Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
klipobdg
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 19 cze 2010 16:22

Re: TYLKO NIE IMPORTPOL!!!!!!

Postautor: klipobdg » 19 cze 2010 16:51

user2056273 pisze:PRZEDZWONILAM DO WLASCILIELA FIRMY INTERPOL,KTORY OSWIADCZYL MI,IZ JEST TO ZAPEWNE MOJA WINA[PODOBNO JA PRZYKLEILAM ZLE NAKLEJKI]JA ABSOLUTNIE NIE WIEM O CO CHODZI,PAN UTWIERDZIL MNIE W PRZEKONANIU,IZ NIE JEST OD SPRAWDZANIA ADRESOW
CZYLI KTO NIBY MA JE SPRADZAC?!!!

Przepraszam w imieniu ImportPOL'u, że nie są Bogiem i nie wiedzą, co na myśli miał Klient w momencie kiedy pomylił naklejki. Postarają się poprawić i kupić szklaną kulę.

user2056273 pisze:A NA KONIEC ,JAK PROBOWALAM TROCHE OSTRZEJ ,USLYSZALAM OD WLASCICIELA SUPER FIRMY:*SKONCZE TE ROZMOWE TERAZ ,BO MUSIALBYM PUSCIC WIAZANKE NIEPRZYJEMNYCH SLOW*

Bo taka jest prawda.. "Próbowałam trochę ostrzej"? Czy uważa Pani, że winą firmy ImportPOL jest to, że Klient pomylił adresy na paczkach? Jeśli tak Pani uważa, radzimy odwozić paczki do Polski osobiście - uniknie Pani takiego problemu.

Britport
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 16 cze 2010 00:47

Postautor: Britport » 19 cze 2010 23:24

Na poczatku napisze ze nie jestem obiektywny w temacie...

Jednakze zastanawia mnie tylko spojnosc informacji na stronie rzeczonej firmy tzn

Firma oferuje mozliwosc odebrania paczki od klienta z terenu całej Wielkiej Brytanii I Irlandii. Oferujemy dwa rodzaje usług:
-Zamow paczke z Londynu (tylko londyńskie kody pocztowe) w obrębie M25: od poniedziałku do piątku w godzinach 16-23 w soboty: 10-16. Cena za przesyłkę do 30 kg - 15* Funtów -Zamow paczke z calej Wielkiej Brytanii I Irlandii: od poniedziałku do piatku w godzinach 9-17. Paczka do 25kg – 20* Funtów.

* Podane ceny sa cenami calkowitymi bez zadnych dodatkowych oplat za dojazd stosowanych w wiekszosci innych firm kurierskich


a juz na nastepnej stronie...


Odbior przesylek ze wszystkich kodow londynskich takich jak: S,W,N,E,UB,HA,NW,SW za darmo (w przypadku tylko 1 paczki doplata 5Funtow za dojazd)
Z nastepujacych kodow pocztowych : WD, IG, UB (3,7,8,9,10,11), HA (1,2,3,4,5,6), TW (10,11,12,13,14,15,16,17,18,19), CR (0,2,3,4,6,8), SE (2,28) - 10Funtow za odbior ( nie zaleznie od ilosci paczek)


Juz sam sie pogubilem ile ta paczka kosztuje...[/quote]

matej
Emigrant
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2008 15:19

Postautor: matej » 10 lip 2010 15:06

ja polecam Trans&Voyger, bardzo solidna firma, korzystałem z niej nie raz i nie dwa. Polecam

