O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 28 wrz 2010 14:01

no nie dotarlo ...

niech 255 robi film to wtedy pogadamy

tylko niech mowia prawde co mieli = co bylo ich wlasnoscia i zobaczymy co im potrzeba

bo jak ktos wynajmowal w pelni umeblowany i wyposazony dom to z jakiej paki ma dostawac teraz sprzety i meble?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 28 wrz 2010 14:37

banita pisze:no nie dotarlo ...

niech 255 robi film to wtedy pogadamy

tylko niech mowia prawde co mieli = co bylo ich wlasnoscia i zobaczymy co im potrzeba

bo jak ktos wynajmowal w pelni umeblowany i wyposazony dom to z jakiej paki ma dostawac teraz sprzety i meble?


Ty to bys pewnie tam krzyz postawil i przebral sie w pelerynke co ?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 28 wrz 2010 14:40

Marc a tak apropos mojego braku wspolczucia i twojego flaczyzmu :wink:

MarcFloyd dawno dawno temu w odleglej galaktyce pisze:Ja mam wrazenie ze Polacy maja jakas masochistyczna przyjemnosc w rozdrapywaniu nieszczesc swoich i cudzych. Jak dla mnie to obrzydliwe.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 28 wrz 2010 15:15

usercostam pisze:Ty to bys pewnie tam krzyz postawil i przebral sie w pelerynke co ?


na ty to tramwaj staje a na dzyn dzyn odjezdza

ja z krzyzem bede tam dopiero jutro z rana ale na fotkach widze ze ty juz plot rozstawiles - strozowke tez ci wybudowali?

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 28 wrz 2010 16:55

słuchajcie widze że się fajnie bawicie.
To miło.
dopiero wróciłem z pracy i nie za bardzo mam czas na rozpisywanie się zwłaszcza na dwóch forach.

odpowem tak, ci ludzie sa tu w angli od około 5 lat (mniej więcej) planuj tu zostać, dlatego też ich majątek nie zawierał się tylko w walizce, ale właśnie mieli również swoje meble itd.

nie wiem jakie to ma dla was znaczenie, ale mnie akurat nie wiele interesuje co mieli wcześniej, dla mnie liczy sie ze stali się ofiarami tragedii nie z własnej woli.
Nie mam w zwyczaju pomagać ludziom leniwym i płaczącym że im jest krzywda.
Pijokom, obibokom i innym beneficiarskim cwaniakom mówie NIE

Tu wręcz przeciwnie gdy usłyszałem o nich i ich historie są to ludzie bardzo przedsiębiorczy i na pewno wyjdą na prostą, ale w tym momencie są w dołku i takim trzeba podać rękę, bo wiem że pomoc nie pójdzie na marne.


Dziś po godzinie 19tej jestem umówiony z 2 rodzinami, będe ich namawiał na wystapienie przed kamerą,


Oni sami są bardzo zszokowani i prosili mnie bym przekazał ...
ale ja mam plan by zrobili to sami, tym bardziej że są osoby które powinny JUZ otrzymać publiczne podziękowania za bezinteresowne działanie i to z takim impetem że ruszyli niektóre biurka, i chciałbym by było choć w czesci adekwatne do tego co zrobili.

Przepraszam modów i redakcje Londynka, nie jestem w stanie pisać na dwóch forach, dlatego jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na forum moja wyspa.

tam na bieżąco można czytać jak ludzie organizują pomoc można sie dołączyć do akcji, tutaj też będe umieszczał najważniejsze informacje o postępie prac i ew pomocy ze strony was.

Dopiero po całm dniu wróciłem do domu, o 19tej z braku czasu spotkam się tylko z 2ma rodzinami, bo są razem jutro po pracy postaram się spotkać z 3cią która mieszka juz w hotelu cancilowskim.

pozdrawiam

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 28 wrz 2010 16:59

banita pisze:Marc a tak apropos mojego braku wspolczucia i twojego flaczyzmu :wink:

MarcFloyd dawno dawno temu w odleglej galaktyce pisze:Ja mam wrazenie ze Polacy maja jakas masochistyczna przyjemnosc w rozdrapywaniu nieszczesc swoich i cudzych. Jak dla mnie to obrzydliwe.


no cóż .... niektórzy tak mają
ale czy warto sobie tym zakrzątać głowe??
może kiedyś, teraz mamy pełne ręce roboty do zrobienia.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 28 wrz 2010 17:15

