O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Anetchen
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 27 sie 2011 17:48

Pożyczka , gdzie co i jak...

Postautor: Anetchen » 27 sie 2011 17:52

Witam ,

Potrzebuje ok 2000 tys funtow na wynajecie mieszkania wraz z depozytem , niestety nie mam takiej sumy na wyciagnieciu reki.
Dlatego szukalam w googlach firm i placowek , ktore mogly by mi tej pozyczki udzielic , niestety z oplakanym skutkiem. jak juz znalazlam firme ktora pozycza pieniadze takiej sumy wolaja sobie by zwrocic im za 2 tys ponad 3tys ;/ nie bardzo mi sie to usmiecha .... wiec jesli ktos zna . lub bral pozyczki na dogodnych warunka czy podzielil by sie ze mna ta wiadomoscia ??
dziekuje ;)

Anetchen
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 27 sie 2011 17:48

...

Postautor: Anetchen » 27 sie 2011 20:54

ojojoj Blondynek nie denerwuj sie tak ....
co do Banku , jak jestes taki madry to sam wiesz ze nie latwo jest dostac kredyt , *credit card , tzreba spelniac to i owo , niestety jeszcze nie moge (nie mozemy) wziac karty kredytowej, dlatego szukam po innych instytucjach, co do mojego postu na temat mieszkania .... nie wyprzedzam faktow i nie gdybam co by bylo gdymym dostala te zasilki ... pisalam o nich poniwaz aktualnie je pobieram !!! tylko ze housing benenefit jest na pokoj ... na standard zycia nie narzekam tylko ile czasu mozna cisnac sie z dzieckiem na jednym pokoju ? a odlozyc tak od siebie 2 tys nie jest latwo , podczas gdy tylko jedno z nas pracuje ... mam na mysli mojego partnera...

Anetchen
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 27 sie 2011 17:48

...

Postautor: Anetchen » 27 sie 2011 23:30

wiesz na czym polega CB nie trzeba skrobac tynku ze scian by go dostac a co do ctx i wtx to ze dostajemy nie oznacza ze jest on jakis wielki, ...
nie rozumiem dlaczego w Twoich wypowiedziach jest tyle zlosci a moze pogardy ... lubisz odbierac ludziom ich marzenia i zalozenia ?? to ja Ci cos powiem skoro teraz za pokoj placimy 500 f a do tego dostajemy jakis zwrot za pokoj nie jest on wcale duzy , jaki ty widzisz problem ?? wynjmiemy 2bed wiec ta cena pojdzie w aplikacje , cos zwroca a reszte jestemy w stanie sami wylozyc czy to tak ciezko zrozumiec ?? :x jestesmy w stanie palcic za mieszkanie ok tys ale nie jestesmy w stanie odlozyc 2 tys przy tym placac za obecny pokoj , dojazd do pracy jedzenie i utrzymanie dzieca !!!!!!!!!!!!!!!! Gdybysmy zyli powietzrem , latali na miotlach a dziecko nie bylo by dzieckiem to tak odlozymy nawet 3 tys , i przestan siac zawiscia ;/

Anetchen
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 27 sie 2011 17:48

...

Postautor: Anetchen » 28 sie 2011 00:38

w ogole z chodzimy z tematu . Ja tutaj nikogo nie pytalam o ocenienie mojego budzetu , nie kazalam nikomu rowniez oceniacz czy stac mnie na mieszkanie czy nie, pytanie bylo zupelnie inne , wiec tego sie trzymajmy , nie schodzmy na poboczne czynniki, bo jesli faktycznie nie damy rade splacac mieszkana to my , a nie ty :) jesli nam braknie na nie funduszy , to my bedziemy musieli przycisnac pasa i wziąć sie jeszcze mocniej do pracy ... takze uwazam ze dalsza dyskusja na temat benefitow itp uwazam za niekompatybilmy z pytaniem ...

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Re: ...

Postautor: kordian » 31 sie 2011 22:43

Anetchen pisze:co by bylo gdymym dostala te zasilki ... pisalam o nich poniwaz aktualnie je pobieram !!! tylko ze housing benenefit jest na pokoj ... na standard zycia nie narzekam tylko ile czasu mozna cisnac sie z dzieckiem na jednym pokoju ?


Niechaj żyje i rozkwita, brytyjska Rzeczpospolita Ludowa!
:)

kozbierski
Troll
Posty: 306
Rejestracja: 29 sty 2010 07:21

Postautor: kozbierski » 02 wrz 2011 14:04

Gdzie takie szumowinostwo się rodzi? Pytam sie? Dlaaaaaczeeeego!
Szukam chaty na benefity żeby wy...c królową tak by lepiej napisała!

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 04 wrz 2011 08:34

pfuj znowu beneficiarze...

pozyczkiuk
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2012 14:02

Postautor: pozyczkiuk » 04 lut 2012 14:36

do 20 tys funtow na 6 lat, niskie oprocentowanie 9,9% w skali roku, uproszczone procedura - jesli macie pytania smialo odpowiem pozyczki_uk@yahoo.co.uk

aneczka32
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 20 mar 2012 12:16

uwaga na oszustów

Postautor: aneczka32 » 20 mar 2012 12:50

Pozyczki tylko w bankach, jeśli nie to w najlepszym przypadku otrzymacie tak wysoko oprocentowaną pozyczkę ze odsetki was całkowicie pograzą. Oszustów także nie brakuje , którzy się ogłaszaja z pożyczkami prywatnymi.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 58 gości

cron