O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Obrzydliwe

Postautor: Gonzo » 11 sty 2008 07:27

Rozchylanie nóg przed obcokrajowcami powinno być sportem narodowym Polek.

http://wiadomosci.onet.pl/1462194,720,kioskart.html



Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 sty 2008 14:00 przez Gonzo, łącznie zmieniany 2 razy.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 11 sty 2008 07:53

Tak tak, Gonzuniu. Nie przejmuj sie, wszystko bedzie dobrze, jutro zmienimy kaftanik na nowy, taki z ciasniej zwiazanymi ramionkami... :lol:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 11 sty 2008 08:08

Ale z drugiej strony kilka tekstow zazdrosnych polskich polinteligentow domaga sie zacytowania:

Odkąd Janusz wziął rozwód przed kilkoma laty, przysiągł sobie, że nigdy więcej nie da się wykorzystać. - Obawiam się, że takie są wszystkie kobiety. Od czasu, gdy jestem sam, wydałem na kobiety nie więcej niż sto złotych. I to wcale nie w agencji towarzyskiej - śmieje się.

Czy zrobiłby dziewczynie jakikolwiek prezent? - Owszem. Spotykałem się z kilkoma kobietami, jednej kupiłem na bazarze stringi za pięć złotych. Ale nie dam więcej pociągnąć się za portfel.


:lol: :lol: :lol:

Dziewczyna stwierdziła, że nie bierze pod uwagę zamieszkania z przyszłym mężem w Polsce, bo w tym kraju wszyscy patrzyliby na nich krzywym okiem. - I jak taką zrozumieć? Czy nie mogła sobie znaleźć męża z Polski? - irytuje się Jacek.


Oczywiscie, to nie zakute lby sa winne, tylko dziewczyna ktora przeciez nie ma prawa znalezc sobie meza skad chce :lol: :lol: :lol:

A tu jak widac nie tylko polscy faszysci sie tym martwia, rosyjscy faszysci rowniez:

Z problemem mieszanych związków kilka lat temu próbowała zmierzyć się Rosja. W kraju tym, według badań, niemal co trzecia kobieta myśli o wyjeździe na Zachód i poślubieniu obcokrajowca. (...)

Odpływ młodych i pięknych dziewczyn za granicę przeraził nawet polityków. Opozycja pod wodzą kontrowersyjnego lidera Władymira Żyrinowskiego wystąpiła z oficjalnym projektem uchwały zakazującej dziewczynom do 21 roku życia opuszczania kraju.

(...)

Wydarzenia z Rosji profesor Anna Brzezińska ocenia ostro i brutalnie: - Przypominają mi hitlerowskie eksperymenty mające na celu podtrzymać czystość genetyczną.


a tu wyjsnienie, Gonzusiu:

Psycholodzy doszukują się w naszych zachowaniach instynktów zwierzęcych. Okazuje się, że przedstawiciele własnego stada nie dopuszczają do swoich samic obcych osobników, choć zwierzęta nie żyją w związkach z jedną partnerką. Podobnie wśród mężczyzn dominuje prawo własności. Polki traktują jak samice z własnego stada


To co Gonzusiu? Rogi dumnie do gory i marsz na rykowisko!

...eeeee.... w twoim przypadku na kumkowisko, plazie.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 11 sty 2008 11:55

To co Gonzusiu? Rogi dumnie do gory i marsz na rykowisko!

...eeeee.... w twoim przypadku na kumkowisko, plazie.


ha ha ha ubawiles mnie Marc do lez.....
Coraz bardziej sie zastanawiam czy Gonzo nie zostal zdradzony przez jakas polke w UK, ten temat walkuje juz do znudzenia.....az nawet komentowac sie nie chce.... :roll:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 11 sty 2008 12:14

Nie sadze. Zeby zostac zdradzony musialby najpier miec przez kogo byc zdradzony.

