Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
mandia
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 02 mar 2012 16:19

elektryczny prysznic

Postautor: mandia » 13 maja 2012 23:07

witam , zauwazylam taki wynalazek jak elektryczny prysznic ;-) czy moze mi ktos doradzic czy w Polsce bedzie tak samo dzialac ? chodzi mi o instalacje elektryczna czy bedzie dobra , oraz o cisnienie wody , nie wiem moze ktos sie na tym zna ....ja jestem totalnym laikiem , a chcialam takie cos zainstalowac w domu zeby nie czekac az woda sie na grzeje w bojlerze np.

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 14 maja 2012 11:25

Będzie działać.
Nie kupuj najtańszej wersji z jednym przełącznikiem do temp. i ciśnienia.
Taki jest lepszy na przykład:
http://www.discountedheating.co.uk/shop ... 11583.html
Ustawisz temp. ciśnienie i guziczkiem wł/wył. Nie trzeba za każdym razem kręcić.

mandia
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 02 mar 2012 16:19

Postautor: mandia » 15 maja 2012 13:49

ale bedzie dobrze dzialac , czy woda bedzie leciec jak krew z nosa ? i nie bede musiala instalacji elekt . zmieniac ?

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 15 maja 2012 16:22

99% użytkowników kansilowskich mieszkań jakoś nie narzeka ;)
Działać będzie o ile masz jakieś ciśnienie w rurach. Niagary się nie spodziewaj ale umyć się da spokojnie.
Nie będziesz musiała zmieniać, w pl mamy takie sam prąd 230V 50Hz

Spokojnie, może poodwiedzaj znajomych i się przekonasz ;)

Może ktoś ma to poczekaj, napiszą ...

mandia
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 02 mar 2012 16:19

Postautor: mandia » 15 maja 2012 18:28

pytam ,dlatego ze najpierw znalazlam jakis przeplywowy elektryczny ogrzewacz wody ale te sa z bojlerem i tam wlasnie cos pisali o pradzie , i kolezanka mi podpowiedziala ze po co sie meczyc z tym , jak mozna sam prysznic elektryczny zainstalowac ;-) co jest o wiele prostsze i nie trzeba miejsca na baniak ;-0


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości

cron