O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
anka1161
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2012 12:57

pierwsza komunia

Postautor: anka1161 » 17 cze 2012 13:37

19 maja moja wnuczka przystapila do 1 KOMUNI SW,Z niecierpliwoscia czekalam na zdiecia z tej uroczystosci.To co napstrykali dwaj panowie Pawel KONOPSKI I Pawel MIESZCZAKOWSKI za £75 nie nadaje sie na pamiatke 1 KOMUNI SW.Ci pseudo foto poprosto napstrykali i wrzocili na kompa.Panowie zupelnie nie maja pojecia o swojej robocie,przestrzegam przed zaangazowaniem tych pseudo foto.Szkoda,ze nie moge zaprezentowac tego dziela.Komunia odbyla sie w kosciele na ILFORD,jezeli ktos [pdziela moja opinie prosze o skomentowanie,FIRMA PKinspire ZENADA !!!! [/b]

SadiBaxton
Emigrant
Posty: 397
Rejestracja: 01 mar 2012 17:42

Postautor: SadiBaxton » 18 cze 2012 00:46

niestety
w dobie ogólnodostepnych lustrzanek - kazdy moze proponowac \"usługi\" foto
jedynie cena moze dac do zrozumienia - w tym wypadku £75 powinno od razu zastanowić - na takich pamiątkach niestety nie wolno oszczędzać - efekty niestety mogą własnie być takie jak opisane powyżej - a Komunia jest jedna raz na całe życie.

EiTKrol
Emigrant
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2011 18:37

Postautor: EiTKrol » 18 cze 2012 09:15

Sam jestem fotografem i wielu klientów mówi mi o takich sytuacjach. Najlepiej zabezpieczać się przed nimi przede wszystkim rozsądkiem - £75 za pamiątkę z tego dnia to cena praktycznie nie do osiągnięcia przez zawodowego fotografa, druga sprawa to sprawdzenie portfolio danej osoby/firmy, trzecia to rekomendacje danego fotografa, a ostatnia ... własny zmysł estetyczny ;) Każdy ma swój pogląd na to jakie zdjęcia chce i dobrze jest przed realizacją zlecenia powiedzieć fotografowi wszystko konkretnie i dokładnie (\"Chcę to, to i to, a takie >coś< nie jest w moim guście i oczekuje >czegoś tam<\") odnośnie swoich wymagań czy wyobrażeń.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 18 cze 2012 10:34

to tak jak wysylanie paczek za 50p za kg a pozniej placze na form ze zginelo....

SadiBaxton
Emigrant
Posty: 397
Rejestracja: 01 mar 2012 17:42

Postautor: SadiBaxton » 18 cze 2012 12:28

kurcze szczerze sam bym zobaczyl te fotki - moze na jakims portalu wrzucisz i dasz linka - wiesz wtedy sie oceni i mozna se bedzie wypowiedziec na podstawie realnych fot

EiTKrol
Emigrant
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2011 18:37

Postautor: EiTKrol » 18 cze 2012 15:06

Artur, tutaj masz link do ich stronki (wygooglowany - nie wiem czy aktualny) http://pkinspire.com/ ...


Z tego co widzę to tacy TOTALNI pstrykacze fotek \"z lustrzanką\" to nie są... Wiedzą mniej więcej co, gdzie i jak, ale widać też, że zbyt wielkiego doświadczenia nie mają...

Tak jak SadiBaxton napisał, jak możesz to wrzuć te (lub kilka chociaż) zdjęcia gdzieś na jakiś serwis, żeby można było zobaczyć jak to w rzeczywistości wygląda.

SadiBaxton
Emigrant
Posty: 397
Rejestracja: 01 mar 2012 17:42

Postautor: SadiBaxton » 18 cze 2012 16:02

przejrzałem ich stronkę
i tym bardziej chciałbym zobaczyć efekt sesji komunijnej
apopos stronki - nie wiem czy celowo ale na kilku fotkach kadr poleciał na prawo

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 19 cze 2012 07:16

Mają interesującą sekcję \"About\" - jak widać mają się czym pochwalić.

bangala12
Gastarbeiter
Posty: 61
Rejestracja: 30 maja 2012 15:25

Postautor: bangala12 » 19 cze 2012 11:28

Komunia w tych czasach to juz nie swieto duchowe dla malego dziecka tylko mega komercyjne wydarzenie rodzinne.Jak to w PL zastaw sie a postaw sie,bylem w PL na holidayu i mialem przyjemnosc byc na komuni w rodzinie od strony zony.Prezenty kosztowne ze glowa peka,laptop PSP,rower gry ,tablet i kasa tyle uzbieral maly Tomus ale najwiekszy wyscig to byl przy odpakowywaniu prezentow i podkreslaniu od kogo ile dostal.Zenada! dziecko nie rozumie z tego nic ,tylko prezenty.Wiem ze kazdy z nas byl maly i czekal na prezent,ale nie bylo tak bardzo to skomercjalizowane uwazam.Co ebdzie za 6lat jak moj maly pojdzie do komuni>?chyba juz zaczne zbierac na Kłada hehehe

SadiBaxton
Emigrant
Posty: 397
Rejestracja: 01 mar 2012 17:42

Postautor: SadiBaxton » 19 cze 2012 13:14

bangala12 jestes nie na czasie :roll: quady byly modne 2 lata temu
:lol: :lol: :lol:

twojnar
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 22 sie 2012 20:14

Postautor: twojnar » 22 sie 2012 20:28

Zgadzam sie z SadiBaxton. I zapraszam do mnie:)

Wszystkie zdjęcia, które trafiają do klienta są po retuszu.
Ceny od £195 - ok.50 HD zdjęć na płycie + 3 ( do wyboru) w formacie tiff, co umożliwia wydruk na a2. Sesja w studio + £100

www.tomekwojnar.com

Pozdrawiam, Tomek:)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 33 gości

cron