2008 13:07

banita pisze:
a ze tak niesmialo spytam dziewczyna/zona/partnerka przezyla to twoje chudniecie :?: bo tyle schudnac sexem to chyba musiales non stop :lol:


Banita a pozwolisz ze nie odpowiem?
:D

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 29 lut 2008 13:15

hehe :lol:


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 18 gości

cron