O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
nawigator
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 27 sty 2011 16:24

Uwaga! Mocny film.

Postautor: nawigator » 26 sty 2011 21:45


aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 26 sty 2011 23:19

a tu... szczgolnie pod koniec tasmy cale ciala ludzi..

http://www.youtube.com/watch?v=odqhUscC ... re=related



a tu rozmowy pilotow

http://www.youtube.com/watch?v=aka4XfnY ... re=related

nie wiem skad im sie nagle (pod koniec tasmy) 20 wzielo.. wszystko w normie bla bla a nagle slychac 20 metrow i drzewo uderzajace...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 27 sty 2011 08:49

ja pie...... nie nudzi was to jeszcze? moze chcociaz 3 lutego bedzie spokuj ...

justa81
Emigrant
Posty: 104
Rejestracja: 07 sty 2011 08:17

Postautor: justa81 » 27 sty 2011 09:40

banita pisze:ja pie...... nie nudzi was to jeszcze? moze chcociaz 3 lutego bedzie spokuj ...
nigdy nie będzie spokoju i uwierz mi ze to sie nigdy nie skończy bo nikogo nie interesuje prawda

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 27 sty 2011 09:43

jaka prawda? ze samolot sie rozbil?

alapluska
Gastarbeiter
Posty: 69
Rejestracja: 10 sty 2011 11:11

Postautor: alapluska » 27 sty 2011 10:52

sory ale mocny film to przesyłam wam ja a spadajacy samolocik wybaczcie http://www.youtube.com/watch?v=ne34sulz ... re=related

kozbierski
Troll
Posty: 306
Rejestracja: 29 sty 2010 07:21

Postautor: kozbierski » 27 sty 2011 11:09

http://www.youtube.com/watch?v=SPgMiLJFDt4 to jest najlepsze mój ulubiony oglądajcie od początku do końca

tomekjak
Gastarbeiter
Posty: 47
Rejestracja: 07 sty 2011 10:05

Postautor: tomekjak » 27 sty 2011 11:57

alapluska pisze:sory ale mocny film to przesyłam wam ja a spadajacy samolocik wybaczcie http://www.youtube.com/watch?v=ne34sulz ... re=related
to jest straszne że tylu ludzi musiało zginąc a zaden z 'cywilizowanych' narodów nie kiwnął palcem..

nawigator
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 27 sty 2011 16:24

ZAMACH

Postautor: nawigator » 27 sty 2011 16:28

Mnie to nie dziwi ze Polacy nie potrafia nie potrafia protestowac tak jak Grecy czy Egipcjanie. Ale dziwi mnie ze w obliczu takiej sytuacji, gdzie dokonano zamachu na polskiego prezydenta i dowodztwo wojska polskiego, ludzi nie wygodnych rosji w Polsce jeszcze nie dokonal sie przewrot i odebranie wladzy zdrajca.

Bede glosowal na tych ktorzy glosno beda mowic o tym filmiku:

http://www.youtube.com/watch?v=FEx7HL4H5yk

To jest dowod numer 1 ze to byl zamach, jak nie mam watpliwosci, nie mial by ich rowniez Litwinienko

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 27 sty 2011 16:39

Masz racje, powodem zamachu zapewne bylo iz Rosjanie bali sie ze dojdzie az pod Moskwe:

Obrazek


:lol: :lol: :lol:

user753132
Gastarbeiter
Posty: 71
Rejestracja: 28 mar 2010 10:46

Postautor: user753132 » 27 sty 2011 17:14

Obejrzalem ten jednostronny reportaz i rozwalila mnie koncowka z robirniem sztucznej mgly.
http://www.youtube.com/watch?v=LQF8hsitxvY
Przeciez na filmie jest maszyna do robienia dymu a nie mgly. Trzeba byc strasznie ograniczonym zeby nie odroznic dymu od mgly. I to ma byc dowod?