255 ja nie twierdze ze im nie nalezy jakas pomoc ale wg twojego toku rozumowania to za chwile ktos spali se h... chate specjalnie i zrobi z tego tragedie zeby otrzymac dary od szczodrej spolecznosci

a moze w ogole wybudujmy im domy? ceglowka na fure przed chalupa nie spadla i szyby nie wybila? uzbieramy na nowe - nic tylko byc ofiara "tragedii"

jak zrzuce sobie dzis z szafki stary telewizor zrobisz akcje zeby kupic mi najnowszy full led 3d? dla mnie to bedzie tragedia i nieszczescie w jednym, dzieci tez moge pod to podpiac bo przeca dobranocki nie bedzie

nie? a dlaczego? w czym ja albo moje dzieci bede gorsze?

aaaa bo im sie spalilo/wybuchlo?

jak obecasz ze dasz mi nowy to i swoj podpale

tragedia to jest jak ktos ginie, urywa mu noge albo reke a nie jak z dymem idzie pare ciuchow

chcesz pomagac to pomoz komus kto tej pomocy naprawde potrzebuje, oddaj szpik, nerke, krew, sperme cokolwiek a nie robisz z igly widly

idz z lomem i rozwal jakich kosz z ciuchami z charity i po problemie a nie bedziesz filmy krecil

sorry ale w tym roku juz wystarczajaco bylo duzo tragedii i wszechobecnych prosb o pomoc a do konca jeszcze 3 miesiace takze takie drobnostki nie robia na mnie wrazenia

sezon huraganow jeszcze sie nie skonczyl i coroczne grudniowe anomalnie w azji tez jeszcze przed nami a w polsce zima znowu zaskoczy drogowcow i pare osob zamarznie w swieta ...

mam nadzieje ze moj kompletny brak wspolczucia na londynku sprawi ze forumowicze mojej wyspy beda jeszcze bardziej dobroczynni

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 28 wrz 2010 17:22

ostatnie dane jakie znalazlem pochodza z 2007 roku, opublikowano je w 2009 i mowia ze w uk co roku jest 385 000 pozarow

czyli jeden co niecale poltorej minuty

ilu polskim rodzinom dzis splonol dom w uk ?

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 28 wrz 2010 17:34

banita pisze:aaaa bo im sie spalilo/wybuchlo?
jak obecasz ze dasz mi nowy to i swoj podpale


no to do dzieła, mam nadzieje ze swoim tekstem tak zmotywowałeś innych że na pewno ci pomogą .

krwi oddałem prawie 30 litrów,
o spermę dla ludzkości sie nie martw też oddaje regularnie choć w mniejszym kręgu ;))
widać życie płynie ci wygodnie i szczęśliwie i niech ci tak pozostanie moze jednak nie podpalaj bo może być różnie a w tych koszach to jeszcze okaże się spleśniałe ...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 28 wrz 2010 17:45

przy poprzedniej akcji pomocy wsiadla na ciebie 71jkc i usercostam, teraz ja - cos masz niefart to tego forum

chwili sie ze chcesz pomoc tylko zebys na koniec jak sie odwrocisz nie uslyszal "co za frajer" a ta akcja zaczyna taka przypominac

dlaczego nie robi sie szumu jak komus sie poprostu chalupa spali tylko robi sie jak ja arab podpalil? dla mnie bez roznicy, w obu przypadkach ludzie cos tam traca

poprzednio chcialas naprawic cos co ktos utracil teraz chcesz pomoc bardziej niz potrzeba

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 28 wrz 2010 18:10

bez obawy, poprzednia akcja przeszłą z sukcesem,
Dziewczyna otrzymała pieniadze i dotacje, przeszła serie operacji a teraz dochodzi do zdrowia i jest super.


zawsze się znajdze ktos co sam nic nie zrobi a do czegos przyczepi norma.

mnie to rybka
nie wiem czy więcej niż trzeba, nawet nie chce sie przekonywać ile potrzebują.

stary majster powtarzał
chcesz pomóc? pomóż !
nie? to nie stój pod łokciem
stary był to gosciu

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 28 wrz 2010 18:34

banita uspokuj sie bo wiem gdzie mieszkasz 8) zeby Twoj dom w powietrze one day nie polecial :D

zartuje, prawda, ze wiem gdzie mieszkasz, ale of course nie zycze Ci tego absolutnie :( , ale siedz cicho i ciesz sie ze nic Tobie sie nie przytrafilo :wink: :D

minok
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 26 wrz 2010 20:22

Postautor: minok » 28 wrz 2010 19:11

Kolego 255 bardzo kiepsko trafiles bo tego forum nikt nie odwiedza za wyjatkiem Banity , MarcFlayda , Blondynki i Usercostam a jedyne w czym Oni moga Ci pomoc to ortografia lub wywolanie wymiotow .

Teraz pewnie sie dowiem ile bykow zrobilem w jednym zdaniu :D



Pozdrawiam


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 60 gości

cron