O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
guziczek1
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 17 sie 2010 19:54

Postautor: guziczek1 » 15 kwie 2011 11:09

Potraficie zepsuć dzień ,aż się nie chce tu zaglądać.

gomez82
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 01 kwie 2011 15:54

Postautor: gomez82 » 15 kwie 2011 22:04

sa dostepne telefony i widac je na tej stronie ktora podalem wczesniej (ale usunalem bo przeciez nie mozna pomagac innym)
jesli chodzi natomiast o tel stacjonarny z internetem to o2 wcale nie jest korzystniejsze.zapytaj w o2 to zobaczysz co faktycznie oferuje o bardzo sie zdziwisz co jest na stonie a co jest faktycznie jak chcesz podpisac umowe i zaglebiasz sie w szszegoly kontraktu.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 16 kwie 2011 11:21

guziczek1 pisze:Potraficie zepsuć dzień ,aż się nie chce tu zaglądać.




Witam Agata , książka dotarła?
Napisz kilka słów, na jakim etapie odchudzania jesteś i jak to znosisz ,mi niestety nie udało się. pozdrawiam.



http://forum.londynek.net/viewtopic.php ... highlight=




chyba raczej z tego powodu masz zly humor, bo gdybys taka wrazliwa byla to bys sie tak nie spasla ... po co wiec narzekac, ze swiat niedobry itd przeciez jedzenia nikt w ciebie nie wpycha :roll:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 16 kwie 2011 16:05

tak sie mial piernik z wiatrakiem, ze se tak zazartowalam 8) spodobalo sie czy nie niewazne, jam sie rozesmiala i to najwazniejsze :wink:

gomez82
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 01 kwie 2011 15:54

Postautor: gomez82 » 16 kwie 2011 20:45

szkoda tylko ze dzwoniac do o2 i proszac o pack code nie byli w stanie zaoferowac mi lepszej oferty niz UW.oczywiscie zadali mi pytanie gdzie do kogo i co oferuje a moze zooferuja cos lepszego by nie stracic klijenta- no ale suma sumarum nie zaproponowali.jak to wytlumaczysz specjalisto od o2?uzryj dobrych argumentow to moze wroce do o2.jesli chodzi o zrozumienie i czytanie malymi literami(w jezyku angielskim) to chyba nie mam problemu.mysle ze przeczytalem wiecej ksaiazek po angielsku niz ty zwlaszcza ze ukonczylem tu w UK studia wyzsze.

gomez82
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 01 kwie 2011 15:54

Postautor: gomez82 » 17 kwie 2011 13:42

jak zwal tak zwal ten pac ale nie odpowiedziales na pytanie skoro o2 ma takie rewelacje to dlaczeo operator nie dal mi lepszej oferty albo takiej samej by zachowac klijenta?

gomez82
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 01 kwie 2011 15:54

Postautor: gomez82 » 17 kwie 2011 13:48

pomijam tez fakt ze jak kupowalem u nich(o2) internet z telefonem nie poinformowalo mnie ze jak nie mam lini telefonicznej (a mowilem im to na miejscu 2 razy) bedzie trzeba ja podciognac (okazalo sie to dopiero w domu kiedy to musialem zadzwonic do operatora o2 a ten do mnie ze za podlaczenie lini 120 funtow plus kontrakt.
w UW podłaczednie lini jest za free.no nie wiem ale jak uwazasz ze o2 nadal jest konkurencyjne a 120fjuna to nic to ok - zwracam honor

gomez82
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 01 kwie 2011 15:54

Postautor: gomez82 » 17 kwie 2011 20:58

jak mi wiadomo wszystkim instytucja zalezy na tym by ich klijenci pozostali u nich a nie odchodzili, no chyba ze ty mowiacy i piszacy biegle po angielsku znasz jakas inna matematyke ktora mowi o tym by pozbywac sie klijentow i nie dawac konkurencyjnych cen by u nich zostac.masz naprawde oryginalny pkt myslenia i widzenia.
ps
mysle ze skoro udalo mi sie zdobyc tu dyplom to rozumiano mnie na tyle by moc dogadac sie z operatorem linii o2.nie wiem czy juz wiesz ale teraz kazdy walczy o klijenta i nie opowiadaj mi ze o2 nie bedzie samo siebie przebijalo.poprostu nie sa wstanie zaoferowac lepszej taryfy.nie wiem czy masz do czynienia z podejmowaniem jakich kolwiek decyzji w sprawach finansowych jakiej kolwiek firmy(tak bys mial mial glos decydujacy w sprawach wspólpracy z innymi instytucjami) ale kazda firma (telekomunikacyjna, reklamowa itd) sklada ci kilka ofert.jak nie zgadzasz sie na jedna oferte zaraz proponuja nastepna i nastepna tak bys tylko zostal u nich.
jesli temu zaprzeczysz to musisz jeszcze troszke sie pouczyc o zawieraniu jakichkolwiek umow i prawach rynku a zaoszczedzisz znacznie wiecej pieniedzy.pierwsza oferta cenowa (wszedzie) nie jest ostatnia oferta a wszyscy tylko chca jak najwiecej zarobic.to jest proba kto wiecej" wywalczy" czy ty jako klijent mniejsze stawki czy oni jako operator sciagajac z ciebie wieksze pieniadze.
pozdrawiam


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 46 gości

cron