PRYTAS
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2010 23:26

Postautor: PRYTAS » 25 lis 2010 23:29

jeżeli o mnie chodzi to z czystym sumieniem mogę polecić firmę www.polskismak.co.uk kasują 15funtów za paczke i nie zdażyła mi sie jeszcze sytuacja żeby coś było nie tak. a korzystałem z ich usług kilkakrotnie

joanna76pl
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2010 21:11

unikajcie eagletransport

Postautor: joanna76pl » 11 gru 2010 21:24

mimo to, że kilka osób poleciło eagletransport, ja zdecydowanie nie polecam
umówili się na konkretną datę, nikt nie przyjechał, na drugi dzień nikt nie przyjechał, odłorzyli odbiór na następny tydzień i surprise, surprise nikt nie przyjechał, w rezultacie wysłanie paczki opóźnione o 2 tyg (podali 100 wymówek,było oczywiste, że im nie zależy)
w końcu musiałam wysłać je pocztą
WIELKIE DZIęKI EAGLETRANSPORT! :cry:

agaweitmann
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2010 20:09

Postautor: agaweitmann » 13 gru 2010 20:12

Znam bardzo dobrą firmę Abbey Eurotrans. Polecam. Odbierają paczki z domu, szybka dostawa. Kilka razy korzystałam z ich usług i nie zawiodłam się, www.abbeyeurotrans.co.uk.

user1549779
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 25 gru 2010 16:03

IMPORTPOL

Postautor: user1549779 » 02 mar 2011 21:03

Hey. Osobiscie nie polecam firmy IMPORTPOL ani firmy PIORUN. Sa to dwie firmy z ktorymi miałam spore kłopoty i problemy :shock: IMPORTPOL to firma z ktora miała stycznosc nie raz i zawsze pojawiały sie problemy bez wytłumaczenia. PIORUN brak slow paczki docieraja pod zły adres. Ludzie ktorzy pracuja w tej firmie nie wiedza co to kultura( nie raz słyszałam brzydkie słowa), po 4 tygodniach odzyskałam swoje paczki. Prosze uwazac na te dwie firmy. Pozdrawiam Aga :D

vauer6
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 23 paź 2010 21:48

Postautor: vauer6 » 03 mar 2011 12:15

osobiscie polecam firme PACKAR.Solidna firma i zawsze wszystko na czas.

Monia2603
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 27 kwie 2011 19:22

Postautor: Monia2603 » 01 maja 2011 19:46

Ostrzegam przed PACKAR.PL zabieraja paczki i nie wiadomo co sie z nimi dzieje!!! Jednym slowem OSZUSCI!!!!!! Oszukali mnie wiec nie pisze bzdur.Paczka ktora zabrali nie dotarla do Polski.

Firma PIORUN nie jest s£owna.Umawiaja sie i nie przyjezdzaja bez zadnego tel czy sms'a.

NIE POLECAM FIRMY PIORUN I OSTRZEGAM PRZED PACKAR.PL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

koko851
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2011 14:50

Postautor: koko851 » 09 gru 2011 18:04

Britport pisze:Na poczatku napisze ze nie jestem obiektywny w temacie...

Jednakze zastanawia mnie tylko spojnosc informacji na stronie rzeczonej firmy tzn

Firma oferuje mozliwosc odebrania paczki od klienta z terenu całej Wielkiej Brytanii I Irlandii. Oferujemy dwa rodzaje usług:
-Zamow paczke z Londynu (tylko londyńskie kody pocztowe) w obrębie M25: od poniedziałku do piątku w godzinach 16-23 w soboty: 10-16. Cena za przesyłkę do 30 kg - 15* Funtów -Zamow paczke z calej Wielkiej Brytanii I Irlandii: od poniedziałku do piatku w godzinach 9-17. Paczka do 25kg – 20* Funtów.

* Podane ceny sa cenami calkowitymi bez zadnych dodatkowych oplat za dojazd stosowanych w wiekszosci innych firm kurierskich


a juz na nastepnej stronie...


Odbior przesylek ze wszystkich kodow londynskich takich jak: S,W,N,E,UB,HA,NW,SW za darmo (w przypadku tylko 1 paczki doplata 5Funtow za dojazd)
Z nastepujacych kodow pocztowych : WD, IG, UB (3,7,8,9,10,11), HA (1,2,3,4,5,6), TW (10,11,12,13,14,15,16,17,18,19), CR (0,2,3,4,6,8), SE (2,28) - 10Funtow za odbior ( nie zaleznie od ilosci paczek)


Juz sam sie pogubilem ile ta paczka kosztuje...
[/quote]

Nie polecam importpolu !!!!

