O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
wmalecki
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 16 paź 2007 11:56

Jaka karta kredytowa, jaki broadband?

Postautor: wmalecki » 08 lut 2011 03:10

Witam
Jestem w trakcie organizacji tych dwoch rzeczy i prosze bardziej doswiadczonych userow o praktyczne rady

Jesli chodzi o karte kredytowa gdzie zaaplikowac by w miare mozliwosci dostac jak najwiekszy limit jak najszybciej? Przynajmniej zanim zapomne ze aplikacje skladalem i obarcza mnie jakimis kosztami. Capital One reklamuje sie ze jest 60 sec response ale to jest bzdura - po wypelnieniu aplikacji teraz cos pisza o '7 dniach roboczych', Santander w ogole nic nie napisal tylko wlaczyla sie glowna strona banku i nie wiem co i jak, Sainsbury wzial aplikacje na 'assessment' tez nie wiadomo kiedy co i jak

Prosze o rade gdzie wypelnic albo gdzie sie udac zeby najlepiej tego samego dnia dowiedziec sie na czym stoimy wskazanie firmy. Dziekuje

Jesli chodzi o broadband niby jest konkurencja ale wiekszosc dostawcow opiera sie na linii BT tak jak Tesco czy Orange wiec lepiej sobie zalozyc juz lacze w samym BT skoro inni na nich sie zdaja a tylko posrednicza. Wada BT jest kosmicznie dlugi termin oczekiwania na instalacje linii telefonicznej ktory wynosi nawet dwa miesiace. Myslalem ze komuna juz sie skonczyla a w normalnej firmie jesli jest popyt to zatrudnia sie dodatkowe posilki ale widac jednak nie. To samo O2 kaze czekac na internet minimum 6 tygodni co jest zdecydowanie za dlugim terminem. W gre wchodzi jeszcze Talk Talk i jestem w srodku dwumiesiacznego oczekiwania na instalacje linii ale czy daloby sie cos zrobic zeby instalacje przyspieszyc i byla np w ciagu tygodnia od zlozenia zamowienia? W ktorej firmie tak jest? Napewno nie Sky ktore ma jakis trzy-czterostopniowy etap instalowania serwisu i kolejne etapy wyparowuja z systemu zamowien jesli nie dopilnujemy. Virgin niby moze miec instalacje na nastepny dzien ale te firme wlasnie opuscilem (dluga historia) i nikomu nie polece.

Czy jakas firma obok wyzej wymienionych instaluje internet czyli w praktyce mamy internet w tydzien czy dwa od momentu zamowienia a nie po dwoch-trzech miesiacach?

Za wszystkie rady serdecznie 'dzieki'

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Re: Jaka karta kredytowa, jaki broadband?

Postautor: marekleyton » 08 lut 2011 07:46

wmalecki pisze:
Virgin niby moze miec instalacje na nastepny dzien ale te firme wlasnie opuscilem (dluga historia) i nikomu nie polece.



a ja wręcz przeciwnie , tylko Virgin

zero opłaty wstepnej, przystepne ceny, dobre taryfy , mniodzio :))

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: Jaka karta kredytowa, jaki broadband?

Postautor: banita » 08 lut 2011 09:28

wmalecki pisze:Prosze o rade gdzie wypelnic albo gdzie sie udac zeby najlepiej tego samego dnia dowiedziec sie na czym stoimy wskazanie firmy.


bezposrednio do banku :?

ppinc2
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 03 mar 2011 21:02

Postautor: ppinc2 » 09 mar 2011 18:14

jesli chodzi o karte kredytowa to sprawdz halifax, karta nazywa sie chyba "one". mam ja i pomimo srednich zarobkow dali mi kilka tysiecy.

jak zarobic z adsense

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 11 mar 2011 00:32

blondynek pisze:a za pare miesiecy pokaze sie post - 'zadluzylem sie, bank mnie sciga, wyjezdzam do PL - co mi zrobia jak nie splace' :lol:


O to to... k...wa, ile ja tego czytam na mailu codziennie...

A do autora postu: nie aplikuj online, bo z każdą odmową credit score Ci leci na łeb.

ppinc2
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 03 mar 2011 21:02

Postautor: ppinc2 » 15 mar 2011 17:43

jeśli chodzi o wybór karty kredytowej to warto przeczytać http://www.moneycalculators.info/pl/zak ... C4%85.aspx o kartach typu cashback

Abramski
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 27 lut 2011 18:09

Re: Jaka karta kredytowa, jaki broadband?

Postautor: Abramski » 15 mar 2011 18:25

marekleyton pisze:
wmalecki pisze:
Virgin niby moze miec instalacje na nastepny dzien ale te firme wlasnie opuscilem (dluga historia) i nikomu nie polece.



a ja wręcz przeciwnie , tylko Virgin

zero opłaty wstepnej, przystepne ceny, dobre taryfy , mniodzio :))


ja również brał bym Virgin

indianer
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2011 22:28

Postautor: indianer » 30 maja 2011 22:30

jeśli chodzi o polskie karty kredytowe, co sądzicie o ofercie DB - karta kredytowa za darmo. Mam u nich konto bankowe i przesłali mi właśnie ofertę na kartę, dlatego pytam. Ewentualnie jaki inny bank wybrać?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 01 cze 2011 13:46

a ja myslalem ze to angielskie forum a nie polskie

Bolero
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 12 maja 2011 09:58

Postautor: Bolero » 02 cze 2011 11:07

BT ma dosc szybki internet, ale slyszalam tez ze Sky oferuje dobry broadband - popatrz na ceny i MB.

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 02 cze 2011 13:04

Mamy sky na chacie, tv, net, śmiga spoko, żadnych problemów

http://www.broadbandproviders.co.uk

http://www.ukbroadbandworld.com


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 32 gości

cron