Onanizujace sie przed kompem pryszczate nastolatki rzadko posiadaja partnerki. Chyba ze za takowa uznasz chusteczke chigieniczna :lol:

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 11 sty 2008 12:48

pie... glupoty, Gonzo moze miec kazda laske jaka sobie zechce, biale, czarne, zolte, tylko imiona maja podobne bo kazde sie konczy na .gif lub .jpeg :P

W tym objechanym temacie powiem tyle, ze polki maja ta sama przyware co inne kobiety z postkomunistycznych krajow. Od malego maja wciskane ze zagraniczne jest lepsze, mama mowi ze trzeba sobie znalezc bogatego meza, to w zyciu bedzie latwiej. Slodycze z peweksu zawsze byly lepsze niz czekoladopodobne na polkach w sklepie gdy przypadkiem cos tam bylo :)
Pozatym taki obcokrajowiec w UK jest juz czesto ustawiony, ma mieszkanie, obeznany jest w warunkach, moze pomoc zalatwic cos, znalezc prace.
Dotyczy to moim zdaniem wiekszosci, druga spora czesc trafiala wczesniej na polskich facetow ktorzy nie potrafili jej dogodzic, boli ale prawdziwe panowie. No trudno zeby niedomyty, chamski i zaawansowany stazem alkoholik cos w tej kwestii podzialal.
Kolejny raz dokladam formulke ze nie mowie o kazdej, tylko o tendencji, zostawilem pare procent na normalne pary, zeby mi jakas tu focha nie strzelila :)

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 11 sty 2008 13:03

no i dobrze ze zostawiles Arti te pare procent bo juz moja twarz zmieniala barwe na czerwonawa.....ze zlosci :twisted:
bo ja kurde nie bylam karmiona ta papka o bogatym facecie i tego typu duperelach, moze szkoda bo teraz bym byla ustawiona, a tak musze z PAKISTANSKIM facetem zmagac sie z codziennoscia (RAZEM) i razem musimy budowac nasza przyszlosc....
Co nie znaczy ze nie zgadzam sie z opinia ze wiele kobiet pociaga ten mit o bogatych szejkach ze wschodu i na to sie lapia....tylko w Polsce tez jest ogromny procent kobiet ktore ida do lozka z polskimi facetami tylko i wylacznie z finansowych powodow, wiec rasa nie ma az tak wiele tu do powodzenia....kwestia charakteru i latwosci seksualnej kobiet :wink:

Marc pamietaj ze chusteczka tez musi byc POLSKA :lol:

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 11 sty 2008 13:24

No ja nie wiem co powiedzial by Twoj facet, wiedzac ze ktos inny sprawil ze na Twojej buzi pojawily sie gorace rumience :mrgreen:
A na serio to musi byc niefajnie jechac z nim do Polski bo mozna miec problemy z osiedlowymi zulikami ze o rodzinie nie wspomne. Ja Wam zycze jak najlepiej, ale niestety znam moj kraj z tej najgorszej strony tez.
Nie mam nic do latwych seksualnie polek, jak to okreslilas, niech sie dziewczyny bawia i ucza, byle bezpiecznie :) Do leni ktorzy chca sie podpiac pod czyjac prace za to mam, kazdej plci/rasy itd. tepic to trza.
Swoja droga, ladnie podsumowalas kobiety, jestescie poprostu z natury zepsute i kolor skory czy narodowosc nie ma tu nic do tego ;)
[piii...] ma Gonzo z tym chusteczkami, bo pewnie jak wszystko co tanie z Chin sa importowane Razz
Ostatnio zmieniony 11 sty 2008 13:33 przez Artur79, łącznie zmieniany 1 raz.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 11 sty 2008 13:26

ha ha ha.....no o rumiencach przeciez mu nie powiem..... :wink:
nie bylam z nim jeszcze w Polsce i prawde mowiac jak czytam niektore komentarze to sie powaznie nad taka podroza zastanawiam, a moja rodzina nie ma nic do jego pochodzenia, przegadalam z nimi ten temat milion razy.... jezeli jest milosc miedzy ludzmi to jest i zaufanie i szacunek dla wyborow drugiej osoby, ja to na szczescie w mojej rodzinie posiadam :D
ja nie podsumowalam wszystkich polskich kobiet w ten sposob....uwazam ze jesli kobieta jest z natury latwa i nastawiona na finansowa strone zwiazkow to nie ma znaczenia tu kolor skory jej partnera :wink:

