Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
ql
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2012 16:00

PODŁOGA???

Postautor: ql » 28 lip 2012 16:16

Witam!!! Wiem, że długo mnie nie było, ale... Nieważne, mam ogromną prośbę do forumowiczów potrzebuję miejsca na dwie nocki do złożenia moich starych kości + moja żona. Miałem miejsce u kumpla, ale okazało się, że mu się na głowę rodzina zwaliła... :( Rozumiem go i nie mam pretensji, ale sam jestem w kropce... Próbowałem z innymi stronami typu CS albo campingi, ale jak się domyślacie jest troszeczkę za późno. Muszę za niedługo wyjeżdżać z Dundee więc błagam o w miarę szybką ewentualną ofertę-pomoc. Wierzę, że są jacyś dobrzy ludzikowie, którzy przyjmą dwie opuszczone owieczki w ten trudny dla nich czas... :wink:

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 28 lip 2012 16:39

Ze co?
GDZIE szukasz tego noclegu, w Dundee?
To wpisz w tytul ze szukasz noclego w Dundee a nie \"podloga\"...
Boszeeeeeeeeeeeeee

ql
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2012 16:00

Postautor: ql » 28 lip 2012 16:48

Skoro mieszkam w Dundee, to chyba nie poszukuję miejsca do spania u siebie... Skoro piszę na forum LONDYNU, to chyba normalne, że chodzi o miejsce w tym mieście właśnie... Z całym szacunkiem, ale jest czytanie i czytanie ze zrozumieniem... Właśnie myślałem, że mam pozytywną odpowiedź i śmiało mogę do kogoś uderzać; sprawdzam, a tu taki kwiatek... Poczekam jeszcze troszkę i naprawdę będziemy musieli ruszać Z DUNDEE DO LONDYNU (przepraszam innych, ale to podkreślenie, to dla tych co nie mogą zrozumieć treści)
Boszeeeeeeeeee ;)

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 28 lip 2012 17:05

Nie piszesz na forum Londynu - pisze na forum Hyde Park - roznosci.

Pierwszy post, nie wiem kto by sie w tym polapal.

Ja nie mam problemu czytania ze zrozumieniem ale tym masz powazny prolem z pisaniem w sposob zrozumialy.. i jeszcze masz jak widac niezly attitude problem.

Powodzenia...

ql
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2012 16:00

Postautor: ql » 28 lip 2012 18:42

Nieważne Przyjacielu... Ty masz ponad 1000 postów, to pewnie wiesz wszystko najlepiej, bo ja mam tylko pierwszy czy drugi. Nie o tym temat tego wątku, a o pomocy jeden - drugiemu. Jeśli nie chcesz albo nie możesz udzielić konstruktywnej rady, to nie powinieneś zabierać głosu. Ale pewnie chodzi o ilość, a nie jakość odpowiedzi. W takim razie ja już dziękuję i poszukam pomocy w innych miejscach, narazie.
A tak na marginesie, to jedyny, znany ogólnoświatowo Hyde Park, POCHODZI I ISTNIEJE WŁAŚNIE W LONDYNIE, stąd nazwy późniejszych wszelkich form wypowiedzi na DOWOLNE tematy (wliczając w to forum, o którym piszesz). Ale tego uczyli w szkole podstawowej, daaaaawno temu...
Dziękuję wszystkim, którzy czytali, a nie mogli pomóc, oraz tym którzy wiedzą lepiej i MUSZĄ pisać pongliszem (mieszanie i wtrącanie słów angielskich w polskie zdania - przyp. autora ;))

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 28 lip 2012 19:19

Tak, Hyde Park jest na tematy rozne.

Jest tez tu osobny dzial mieszkaniowy.

Ospowiedni tytul w odpowiednim dziale i odpowiedni post a nie jakies blah blah blah.....

Mam pokoj, mam miejsce - moglabym pomoc ALE komus z takim podejsciem... daruje sobie.


Powodzenia.

finlandia
Gastarbeiter
Posty: 35
Rejestracja: 30 lip 2012 11:10

Postautor: finlandia » 31 lip 2012 13:55

do ql - tez nie wiedzialam o co chodzi... jednak to nie takie oczywiste ze do londynu jajestem z milton keynes a tez tu sobie siedze

justa81
Emigrant
Posty: 104
Rejestracja: 07 sty 2011 08:17

Postautor: justa81 » 01 sie 2012 17:19

Co za ciekawy temat :) Od razu wiadomo o co chodzi... kredyt w anglii na podłogę? chcesz wynajać podłogę? :) proponuję jeszcze łóżko.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości