Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
cielibeli
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2012 13:36

Praca na myjni samochodowej

Postautor: cielibeli » 06 sty 2013 11:45

Witam,czy mozna znalezc prace na myjni samochodowej,robilem to juz wczesniej w anglii dokladnie 6lat temu.Jak jest teraz?

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 06 sty 2013 12:38

Spoko duzo nowych jest teraz jest takowa praca.

kubagrd
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2013 18:28

Postautor: kubagrd » 10 sty 2013 18:35

Pewnie, ze jest ale za jakie pieniadze? Bylem niecaly rok temu ze znajomym (swiezo przyjezdny, zero znajomosci ang.) jako tlumacz na rozmowie w sprawie pracy na myjni wlasnie. Tam akurat praca ok 10 godzin dziennie (z tego co mi mowil wlasciciel), czasem krocej, czasem dluzej. Na poczatek placil... 40Ł dziennie, pozniej po jakims okresie probnym (tydzien lub dwa) mial zwiekszyc stawke do 45Ł. Praca oczywiscie na czarno. Dodatkowo chcial kopie paszportu lub ew. dowodu, dokladny adres zamieszkania. Z tego co mi wiadomo podobnie jest na wielu myjniach. Wiec zastanow sie czy warto.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 10 sty 2013 21:15

kubagrd pisze:Pewnie, ze jest ale za jakie pieniadze? Bylem niecaly rok temu ze znajomym (swiezo przyjezdny, zero znajomosci ang.) jako tlumacz na rozmowie w sprawie pracy na myjni wlasnie. Tam akurat praca ok 10 godzin dziennie (z tego co mi mowil wlasciciel), czasem krocej, czasem dluzej. Na poczatek placil... 40Ł dziennie, pozniej po jakims okresie probnym (tydzien lub dwa) mial zwiekszyc stawke do 45Ł. Praca oczywiscie na czarno. Dodatkowo chcial kopie paszportu lub ew. dowodu, dokladny adres zamieszkania. Z tego co mi wiadomo podobnie jest na wielu myjniach. Wiec zastanow sie czy warto.


10h po 40 lub 45 za dniówkę to zdecydowanie poniżej minimum, może warto takiego "pracodawcę" zgłosić? Może na drugi raz zacznie płacić uczciwie albo niech zwija biznes.

kubagrd
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2013 18:28

Postautor: kubagrd » 12 sty 2013 13:45

Oczywiscie i niestety najczesciej tak wlasnie wyglada praca na myjni slyszac od osob, ktore tam pracuja czy pracowaly. Chyba, ze ktos ma inne (lepsze) doswiadczenia?
Byc moze warto zglosic, ale ani ja tam nie pracowalem, ani znajomy. Ostatecznie zrezygnowal z tej pracy.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 74 gości