O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
asia12
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 09 gru 2007 23:13

Zmiana pracy

Postautor: asia12 » 17 gru 2007 23:18

Witam goraco wszystkich.Mam pytanko-pracuje 2lata w tym samym zakladzie wraz z mezem, zarabiamy 5,52/h ,nie placimy za pokoj gdyz mieszkania naleza do tej firmy w ktorej pracujemy,nasz jezyk jest komunikatywny.Od pewnego czasu myslimy o zmianach pracy i mieszkania.Pytanie jakie mnie nurtuje to czy damy rade,[to jest nasza 1-sza praca a dokladnie pracujemy w pabie ]czy jest szansa znalezienia lepszej pracy.Jestesmy tu glownie w celu zarobkowym.Czy Wy na naszym miejscu zmienialibyscie czy tez doceniali to co sie ma?Prosze o odpowiedz osoby ktore byly w takiej sytuacji,czy jest latwo zmienic prace i wynajac mieszkanie przy czym liczymy ze wciaz bedziemy odkladac jakies tam pieniazki?

gniewko563
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 23 wrz 2007 20:21

Smialo do przodu...

Postautor: gniewko563 » 26 gru 2007 09:15

Ja tez caly czas pracuje w jednym zakladzie i mialem juz dwie podwyzki...takze narazie nie zamierzam zmienic pracy...mieszkam w trzecim juz domu.
Gdybym zarabial 5.52 to zmienilbym prace...szukalbym zakladu w ktorym mozna zarobic wiecej...tzn po jakims czasie pracy.
Macie juz jakies oszczednosci,znacie jezyk takze nie czekajcie bo ta lepsza prace dostanie ktos inny...
Szukajcie a znajdziecie...
Pzdr...

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 26 gru 2007 16:34

a ja nie pracuję,bo mam "żółte papiery" :P


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości