Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
galem1001
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 12 lis 2009 15:38

LYCA MOBILE - oszuści i naciągacze!

Postautor: galem1001 » 25 maja 2011 11:44

Człowiek popełnia błedy... moim był zakup karty i doładowania LYCA MOBILE

Oferują między innymi 10Mb internetu dziennie, więc pomyślałem, że będę miał dodatkowy telefon na rozmowy do PL i przy okazji będę miał w nim pocztę. Okazało się, że transfer danych nie jest aktywny. Żadnego info na temat tego jak to włączyć ani na stronie www ani w instrukcji nie było. Napisałem do nich poprzez formularz z ich strony. Odpowiedź dostałem JUŻ po 3-ch dniach. Dowiedziałem się, że aby aktywować przesył danych muszę podać sporo danych. Moje osobiste... no trudno, imei telefonu.. po co ? No i numer telefonu, na który najczęściej się dzwoni. To ostatnie wydało mi się bardzo dziwne. Nie chciałbym narażać nikogo z moich znajomych na otrzymywanie reklam w moim imieniu... Odpisałem im i... odpowiedź otrzymałem po kolejnych 3-ch dniach. Zadzwoniłem więc na infolinię. Nadal chcieli wszystkich tych danych. Konsultant stwierdził, że takie mają zasady. Okazało się, że punkt, z podaniem numeru do znajomego jest nie do ominięcia. No to ja dziękuję Wybrałem LYCA MOBILE przypadkiem, podobnych ofert jest wiele. U "normalnych" operatorów transmisja danych włączna jest automatycznie, natomiast LYCA MOBILE oszukuje pisząc w ofercie "free internet for customer".

Dlatego ostrzegam tych, którzy chcieliby skorzystać z usług LYCA MOBILE.

Stirlitz
Gastarbeiter
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2011 20:20

Postautor: Stirlitz » 26 maja 2011 21:22

Ostatnio wielu zaskoczyło to ,że nagle zmienili darmowe minuty do innych na 100 minut za 5£ ze 240 czy 250 nie pamiętam. Ale to dziwne jakoś.
Wielu zauważyło na pewno wybieg O2 z tymi international calling cards próbują odzyskać starych klientów czy się uda zobaczymy?
Lebara i Lyca chyba nie są już tak opłacalne jak kiedyś...
Ale na pewno przyjdzie nowy z ofertą nie do przebicia i zabawa zacznie się od nowa.

Miki12345
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2011 21:57

Mobile

Postautor: Miki12345 » 27 maja 2011 21:59

Podobnie jest z t_Mobale.
warto poczytać i poszukać informacji o telefonach
dzwontaniej

Aurelia3
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2012 10:25

z Lyca na Delight Mobile

Postautor: Aurelia3 » 30 sty 2012 10:30

O, ja mialam podobny problem z Lyca, w ogole ich reklamy to trzeba dokladnie czytac, bo niby oferuja super tanie rozmowy 1p na stacjonarne 3p na komorki, a jak przeczytasz co napisali malym druczkiem, to oferta wazna z zeszlego roku listopada, a w tej chwili stawki o wiele wyzsze...wiec ja w koncu zdecydowalam sie na Delight...i jak do tej pory jestem zadowolona, nawet place mniej niz 3p na komorki, jak doladuje za 20 funciakow:)

Pamietajcie czytac wszystko dokladnie nawet male druczki:)

a jak ktos nie wierzy niech sprawdzi na stronie www.magazynemigrant.pl ostatni numer ze stycznia 2012, ostatnia strona i poczyta maly druczek:)


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 18 gości

cron