1/- moja paczka przyszla z uszkodzona zawartoscia

2/- przed skorzystaniem z importpolu zatelefonowalam do nich i mi powiedziano, ze jest gwarancja i w przypadku uszkodzenia wystarczy je zglosic

3/ zglosilam reklamacje w odpowiedzi napisano w mailu , ze to zajmie mnostwo czasu

4/ - wysylalam maile codziennie przez 2 miesiace z pytaniem o reklamacje i....zadnej reakcji firmy, a gdy wreszcie sie do nich dodzwonilam to powiedziano mi, ze to sie zdarza i TRUDNO

Sa aroganccy i nie sa wcale tani. Musialam zaplacic 23funty za paczke do 30kg.

Nastepny raz skorzystam bezposrednio z DPD. Zatelefonowalam do nich do Warszawy w sprawie mojej reklamacji i powiedziano mi na podstawie numeru przesylki, ze NIKT Z IMPORTPOLU NIE ZGLASZAL REKLAMACJI i ze moge to zrobic sama, co zrobilam i dostalam odszkodowanie bez problemu. [b:97a58340a0]

UNIKAC IMPORTPOLU JAK ZARAZY !!!!!! Klamia i nie szanuja klienta[/

user1949997
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2012 23:17

Postautor: user1949997 » 03 wrz 2012 00:07

Ostrzegam!!!
Nie mylcie Eagle Transport z Eagle Trans i Eagle Express.
Obie są z legnicy więc myślę że działają razem.
Ja wysyłam od kilku lat Eagle Transport z Londynu i nie miałem nigdy problemów.

http://eagletransport.co.uk

Pozdrawiam !!!

sekopl
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2012 11:23

Postautor: sekopl » 16 wrz 2012 11:33

Paczki z/do Polski i nie TYLKO... 22 ₤, 27 € lub 110 PLN, sprawdź www.oBox.pl
- żadnych ukrytych kosztów
- profesjonalna obsługa
- pełna kontrola zleceń
- atrakcyjne stawki
- szybko
- bezpiecznie

ewe1lina
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2012 10:45

Postautor: ewe1lina » 19 gru 2012 10:56

UNIKAJCIE FIRMY IMPORTPOL!

Po tym ja umowilam, ze z nimi na dobior paczek (ich ostatni kurs przed swietami), ktory potwierdzalam dwa razy, kurier nie przyjechal. Po tym tak powiedziano mi ze bedzie po 6pm, zadzownilam do nich po 7pm potwierdzic o ktorej beda, uslyszalam, ze moge isc spokojnie spac a oni zadzwonia, bo moze to byc nawet 1pm. Kurier nie pojawil sie wcale, nie zadzownil wyjasnic i nastepnego dnia nikt nie odbieral telefonu.


Niech ta firma nie nazywa sie nawet firma transportowa, bo tak widze po innych komentarzach duzu jeszcze jej brakuje, a przede wszystkim szacunku do klienta.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2012 10:58 przez ewe1lina, łącznie zmieniany 1 raz.

ewe1lina
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2012 10:45

Postautor: ewe1lina » 19 gru 2012 10:57

UNIKAJCIE FIRMY IMPORTPOL!

Po tym ja umowilam, ze z nimi na dobior paczek (ich ostatni kurs przed swietami), ktory potwierdzalam dwa razy, kurier nie przyjechal. Po tym tak powiedziano mi ze bedzie po 6pm, zadzownilam do nich po 7pm potwierdzic o ktorej beda, uslyszalam, ze moge isc spokojnie spac a oni zadzwonia, bo moze to byc nawet 1pm. Kurier nie pojawil sie wcale, nie zadzownil wyjasnic i nastepnego dnia nikt nie odbieral telefonu.


Niech ta firma nie nazywa sie nawet firma transportowa, bo tak widze po innych komentarzach duzu jeszcze jej brakuje, a przede wszystkim szacunku do klienta.


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości