Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
annarusaka
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2012 12:47

Council tax - single person discount review

Postautor: annarusaka » 15 maja 2012 12:54

Witam.
Jeśli ktoś orientuje się jak się to odbywa, co i w jaki sposób jest sprawdzane w praktyce, proszę o komentarz.

SadiBaxton
Emigrant
Posty: 397
Rejestracja: 01 mar 2012 17:42

Postautor: SadiBaxton » 19 maja 2012 11:09

możesz dostać zniżkę na Council jeśli jesteś jedynym owerem i samotnie mieszkasz w danym lokalu
ja dostałem taka zniżkę bez specjalnego ubiegania się o nią - taka mila niespodzianka mnie dopadła

PaniDomuLondyn
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 30 sty 2012 16:37

Postautor: PaniDomuLondyn » 19 maja 2012 16:31

Jezeli jestes jedyna osoba dorosla mieszkajaca w domu mozesz dostac taki discount.
Tutaj poczytasz szczegoly:
http://panidomuwlondynie.blogspot.co.uk ... czyli.html

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 19 maja 2012 21:21

SadiBaxton pisze:możesz dostać zniżkę na Council jeśli jesteś jedynym owerem


:shock: :lol: :shock:

SadiBaxton
Emigrant
Posty: 397
Rejestracja: 01 mar 2012 17:42

Postautor: SadiBaxton » 21 maja 2012 14:47

StaraBaba pisze:[quote=\\"SadiBaxton\\"]możesz dostać zniżkę na Council jeśli jesteś jedynym owerem


:shock: :lol: :shock:[/quote]

ojj tam
Ownerem oczywiscie
:lol:

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 21 maja 2012 15:47

Owner to właściciel, a zniżka należy się lokatorowi. Nie mieszaj ludziom w głowach.

SadiBaxton
Emigrant
Posty: 397
Rejestracja: 01 mar 2012 17:42

Postautor: SadiBaxton » 21 maja 2012 17:42

[quote=\\"NoToCo\\"]Owner to właściciel, a zniżka należy się lokatorowi. Nie mieszaj ludziom w głowach.[/quote]

tenant
renter
occupant
lodger
occupier
roomer


chyba wiadomo o co chodzi :lol:
pisalem ze ja rowniez dostalem taka znizke a wlascicielem nie jestem ( choc bardzo bym chcial :wink: )

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 21 maja 2012 22:20

Jesussssssssssssssssssss, nie ucz ojca dzieci robic cytatami SLOWNIKOWYMI - slowami ktorych nikt nigdzie w normalnym zyciu nie uzywa.

I jak wyzej nie myl owner z tenant. Nie mieszaj ludziom w glowach.

SadiBaxton
Emigrant
Posty: 397
Rejestracja: 01 mar 2012 17:42

Postautor: SadiBaxton » 22 maja 2012 09:30

[quote=\\\\\\\\\\\\\\"StaraBaba\\\\\\\\\\\\\\"]Jesussssssssssssssssssss, nie ucz ojca dzieci robic cytatami SLOWNIKOWYMI - slowami ktorych nikt nigdzie w normalnym zyciu nie uzywa.

I jak wyzej nie myl owner z tenant. Nie mieszaj ludziom w glowach.[/quote]
rzeczywiscie -stara baba- to jnie tylko nick - zrzedzisz jak prawdziwa stara baba
wyluzuj bo ci zylka peknie i przestan sie spinac
wiadomo ze mialem na mysli osobe wynajmujaca a srasz sie jakby co najmniej popelnilem miedzynarodowe przestepstwo
to co napisalem to taki zarcik - ironia spesyjal for jou in inglisz - taki dzolk
co za ludzie
niby w UK a mentalnosc nadal prowincjonalna - :shock:

PS - tennat i renter - slysze w Londynie bardzo czesto wiec moze ojciec moglby sie nieco podszkolić w robieniu tych dzieci zeby nie wyszly jakies koślawe :roll: :D :lol: :P :P


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości

cron