Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
Ola7777
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2011 18:35

Zrowie,uroda, makijaże, filmiki instrukatżowe

Postautor: Ola7777 » 13 mar 2011 18:44

Chciała bym zarekomendować wam super stronkę na której znajdziecie filmiki które pokazują jak krok po kroku wykonać makijaże, paznokcie itp.prócz tego na stronce znajdziecie wszystko o modzie i kuchni wszystko czego potrzebuje prawdziwa kobieta :) http://www.youtubowiczki.pl Polecam.

BeataNawrot
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 26 lip 2012 03:43

ciekawy

Postautor: BeataNawrot » 06 gru 2012 04:15

Faktycznie niezły portal - polecam!

medandlifecom
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2013 18:28

Postautor: medandlifecom » 21 sty 2013 18:30

O zdrowie trzeba dbać wszedzie, a jak się pojawi problem zdrowotny to walczyć z nim
http://www.medandlife.com

BeataNawrot
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 26 lip 2012 03:43

Makijaz permanentny Londyn

Postautor: BeataNawrot » 22 sty 2013 06:46

Zdrowie zawsze na pierwszym miejscu! Często same na własne życzenie lekceważymy niuanse zdrowia i zdrowego trybu życia. Jeśli chodzi o urodę i doskonalenie naszego wyglądu lub delikatną korektę gdy udziela się życie w biegu polecam wszystkim makijaż permanentny.
Doskonała alternatywa i olbrzymia oszczędność czasu przynajmniej na dwa lata a zarazem komfort i mniej stresu na codzień! Mogę polecić portal który zawiera wyczerpujące informacje o makijażu permanentnym, wszelkie odpowiedzi dotyczące zabiegu, procesu gojenia, zalety oraz przeciwskazania w wykonywaniu makijażu permanentnego. Można zapoznać się z zagadnieniem i zweryfikować krążące fakty i mity o makijażu permanentnym. Świetne źródło, obiektywne informacje, galeria zdjęć uzyskanych wzorcowych efektów oraz dane kontaktowe i namiary na godny polecenia gabinet gdzie sama robiłam zabieg jestem bardzo zadowolona a jeśli któraś z dziewczyn chciałaby zrobić makijaż permanentny w Londynie

paletaBarw
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2013 13:17

Postautor: paletaBarw » 29 sty 2013 15:14

Ciekawe, a może macie jakieś sposoby domowe na codzienne zmęczenie? Coś na bazie spa czy innych relaksujących czynności? Na codzienne odprężanie się w punktach, gdzie zajmują się nami specjaliści nie mam czas..

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 29 sty 2013 15:21



Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości

cron