a Gonzo sam sobie wyprodukuje te chusteczki aby tylko byly POLSKIE

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 11 sty 2008 14:11

Jedno jest pewne.Podobne poglądy do moich ma duża większość Polaków,więc nikt tu nie będzie tolerował widoków typu Polka+Nigeryjczyk,Pakistańczyk itd.Macie to gwarantowane drogie Panie,że po ewentualnym powrocie będziecie tu żyć z piętnem dzi***.Mam nadzieję,że nie wrócicie.Chociaż to zróbcie dla kraju.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 11 sty 2008 14:17

prawde mowiac wisi mi jaka latke mi przypna ludzie twojego pokroju Gonzo, na takich ludzi szkoda mojego cennego czasu. Pamietaj tylko ze ten swiat funkcjonuje wg zasady co dajesz to do ciebie wroci......mam nadzieje ze kiedys sie obudzisz i zobaczysz cos wiecej poza swoj bardzo ograniczony swiatopoglad....

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 11 sty 2008 14:24

obudzi sie obudzi i zobaczy za soba takiego wielkiego murzyna przytulonego do niego "na lyzeczke" :)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 11 sty 2008 14:44

Wszystko by bylo ok, gdyby te nasze Polki nie byly tak zaslepione ;)
Mowia tam ze Polak to taki, a taki -
tutaj napisze, ze wcale nie pasuje do tego stereotypu.
Dbam o siebie, mowia ze jestem przystojny, dobrze sie ubieram, mam swietna prace - nie wygladam juz jakbym dopiero co przyjechal z Polski :)
Chodze do dobrych lokali, lubie czasem wpasc do teatru itd...
Zawsze jak poznam jakas Polke (a to widac, po prostu mam taki zmysl - jak pewnie wielu tutaj, ze zawsze rozpozna rodaczke), to jak zaczne mowic po Polsku, to cala ich radosc znika niczym niczym dobre czekoladki :)
Wiec co, mam udawac, ze nie jestem Polakiem ? Co poradze na to, ze nasz Polski typ urody podoba mi sie najbardziej.
Kiedys byla taka historia, ze pewien znajomy poznal fajna Polke w pubie i zaczeli chodzic ze soba - z tym, ze nie powiedzial jej ani slowa po Polsku i wymyslil ze jest z Brazylii - bo nawet mial taka urode i pare wyrazow po Portugalsku znal :) Ale pewnego dnia pare miesiecy pozniej w pubie grupka podpitych Polaczkow, znajomych tej dziewczyny zaczela sie smiac z jej chlopaka i z niej, ze zamiast znalezc sobie mezczyzne z Polski, to sie zadaje z jakimis brudasami. W tym momencie jej chlopak nie wytrzymal i nawrzucal im pare k*rw i ch*jow... A potem jej powiedzial, ze jest z Polski... dziewczyna byla w szoku i uciekla... wiecej sie nie spotkali :)

Wiec, co robic drodzy forumowicze ?
a) byc samemu i miec nadzieje, ze kiedys znajdzie sie jakas normalna rodaczka... (tak juz prawie dwa lata mam nadzieje... :( )
b) zapomniec o jezyku Polskim, zrobic kurs tureckiego lub hiszpanskiego, powiedziec rodzicom zeby udawali daleka rodzine i ze niby prawdziwi rodzice wyemigrowali do argentyny w latach 70 ?
c) wykupic sobie bilety na weekendy do krakowa czy tez poznania i tam poznac jakas fajna dziewczyne - a potem ja tutaj sprowadzic, majac nadzieje ze nie zostawi mnie kiedy znajdzie prace...

Jak macie inne propozycje, napiszcie :)

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 11 sty 2008 14:47

banita: dobre ! :)
moze Gonzo dorobi sie takiego slicznego bobo :)
Obrazek

user1814656: jesli te historie to prawda to ja nie wiem co powiedziec, a zawsze cos mam do powiedzenia :)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 11 sty 2008 15:05

musisz poprosic gonza zeby ci dal telefon do siostry bo twoim jedynym wyjsciem jest polka- rasistka wtedy napewno dla innego nie bialego cie nie zostawi a wsrod bialych wg twojego opisu malo moze sie z toba rownac :)

swoja droga jakie to dziwne ze wiekszosc polakow to rasisci a wiekszosc polek idzie do lozka z innymi rasami, hmmm


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 41 gości

cron