O wszystkim na tematy prawne
vojtas
Site Admin
Posty: 205
Rejestracja: 29 lip 2014 12:29

Angielski paszport dla małego dziecka

Postautor: vojtas » 11 lut 2008 22:27

Witam.

Czy ktoś z was starał się może o paszport dla małego dziecka w ambasadzie angielskiej i orientuje się jak to dokładnie załatwic.
Znalazłem na stronie:
http://www.ips.gov.uk/passport/apply-child.asp informacje na temat jak złoży aplikacje ale tu jest napisane: 'Please note, this option is not available to customers who do not reside in the UK' czy to oznacza że dopuki nie mam jako ojciec rezydentury w UK to nie mam co liczyc na angielski paszport dla mojego dziecka?

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 12 lut 2008 05:28

nie majac obywatelstwa ang, chcesz zalatwic angielski paszport dziecku? O_o eee? to dziala tylko jak jedno z rodzicow ma obywatelstwo ang.
a rezydentem jestes automatycznie chyba po roku udokumentowanej pracy.

czy cos.

user681861
Gastarbeiter
Posty: 37
Rejestracja: 29 lis 2007 10:32

Postautor: user681861 » 12 lut 2008 07:53

Is my child eligible?

* First child passport
* Renewal

First child passport

To apply for a first 5-year child passport your child must be under 16 and either:

* a British citizen
* a British overseas territories citizen
* a British overseas citizen or
* a British subject.

If you are not sure whether your child belongs to one of these groups you can check the rules and eligibility, contact your local Passport Office or call our 24-hour Passport Adviceline 0870 521 0410 (see terms and conditions).


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości

cron