Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 09 sty 2013 13:19

Nie znam dokladnie innych prac , pracuje 7 lat w jednej firmie angjelskiej i mam placone co tydzien na konto.Bez opoznien .Teraz mam do 14 urlop i przy ostatniej wyplacie z gory mi za ten urlop zaplacili .Widac sa firmy i firmy .Czemu nie zaprzeczam.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Praca bez kwalifikacji w Londynie

Postautor: aina24 » 09 sty 2013 13:50

tom99991 pisze:Witam,

Chciałbym się dowiedzieć czy można teraz stosunkowo łatwo znaleźć pracę w Londynie na taśmie produkcyjnej, sprzątaniu lub innej nie wymagającej kwalifikacji. Czy może warto wstrzymać się z wyjazdem do wiosny? Angielski znam dobrze, nie będzie problemem.

Dziękuję za odpowiedzi.



jesli szukasz jakiejkolwiek pracy, w jakichkolwiek godzinach, dogadasz sie po angielsku to nie masz co sie martwic, pojdziesz do agencji i cos ci zawsze znajda.
Czesto slucham ludzi narzekajacych na brak pracy w Anglii, ale np jak kazdej osoby poslucham to albo nie chce mu sie wstawac o 6 am, wiec takiej pracy nie chce, albo np ma nadzor policyjny po jakims tam wypadku i ma w domu byc mieszy 7wieczor a 7 rano, wiec w tych godzinach pracy nie moze podjac, albo ktos nie umie kompletnie nic po ang. albo np zaczyna nowa prace a tu nagle na 3 tygodnie sie do polski wybiera na swieta,a potem sie dziwi, ze kogos innego wzieli do pracy. Tak wiec jesli ty masz checi do pracy, jestes flexible to praca sie znajdzie na pewno. Niby dlaczego ludzie pracuja a ty bys mial nie moc znalezc pracy.

PaniDomuLondyn
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 30 sty 2012 16:37

Re: Praca bez kwalifikacji w Londynie

Postautor: PaniDomuLondyn » 09 sty 2013 21:14

tom99991 pisze:Witam,

Chciałbym się dowiedzieć czy można teraz stosunkowo łatwo znaleźć pracę w Londynie na taśmie produkcyjnej, sprzątaniu lub innej nie wymagającej kwalifikacji.


Kwalifikacji nie wymagaja ale bardzo czesto doswiadczenia. Nawet do sprzatania.

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 09 sty 2013 23:53

@tom

To i kilka słów ode mnie. Jak możesz się zorientować, większość osób ( wliczając i mnie ) wypowiadających się w tym wątku nie miała z takimi pracami nic wspólnego. Nie piszę tego, by się wywyższyć, nie to jest moją intencją ( a jak jesteś programistą, to chętnie nawet pomogę, bo znów jesteśmy w potrzebie w mojej firmie ). Chodzi mi o to, że stereotyp "zmywaka" i "byle jakiej pracy" o ile pokutuje w Polsce, to nijak ma się do rzeczywistości w UK. Od 2004 roku, czyli otwarcia granicy i rynku pracy, wiele się zmieniło. Stąd wynika trudność w odpowiedzi na twoje pytanie ( i stąd nie do końca rzeczowe reposty w tym wątku ). Nie powiem ci jak to jest z dostaniem pracy na taśmie produkcyjnej i tym podobnych, bo najzwyczajniej nie wiem i podobnie osoby wypowiadające się w tym wątku (które mam dziwne wrażenie, że znam w realu ;) ). Natomiast już od twojej mądrej głowy zależy jak przeanalizujesz to, co tutaj wysmarowaliśmy ( kwestia "kiedy wypłata" myślę, że może być dosyć kluczowa, a dyskusja na ten temat zajęła killka repostów ). Jak to będzie zapewne przyjdzie ci przekonać się na własnej skórze. Gadające głowy, czy to mądre czy nie, nie podyktują twojej przyszłości. A ty po prostu rób wszystko z głową ( z trudem mi przychodzi napisanie "nie słuchaj tego i tego", ale wiadomo chyba o kogo chodzi ;) ).

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 10 sty 2013 00:34

Teraz moje wrażenie jest jeszcze dziwniejsze :D

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 10 sty 2013 00:41

Eh... ja widzę, że jest olbrzymi deficyt w gamedevie, bo jestem widać jedynym przedstawicielem tej branży :D

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 10 sty 2013 00:59

Mój stan cywilny się zmienił :lol: A swoją drogą to może jakiś mini-zlot kiedyś ( jak odzyskam mój marriage pub allowance :twisted: )?

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 10 sty 2013 01:08

Ja tam zauważyłem, nawet dosyć szybko :twisted: Dopiero później Facebook mi dał znać :twisted:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 10 sty 2013 09:32

gamedev pisze:Mój stan cywilny się zmienił


Gratulacje (czy kondolencje?) heheh :)


gamedev pisze:A swoją drogą to może jakiś mini-zlot kiedyś



Zglupiales, zebysmy sie pozabijali?

:lol:


gamedev pisze:( jak odzyskam mój marriage pub allowance :twisted: )?


O dear God..... :lol:

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 10 sty 2013 10:39

@emi - no z tym pubem to żartowałem :roll: a ze stanu cywilnego jestem zadowolony, choć jakby mi ktoś powiedział jeszcze tak 3 lata temu, że mi się zmieni to bym wyśmiał :P

Hmm... zloty lata temu nie kończyły się masakrami, to może i nie byłoby tak tragicznie :P

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 10 sty 2013 10:43

siska z vanem chlopow?

lata temu byly inne czasy chlopak - to se ne wrati.....

w pubach, w domach, jedna innej na balkonie na drzewku w doniczce siadla...... iinego trzeba bylo skortowac (malo)delikatnie na zewnatrz....


to se ne wrati.....


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości

cron