Poza tym dlaczego redaktorek mowi po angielsku a rozmowy polskich fachowcow nie sa tlumaczone na angielski? To po cholere on sie spuszcza jak ktos kto nie zna polskiego, zrozumie tylko mala czesc reportazu.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 27 sty 2011 17:31

ja nie widze zadnych dowodow na to, ze to byl zamach, moim zdaniem nie byly to strzaly tylko wybuchy samolotu. Ogladajac podobny wybuch samolotu kiedys na pasie startowym w Wegrzech, mozna bylo zauwazyc, ze gdy samolot stal juz w plomieniach pojawialy sie odglosy wybuchu takie jak odglosy strzal z pistoletu. Wiec ten dowod nie jest wiarygodny.

kolejny ich dowod to ludzie kolo samolotu robiacy sztuczny dym. Byli tam ludzie ale pewnie sasiedzi z ciekawosci. Poza tym ten czlowiek wychodzacy z samolotu.. rzeczywiscie byl to jakis czlowiek ale ruszal sie bardzo szybko wiec moze swiadek szukajacy zywych ludzi czy cos..

poza tym te wszystkie filmiki pojawily sie tuz przed wyborami, wiec pewnie to PiS chcial zrobic bohatera z kaczynskiego,ze niby zmarl meczensko smiercia bla bla po to by ludzie w takim razie glosowali na jego brata, ktory by to dzielo piekne kontynuowal... what co..

jedyne czego w tym wszystkim trzeba bylo by sie przyczepic czyja byla wina z blednym podaniem danych na temat wysokosci... samolot byl na wysokosci 20 metrow a dlaczego myslano, ze jest na wysokosci 90? skoro cisza na ten temat to zapewne wina pilotow i nikt nie chce tego przyznac.. what co i koniec..

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 27 sty 2011 18:49

...od czasow Katynia, w Rosjii nic sie nie zmienilo..
...Zachod byl jest i pozostanie jak gentemen ktory nie wie jak postepowac z ropuszczonym rottwailerem..
...a nasi politycy to takie pudelki, krotko strzyzone... co im rottwailer rzuci to aprobuja...
...moze i sw. pamieci L. Kaczynski nie byl swiety ale... gdyby prezydent USA mial ladowac w tym miejscu to byly KGBowiec -tow. Putinowski satanolby na glowie zeby ON wyladowal bezpiecznie....
...Ruscy pomogli tej katastrofie, przez to ze nie zrobili tego co mogli zrobic...
...a dowod na to sam fakt - forma w jakiej ujeli ostateczny raport...
...i tu jeszcze raz Katyn jest dowodem...
historia jest jest jedna wielka k...a, dopiero po wielu latach dowiadujemy sie w miare "prawdziwej prawdy"...

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 27 sty 2011 19:00

banita pisze:ja pie...... nie nudzi was to jeszcze? moze chcociaz 3 lutego bedzie spokuj ...

...to do kurwy nedzy ... nic nie czytaj, nie uzywaj kompa, wylacz komuter!!! chyba proste ... no wiemy, wszyscy wiemy, to twoja praca, wiec trudno by bylo...
...tyle ze kundle zza plota zawsze ujadaja najglosniej... i nieortograficznie...

nawigator
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 27 sty 2011 16:24

Postautor: nawigator » 27 sty 2011 21:25

aina24 pisze:ja nie widze zadnych dowodow na to, ze to byl zamach, moim zdaniem nie byly to strzaly tylko wybuchy samolotu (...)
kolejny ich dowod to ludzie kolo samolotu robiacy sztuczny dym (...)
poza tym te wszystkie filmiki pojawily sie tuz przed wyborami, wiec pewnie to PiS chcial zrobic bohatera z kaczynskiego,ze niby zmarl meczensko smiercia bla bla po to by ludzie w takim razie glosowali na jego brata (...)


Droga kolezanko.

A co powiesz na zeznania Turowskiego, ktory mowil o trzech osobach, ktore widzial jak przenoszono do karetek, zeznal ze dawaly znaki zycia. Co powiesz na to ze na filmiku Andrieja Mendiereja slychac polskie glosy (ABW twierdzi ze filmik nie jest sfalszowany) i wiele, wiele innych poszlak...
FSB zalatwilo Kaczynskiego bo byl niewygodny, Sprzeciwil sie inwazji na Gruzje, chcial uniezaleznic Polske energetycznie (nortstream), chcial stworzyc partnerstwo slowianskich panstw takich jak Polska, Litwa, Slowacja etc. Byl patriota, chcial pozbyc sie ruskich agentow z Polski (pozostalosci po SB)
Ataki mainstreamowych mediow nasilaja sie co znaczy ze przygotowuja mozgi ludziom przed rocznica 10 kwietnia. Trzeba wyprac Polaka mozgi tak aby nawet niesluchali tego idacego tlumy... To Oszolomy, ten kto ich slucha i sie nie smieje to beret, zascianek, etc..
Zdrajcom mowie glosno i stanowczo NIE


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 52 gości

cron